יש לי 229 תמונות על ראש גדול

°°NaTaLi°°

New member
כנסו שניה:

תיראו אני לא ילדה מתלהבת אני לא יודעת למה אבל דברים לא נכונים יוצעים ממני בפורום הזה אני לא מבינה למה! מצד אחד זה טוב מצד שני זה לא! יש מה ילדות בפורום שדיברתי איתם כמו שאני באמת והן אמרו שאני מאוד חמודה! אבל שאני מדברת פה משהו אחר יוצא ממני! ולמה שאמרתי על רועי אתמול: רועי סליחה! אני עוברת תקופה מאוד קשה! וראש גדול הכי עוזרת לי ובמיוחד אתם פה(השחקנים והילדים בפורום) ואני מצטערת שאני כזאת אבל אני רציתי להתאבד 3 שנים שנה שעברה הכל יצא לי החוצה ואני מנסה להתגבר על זה! וגם לאחותי יש מחלה וגם היא רוצה להתאבד זה מחלה שעוברת עם השנים מחלה שבגללה אין לה חברות אני לא הולכת לפרט. בגלל משהו שהכיתה שלה עשתה לה 4 שנים!. השנה אני כיתה ח ומתנהגת כמו שאני מתנהגת מאז שאני קטנה. אני לא רוצה שיואהבו בגלל מה שקרה שנה שעברה או בגלל שהתבגרתי אלה בגלל מה שאני רוצה להיות ומה שאני אני "ילדותית". אני התבגרתי מזמן אבל אני לא רוצה להתבגר אני אוהבת להיות מי שאני לא מי שאני צריכה להיות כי עם זה יהיה ככה אז אני באמת יתאבד בסוף! למדתי להיות מי שאני. אומנם החברות שלי מתרחקות ממני וצוחקות עלי בפנים בגלל שאני עושה להם שטויות מדברת כמו תינוקת ומשגעת אותן. אבל בדרך כלל "אני מכירה חברים רק בזכות זה שאני ילדותית". זה הכי כיף בעולם! אני חולה על ילדים קטנים ותאמת הם חולים עלי כל פעם אני מחקת איתם וזה ביום כיפור צמתי ובגלל שצמתי וחברה שלי רצתה הביתה לישון ואני לא הרגשתי טוב וראיתי תילדים הקטנים משחקים התחלתי לשחק איתם וזה אפילו המבוגרים היו בשוק ואהבו ששיחקתי איתם! כל פעם שילד קטן בא מחבק ונותן לי נשיקה ואומר לי שהוא אוהב אותי! אני מסמיקה ואני בשוק מעצמי אני לא מבינה למה אוהבים אותי כל כך? תאמת כל החברות האמיתיות שלי הן מהאינטרנט והם עוזרות לי נורא תאמת לא התאבדתי רק בגללן הן לא נתנו לי לעשות את זה! בקשר לראש גדול: אני לא מנסה להיות מעריצה מספר 1 של ראש גדול ואני גם לא אומרת שאני מעריצה מספר 1. אני פשוט משגעת את כולם בגלל ראש גדול זאת באמת הסידרה הכי יפה שאי פעם ראיתי אף פעם לא אהבתי ככה סידרה ושחקנים! כל מי שיש לו יס אני עושה לו תמוות עד שהוא רואה ובסוף מתאהב בסידרה. גם למי שיש הוט חח אני אומרת שיראו הם רואים לפעמים הם הולכים לדודים או משהו. וכל פעם הם עושים לי נטלי התאהבתי בסידרה "ראש גדול"? אני עושה: באמת? הם אומרים: כן באשמתך חח. ולחלק לא אמרתי כלום פשוט מהכינוי במסנגר והכל חחח. אז כל הזמן עושים לי את מעריצה מספר 1 וכו.... למרות שאני אומרת שזה לא נכון הם ממשיכים להגיד. עכשיו מי שרוצה שיקרא הוצעתי הכל החוצה עכשיו תעזבו אותי כבר! -נטלי-

למעלה