יש לי 229 תמונות על ראש גדול

°°NaTaLi°°

New member
חחח

שאני "מתאהבת" בסידרה אני מתאהבת עד הסוף יש לי כזה מזל שכל מה שאני רוצה אני משיגה חחח העלתי הכל לפורום שנתתי פעם רוצה קישור יונתן?

sapir161

New member
פששש יש לך יותר ממני לי יש איזה לפח

לפחות 200 תמונות.. אבל במחשב אחר....

יהונתןןןןןןןןןןןןןן

אתה אףףףףףףף פעםםםםםם לאאאאא עונההההההה ליייייייי אני מתאבדדדדדדדדדדדדדדתתתתתתתתתתתתתת

אז..יש להם חיים את יודעת..לא צריך ל

לשבת להם בוריד הראשי..חח,סתם,אל תיפגעי זה לא משהו אישי.. אבל אם יצא לך לקרוא את אחד השרשורים שהיו פה בנושא ההתאבדות,אז את כבר מבינה..אם לא,כדאי שתקראי . השחקנים הם גם אנשים,בני-נוער,תלמידים ווטאבר...והם בדיוק כמוך,כמוני וכמו כל אחד פה בפורום..יש להם חיים,ולא תמיד הם יענו למה שאת כותבת להם במהירות שאת מצפה שהם יחזירו לך תשובה.. ולא צריך לאיים בגלל זה בהתאבדות!! גם לא בצחוק..פשוט תיאזרי בסבלנות!! בהצלחה , דנדושית

תחכי בשקט...זה מה שאני עושה ../images/Emo9.gif

אני לא שולחת מיליוניי מסרים... כי אז זה מציק... אם הוא רוצה שיענה...
אם לא.... הוא לא חייב לי כלום
ותקחי בחשבון שגם לו יש חיים

איך יש לך כוח לשמור כ"כ הרבה../images/Emo35.gif

לי יש תיקייה צנועה על יונתן....
מספיק לי...
דיי והותר...
וגם יצירה מדהימה בפיינטשופ שמישהו עשה לי על יונתן
זהו

°°NaTaLi°°

New member
הינה בבקשה חח

הינה יש שם 24 דפים תהנו חחח: http://www.chiquititas.net/showthread.php?s=&threadid=636420 נשאר לי להעלות כתבה אחת של אדם וזהו מ"צעד קטן" אבל צריך להקטין אותה אני יעלה יותר מאוחר

תודה ../images/Emo8.gif

אבל כמו שאמרתי...
למי יש כוח לשמור
רק את השוות ביותר אני שומרת...

כפיים

למי אכפט שיהיו לך כמה תמונות שאת רק רוצה משאית המדליות כבר בדרך אליך לתת לך מדליה וצל"ש מי שישמע??? מה את חושבת שעם יש לך "מלא" תמונות של ראש גדול אז את מעריצה מספר אחת???אז את טועה ובגדול לי יש מלא תמונות של יונתן שיינברג אבל אני לא מתפעלת מזה לא =סיפרתי על זה לחצי פורום(טוב עכשיו כן)

°°NaTaLi°°

New member
בואניה תגידי מה את רוצה ממני?

עשיתי לך משהו? מה את רוצה מהחיים שלי? מה אסור להתפעל שיש לי הרבה תמונות אין לי מושג בכלל מאיפה אני מוצאת אותם? מה עשיתי לך בואניה מה קרה עכשיו התחילו לרדת עלי?

מה אמרתי שלא???

תתפעלי מאמי רק לא יותר מדי ואיואי עד ל229 או כמה שאמרת?????לי אין כל כך הרבה צחקתי מאמי סורי שהעלבתי אותך

למעלה