משטרת האופנה

Dark Force

New member
בחייאת..../images/Emo56.gif|פגרה|

כנס לבלוג שלי- יש שם אנשים שבוכים על ציניות.

avitano

New member
אני אעשה את זה מחר :)

אצלי הציניות זה בהגזמה לצערי וקשה לי לשלוט על זה =\

boopymylife

New member
../images/Emo6.gif

באמאשלי רק אתם עשיתם לי תיומולדת! =] עזבו אתכם מסיבות בלונים ושטויות הכל בולשיט.. בינתיים פה היה לי הכי כיף! מתי כבר לעזעזל אני רואה אתכם?!!??! אמרה ליאור המבואסת.

m i r u s h i

New member
אהובתי ../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif

אל תתבאסי
יומולדת!
או כמו שאומר קוקו [נו..החיקוי של אסי וגוריP:] "האפי האפי יאללה בלאגן"
יהיה לך כיף היום אני בטוחה
וב14 הייתי שמחה לפגוש אתכם :O

boopymylife

New member
חחח אהבתי...

"יאללה בלאגן" -אני מדמיינת את עצמי עכשיו קופצת בבית עם האחים שלי כולי מצוננת וממוחזרת לפני מקלחת..... ... XXXDDDDD הרגת אותי. *מה שיעשה לי ת'יומולדת זה שמישו ייקח אותי מפה רחוק רחוקקקק*

מעניין להכיר גם אותך אורי...

לא ידעתי שאתה כזה ציני - ועל חשבון רגשות הזולת... ובקשר לחשיפה שלי, היא תהייה מושלמת, אני מתכוון לבוא למפגש שאתם מארגנים (למרות תחושת הנחיתות שגרמתם לי), כמובן שרק אם אורי יהיה שם! אוהב אותך (למרות הפגיעות...)

boopymylife

New member
חחח... משו על אורי.

ציני=הכל מאהבה לא לקחת אישית !
ואני אישית שמחתי להכיר אותך בשבועיים האלה .. אתה נשמע בנאדם מאוד מיוחד וחמוד.. (ואנשים פה בטוח יכולים להשלים עוד כמה סיבות XD) =]

אורי עברת כל גבול לדעתי!

פתחו לך פורום שמעריצים יכתבו פה עלייך ואיתך.. ועם כל הכבוד זהו פורום! בו אתה מסתתר מאחורי מסכה שאתה רוצה! אם אתה תחליט לחשוף או לא! אז גם אם הוא כן או לא שיקר אין בזכותך לבקר אותו על המסכה שהוא נתן לכם! הבנת!? אם התפקשש לו קצת אין בזכותך להוריד לו את כל המסכה שלו! גם אם הוא בן או לא וואטאבר! אגב יכול להיות שפגעת בו כי הניק שלו די מראה אהדה אלייך! אז תתייחס בהתאם!

לא מסתתר מאחורי איזו מסכה!!

תודה על התמיכה Dark Night Of The So ו-Grey Flannel ! אני לא מסתתר מאחורי איזו מסכה!! בקטע של החברה למשל-לא זכור לי שאמרתי שאין חברה ואין סיבה שאגיד. בקטע של שמי המלא-זו היתה חשיפה מקרית - וכאן התחילה הטעות. בקטע של התמונות-זו חשיפה מכוונת,החשבון מאחורי החשיפה הוא שממילא אני כבר לא אלמוני,ואני מתכוון לבוא למפגש שלכם,אז אין כבר מה להשאיר חסוי. בקטע של "חולקת" - זו היתה הטעיה מכוונת (אבל בכיף הייתי הופך לבת- חלום חיי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אולי מלכתחילה הייתי צריך להרשם כבת, אולי ככה היתה אליי קצת יותר סימפטיה). ובקשר לאהדה-יש לי הרבה מה לכתוב, אבל אני מעדיף לשתוק.

m i r u s h i

New member
אתה רומז שבנים לא מקבלים../images/Emo108.gif

כאן סימפטיה? הגברים שנמצאים פה דווקא מקבלים המון סימפטיה מאיתנו. אתה אפילו יכול לשאול אותם את זה. הכל קשור לאיך שאתה מתייחס לסביבה..היחס שתיתן הוא היחס שתקבל.. ומה שאמרת ומחקתי "אני אבוא למפגש רק אם אורי יגיע כמובן!" מה אנחנו צריכים להבין מזה? שאתה רוצה רק לראות את אורי? אין לך שום חשק להכיר את חברי הפורום? מצטערת אם ככה התגלגלו העיניינים.

למה את מבקרת אותו?!

אם הוא אמר את זה אולי קשה לו להגיע רק למפגש? הרי יש את עניין ההורים כמובן, כלומר אם הוא סתם הולך למפגש של אנשים שהוא לא מכיר יש מצב שההורים שלו לא ירשו לללכת..אבל אם אורי יגיע.. ומצד אחר ..אולי הוא מעריץ את אורי ממש חזק? הוא לא חייבת לאהוב אותך או אפאחד מהפורום..זה לא שהוא טרול והוא מציק..אלא הוא כותב פה...וזה פורום הערצה לאורי לא פורוםמ הערצה לאורי וחברי הפורום..הוא לא מחויב בכלל להעריץ גם אותכם וגם את אורי.. זכותו שלו..ואין לכם שום זכות לגרום לו להצטער על כך..
לא אוהבת את העניין הזה בכלל סורי
מירי אל תעלבי אני תמיד אסגוד לך

m i r u s h i

New member
הוא מעל גיל 20../images/Emo108.gif

אני לא חושבת שהוא צריך אישור מההורים שלו לבוא למפגש.. ונכון,הוא לא מחוייב לאהוב או לחבב אך אחד מאיתנו,אבל אח"כ לא יבכה שהוא מרגיש רגשיי נחיתות מצידנו.. יחס גורר יחס יקירתי.. ואני עדיין אחבב אותך מאוד

חה...חה...חה...

אישור מההורים...חבר'ה אני בחור בן 26, תאמינו או לא, אבל זו המציאות, (יש לי רק אמא ואני לא גר איתה) ואם אבקש מאמא שלי אישור ללכת למפגש מעריצים של אורי אומנותי- היא תשלח אותי ישר לפסיכולוג...

רק מחבבת../images/Emo122.gif../images/Emo7.gif

אבל את לא צריכה להעניש אותו ביחס קר אליו..אלא רק תתעלמי ואל תחפרי לו על כל טעות
למשל הקטע עם ה-"חולקת" -אולי הייתה לו הקלדה מהירה..גם לי יותא שאני כותבת בלשון זכר כי אני כותבת מהר... ויש גם הומואים שמדברים בלשון נקבה..את יודעת
ראי פורום גצ"ע D:

למעלה