משטרת האופנה

../images/Emo196.gifמשטרת האופנה../images/Emo150.gif

והפעם גם השב"כ צריך להתמודד מול התמונה הזאת
לא לבעלי
חלש
בנות לא להתעלף
להחזיק חזק
והינה זה בה (ואי זה ממש לא נשמע טוב X_______________X) הינה
התמונה של היום..יאללה ,לקטול,לדרוס,לתת טיפים,להודד,לשבח וכוד'..
יאללה אורי נפלת חזק
היום אני אקטול.. סריג ירוק ארוך!? ומתחת לזה עוד חולצה ארוכה לבנה!? והיא עוד יוצאת בשוונצים כאלה מתחת לסריג!?
הרסת את היופי של הסריג חביבי.. נתחיל בזה שלדעתי ירוק זה בעע עלייך.. תלבש צבעים כמו תכלת או כחול..
איך אפשר לסדר? לובשים את הסוודר בלי החולצה להבנה עם איזו חגורה שווה או לובשים חולצה קצרה ומתחת לזה את החולצה הלבנה.. קטלתי.. סורי
הכל מתוך אהבה אלייך אורי דארלינג

Dark Force

New member
איזה שטויות..../images/Emo56.gif|פגרה|

לא נראה לי שאת באמת מבינה משהו.. סריג לא משנה באיזה צבע, אולי פרט לצהוב זוהר- זה יפה. חולצה לבנה מתחת, זה ממש ממש יפה. וזו באמת אופנה של היום כל הסריגים והחולצות הלבנות- בקיצור כל מה שאמרת ממש ממש לא נחשב, אולי זה לטעמך.

m i r u s h i

New member
מצטערת,חולקת עלייך ../images/Emo128.gif../images/Emo108.gif

ירוק מתאים לו
אחת התמונות היפות שלו...תסתכלי על החיוך ^__^ לובש ג'ינס [וכמו שראיתם במפגשים,יש לי חולשה לג'ינסים.],ככה שאני לא צריכה להרחיב
סריג ירוק נחמד מאוד והחולצה הלבנה שמתחת משתלבת יפה בעייני {: ככה שבמדד הדרקונים של דורין [אימצתי את הרעיון
] הוא מקבל אצלי 4/5.

Simply an Angel

New member
חולקת על דעתך../images/Emo128.gif../images/Emo189.gif

הסוודר ממש ממש מתאים לו... זו אחת מהתמונות שאני הכי אוהבת... והיום כל הקטע זה סריגים ומתחת לזה חולצות ארוכות לבנות... אז סורי.. הפעם אני חולקת עלייך

spukipuki

New member
נמ ../images/Emo203.gif

דווקא אני מאוד אהבתי את הסריג... ומה רע בצבע ירוק
? לפי דעתי זה צבע יפה... ביוחד לסריג
הגי'נס גם טוב (נו, אני מתה על ג'ינסים
) בקשר לחולצה הלבנה- אני לא יודעצ, זה לא מפריע לי במיוחד
הדבר היחידי שהפריע לי קצת בעין זה השפיץ הקטן זהז מאחורה בשיער, זה נראה לי מוזר כזה

avitano

New member
תך תך תך מה אית'ך?

אחלה תמונה אחלה בגדים סריג ירוק (ועוד עליו) זה ממש יפה החולצה מתחת זה די הולך היום כמו ששמים חולצה מכופתרת ארוכה ועל זה חולצת טריקו קצרה זה יפה. אהבתי את הבגדים בתמונה הזאת :)

אממ

בעניין הבגדים עצמם, הם יפים.. הסריג יפה והחולצה מתחת רק מוסיפה. התמונה עצמה לא יצאה משו

אני לא חושבת כמוך

אני אהבתי סריד ירוק מדהים (אני חולה על ירוק) והחולצה מתחת ממש מוסיפה! בקיצר אורי קבל ח"ח

rhilf

New member
לא נכון בכלל

ההפך דוקא מטעים לו ירוק עם החולצה הלבנה למטה.

חולקת על...

דווקא הוא נראה ממש חתיך בתמונה ודווקא החולצה הלבנה מתחת לסריג נותנת אפקט של מראה משוחרר ואופנתי גם יחד, אהבתי!!! אחת התמונות הטובות שלו!!

סיפור חייו

קודם הוא חסוי עם חברה... אחר כך גלוי בלי שם... אז גלוי בלי חברה עם תמונות ... והוא כבר "חולקת"... מעניין.......

ממש לא רע!

לא רוצה להעליב אותך "מאוהב" קטן שלי, ...בסך הכל הבנאדם נפתח די מהר יחסית למישהו שנחשפנו אליו רק בשבועיים האחרונים... לא ככה?

למעלה