אז... איזה לק מרוח היום על ציפורניכן?

Harlot

New member
רעיון מצוין

כבר הורדתי אותו בינתיים אבל בהזדמנות ראשונה!

Ultra marine

New member
מטורפת על הצבע הזה!

אחרי שיש לי ירוק כזה, אני לא יכולה לחשוב על עוד ירוק שאני יכולה לאהוב כ"כ..

Marble Arch

New member
גם אני מטורפת עליו!!

למרות שאין לי אותו.. הוא אחד היפים!! וברוכה הבאה!

Ultra marine

New member
זהו, עכשיו גם אני איתו...

אחרי אצבעות הדרדסים שהיו לי נאלצתי ללכת או שוב על כחול או ירוק.. אז בין זה לבין here today aragon tomorrow האמרלד לקח...

פנרה

New member
הו ואוו

קודם כל, אני דווקא ממש חיבבתי את הלק הכחול שהיה לך (שכחתי את שמו, ואני עצלנית מדי בכדי לחזור אחורה ולבדוק...) בכל מקרה, אני ממש מרגישה שאני מעוררת את כולן למרוח אותו!
היום הייתי בקניון, ואחת המוכרות מאד התלהבה ואמרה שבדיוק כזה היא מחפשת....

Ultra marine

New member
Calypso Blue

נמצא בשרשור הנוכחי...
אין מה להשוות אותו לאמרלד בגלל שהאמרלד מעניין בכל זוית שאת מסתכלת, בחושך, באור, בשמש, סתם בבית. הקליפסו בלו הוא פשוט צבע כהה אפילו חסר ברק. חשבתי על זה ומה שהגעתי למסקנה זה שהוא נראה בול כמו שהאורלי הכחול מאט נראה אחרי יומיים-שלושה.. אחת התלונות על המאט של אורלי שהוא מאבד את המאט והופך "רגיל" אחרי יום (מה שכן הוא לא מתקלף..) ואני חושבת שהקליפסו בלו נראה ככה בטבעי כאילו קצת מחוסר ברק כזה מצד שני מן הסתם הוא לא מאט ויש לו מרקם מאוד קרמי. מה שאני מנסה לומר שהוא "לא לכאן ולא לכאן"..

צונית

New member
503 של לוריאל

מסדרת הג'ט סט, בורדו כהה, ומפירי כזה.... יכול להיות שזה כי הלק כבר לא חדש במיוחד אבל ממש לא התלהבתי מהמריחה... גם פעם שעברה ששמתי אותו קצת התבאסתי אבל אז זה היה ברגליים אז זה לא היה כזה נורא. מריחה ממש לא נוחה, והכיסוי בכלל לא אחיד. אחרי שתי שכבות (שאני אף פעם לא שמה! אני מהאסכולה של שכבה אחת בלבד) הוא אמנם כהה יותר אף לא אחיד במרקמו ובמראו. מה שכן, הוא מתייבש מהר וזה תענוג. המלצות ללק אדום ומפירי אניוואן??

mgirl

New member
יש לשיק, לא זוכרת את המספר

וגם לג'ייד, מס' 261...

תולי01

New member
רק המחזק של OPI....

אני מנצלת את הימים ללא הסווטצ'ים כדי לתת לציפורניים להתחזק קצת, והסיבה שהיום אני לא עושה סווטצ' היא...... כי יש לי הפתעה אחרת להיום ואני עובדת עליה ברגעים אלו ממש.....

Ultra marine

New member
אהם..

אני שמה את המחזק של OPI ועליו לק צבעוני. וממה שאני רואה הוא ממש חיזק לי את הציפורן (עם ה"תוספת" מלמעלה..)

מ ס ט י ק

New member
כלום, אפילו לא שקוף....

מתלבטת אם למרוח אחד או שלא (כמו כל פעם שנימאס לי מהלק שעלי ואני מורידה אותו)

mgirl

New member
אוי הוא יפה!

איך אף פעם לא ראיתי אותו בסטנדים..

Camden

New member
מנצל"שת

למישהי יש את mint candy apple של אסי? הוא נראה פשוט מדהים בתמונות ואני ממש מתלבטת אם להזמין אותו...

Simply Blonde

New member
מתה מתה מתה להשיג אותו

אבל הוא נגמר בטרנס דיזיין ומבקשים מחירים מופקעים עליו באיביי.. באסה רצינית..

למעלה