ואייי אתם חייבים לקרואא!!

אלמההההה

קודם כל את שחקנית מדהימהה ואת פצצה ברמות איזה סוכנות את?!! אני www.d-n-a.co.il

lionana

New member
האמ.. מה הכוונה סוכנות??

יא איזה כיף לך את אני מתה להיות מפורסמתת!! ((קראתי את כל ההודעות שלך והבנתי שאני מפורסמת וזה חח) שיהיה לך בהצלחה מאמי!

אממ..

תודה מותק סוכנות זה קבומצ אנשים שמצייגת אומנים שחקנים רקדנים זמרים דוגמנים ובקיצר שולחים אותם לאודישנים חח ותודה!! מאיה

אלמוש..

אז איך הגעת לראש גדול?! בלי אודישנים פרוטקציות!? או מה? גם אני הייתי אמורה ללכת לאודישין אבל אמרתי שאני לא רוצה כי אני קטנה אני רק הייתי אתמול בת 12..

lionana

New member
רגע רגע רגע..

מה הכוונה שלא רצית ללכת לאודישן?? כיאילו התביישת??

אממ

לאא... פשוט ידעתי שלא יהיה לי סיכויי.. כי הם ביקשו ילדים בגיל 13 ומעלה.. ואני ממש לא הייתי בכיוון והם בכל זאת שלחו אותי ולא הלכתי..

lionana

New member
למה את לא עונה לי ?? ../images/Emo10.gif

?? אהה ורציתי להגיד משוו תראו כל העסק הזה ממש לא נראה הגיוני! בל לריב או משו אבל נגיד לכל שחקן שאני פונה הוא עונה ממש מהר כיאילו הוא ראה את כל השיחות והוא היה פה.. אלמה את יכולה אולי לשים תמונה שלך שהיא מהבית ((והיא לא מופיע באתר))כדי להוכיח שזאת את?? אוו משו אחר כדי שנדע שזאת באמת את?? אוהבת, מורני

lionana

New member
ואולי זה בן לוי(המנהל)או מישו אחר??

ואולי זה בן לוי(המנהל)או מישו אחר?? כי הריי אתם רואים ש"אלמה" מנסה להתחמק מהשאלה איך היא הגיעה לאודישנים בכלל..!! מוזר מאוד...

catslover

New member
זה ברור... אבל השאלה היא איך הגעת

לאודישן... כי לדעתי מה שהיא מתכוונת זה שאיך זה הגיוני שהגעת לאודישן בלי סוכנות... למרות שלדעתי אין קשר אבל...

catslover

New member
מה מוזר... היא מוכשרת... והיא אוהבת

את זה... תאמינו לי שאם אוהבים משו וטובים בו תמיד מצליחים איך שהוא להגיד לזה...

°°NaTaLi°°

New member
חח

איזה באסה שלא ביקשת חתימה חבל.. אני היתי מתעלפת ואז מבקשת חח חח אלמה חולה עלייך!

למעלה