בוקר טוב לכולם

זאווס

New member
../images/Emo198.gifבוקר טוב לכולם

ושיהיה יום שקט ומקסים בלי טרגדיות... אתמול טבע במקום ילד בן 11 לאחר שככל הנראה נרמס תחת רגלי המתרחצים. המשטרה תבדוק אם הבעלים והמציל גרמו מוות ברשלנות

מוחמד5

New member
בוקר טוב זאווס בוקר טוב יהלומה

אכן טרגדיה ,בזמן האחרון וכמו בכל שנה בחופש הגדול ילדים נפגעים ונהרגים,והכל כתוצאה מתאונות. מי יתן והורים לא יצטרכו לקבור אתילדיהם. שיהיה לנו יום מלא בחדשות טובות.

מוחמד5

New member
משנה מקום משנה זהות.

לכל מקום שאנחנו נוסעים אליו אנחנו מציגים את עצמנו ,מי אנחנו ו מה המוצא שלנו!!! האם במקומות שונים אנחנו מציגים זהות שונה !! כשאנחנו נוסעים למצריים, איך אנחנו מציגים את עצמנו כששואלים אותנו מאיפה אתם באים ! האם אנחנו עונים פלשתינים !! ערב אל דאכיל !! ערב 48! ערב איסראיל ! אסראילייה !! איך אנחנו מציגים את עצמנו בפני אחינו תושבי הרשות !! איך אנחנו מציגים את עצמנו בפני חברינו היהודים !! האם משנה מקום משנה זהות !!

מה "ערב אלדאכיל" יא מחמד ?

לא הבנתי... מממ סליחה על הבורות. דבר שני... אני אדם חופשי ללא זהות וללא מעטפת של דת .. אז.. כך אציג עצמי בכל מקום. [צהריים טובים לכולם] אני זזה לעבודה עוד מעט...

רגע.. נראה לי שהבנתי

ערב אלדאכיל הם אותם פלשתינים שנותרו כאן ולא גורשו בעצם, למקומות אחרים וממקום מושבם ?

מוחמד5

New member
יום טוב ערבה

ערב אל דאכיל זה עוד ביטוי שמשתמשים בו , יעני אל ערבי אלי עאיישן דאכיל אסראיל. עבודה נעימה.

למעלה