בשעה טובה - באמת הגיע הזמן.

t u s h i t

New member
../images/Emo20.gif בשעה טובה - באמת הגיע הזמן.../images/Emo20.gif

שלום לכולם, משמח אותי מאד שישנה כתובת לדו - שיח בין התושבים שאכפת להם ורוצים לקדם נושאיםלטובת כלל היישוב. מה עושים עם הקייטנה העלובה שכרגע מתקיימת בבית הספר בחסות המועצה? בכל אופן בייבי סיטר עולה יותר זול, ואם לא יישפרו את זה , אז שיחזירו את הכסף, ויסגרו את הקייטנה, או שיכניסו תכנים מבחוץ שווים לילדים. אחת שאכפת לה.

Master Stav

New member
האמת היא שאני נוטה להסכים .....

למישוה יש רעיונות איך בועטים בישבן של מי שצריך לבעוט והופכים את הקייטנה הזו למשהו שונה מצהרון יום לא מוצלח ?

Ooowah oO

New member
רוב מה שהבנתי הוא שהקייטנה היא

עלובה. אבל לא הבנתי מה בדיוק.

Master Stav

New member
כהורה התחושה היא

שמדובר בחלטורה וןלא באמת בקייטנה בין עם מדובר בסוג הפעילויות ובין עם בצורה במה מתוחזק המקום .

Master Stav

New member
עידכון קיטנה

לאחר שבדקתי עולה כי הוצג להורים מצג שווא בתוכניה הוצהר על 23 פעיליות שבפועל יש 8 פעילויות חוץ קיטנה קרי עם מנחים ו/או תוספות מבחוץ בין אם מדובר בהתפטרות או פיטורי האחראים עדיין הילדים לא צריכים להינזק שוחחתי עם דליה האחראית החדשה ועד יום שלישי אמורות להתווסף עוד 2 פעיליות כלומר 10 + הצגה כלומר 11 נכנסתי ללשכת המועצה והובטח לי שיטפלו בעניין אני במעקב ביום שלישי . הורים נוספים מוזמנים ליצור עימי קשר

liorbn

New member
קייטנה

הבת שלי רשומה לקייטנה המדוברת בצורן. ביום הראשון היא חזרה הבייתה ואמרה שהיא "פורשת" מהקייטנה. רק אחרי ששיכנענו אותה, היא הסכימה להמשיך קצת ... עכשיו היא חושבת שהמדריכים לא מנוסים, יש בלאגן, ומרבית התכנים הם לגילאי א' בלבד (הבת שלי סיימה ד') אפילו הסעה לבריכה נעשית ב"נגלות" כל פעם כיתה אחת, והילדים סתם חיכו שעה והשתעממו ... ציטוט ישירות מהילדה - "הקייטנה קצת מוזנחת והמשחקים לא מעניינים, אין מה לשחק ומשעמם"

תותח9

New member
לאור אכזבתנו מהקייטנה בשנה שעברה

לא שלחנו את הבנות לקייטנה בצורן. פעם אחת הספיקה

Master Stav

New member
היום היתי במועצה .....

הובטח לי שינוי עד יום שלישי ....מבטיח דיווח או התארגנות לתביעה ייצוגית כנגד המועצה והעומד בראשה שהינו האחראי הישיר למחדל הזה בעיני לא מעניין אותי שהמנלהלת התפטרה לא מעניין אותי שאין תוכנית מגירה ההורים כל שכן הילדים אינם אלו שצריכים לשלם את המחיר .

Master Stav

New member
לאחר הרבה רעש ואיום בתביעה

היום בבוקר התבשרנו כי נושא הקיטנה סודר יש פעילויות מספקות על כל החודש כמובטח רק חבל שהיה צריך להגיע לאיום בתביעה של כל ההורים בכדי לקבל את שהיה מגיע לנו מלכתחילה ..... אנו בודקים אפשרות של פיצוי לילדים עקב הביזיון של השבוע הראשון .

Master Stav

New member
להלן תשובה שקיבלנו במיל בנוגע לפיצוי

בגין השבוע בו לא היו פעילויות כמובטח : ביום ג' פורסם חוזר להורים+תכנית חדשה הכוללת בתוכה פעילויות נוספות. מכיון שהקייטנה יצאה לדרך והמועצה השקיעה כסף רב לארגון הקייטנות ועובדים ואף התחייבה להוצאות הנ"ל לא ניתן לתת החזרים בגין ביטול. זה מינהל תקין ?

למעלה