יום חמישי הגיע - איך היה השבוע ?

dafgol

New member
../images/Emo20.gif יום חמישי הגיע - איך היה השבוע ? ../images/Emo20.gif

ספרו איך היה לכם השבוע ? משהו טוב, משהו טוב יותר, חוויות, תהיות, תובנות.... זה השרשור השבועי לסכם את השבוע שלנו

S r 35

New member
עכשיו תורנו להיות חולים ../images/Emo4.gif

בקושי הספקתי להיכנס למשרד ולהגיד בוקר טוב לאנשים ... קיבלתי טל' מהגן של ניר - הוא מקיא בלי סוף סובל מכאב בטן ומרחם על עצמו כמו כל זכר ממוצע. אני רק מקווה שהוא יתאושש עד אחה"צ כי יש לנו היום מסיבת סיום. איך היה השבוע .....? התחיל עם קטיושות בקרית שמונה שהצליחו לערער אותי לא מעט והסתיים עם ציון שנה לחטיפתו של גלעד שליט באמצע קיבלנו גם את ברק כשר ביטחון וכמובן שהיו גם קסאמים בשדרות. שבוע לא משהו ... לפחות מבחינת המוראל שלי.. שבוע שהתאפיין גם במחשבות פילוסופיות שלי על כמה שהשנה הזו עברה מהר - מהר שזה מפחיד!

dafgol

New member
אוי שנירצ'ו ירגיש טוב מהר ../images/Emo57.gif

יש עכשיו וירוס כזה...לצערי גמנחנו זכינו בעונג המפוקפק...כל אחד בתורו
תרגישו טוב, מקווה שבסופ"ש תנוחו בבית ותהנו מהביחד המשפחתי
ות וגעגועים

S r 35

New member
נירקי מרגיש קצת יותר טוב -

ההקאות פסקו והוא אומר שהבטן כבר לא כואבת לו. הצלחתי "לדחוף" לו גם חצי פיתה עם משהו כי לא רציתי שהוא יהיה על בטן ריקה כל היום. עכשיו אנחנו הולכים לאכול מרק עוף מלא ירקות טובים שהכנתי ואח"כ אני מפנטזת על שנת צהריים - אם אני כבר בבית, לפחות שיצא לי מזה משהו. בסופ"ש לא נראה לי שיצא לנו לנוח כל-כך. אחה"צ יש לנו את המסיבה בגן, מחר ים של סידורים, ובשבת בצהרים (שהבנתי שתהיה חמה במיוחד) אנחנו מוזמנים ליום הולדת של חבר של ניר = מסיבת "על האש". לכל החולים וגם לאחרים. תרגישו טוב
... ודפנה - מה עוזר לנו שאת געגעת? .... תבואי כבר לבקר.

S r 35

New member
לא הלכנו למסיבה בגן ../images/Emo4.gif ניר על הפנים

הלכתי לגן לתת להם מילון - הפרי שאני התבקשתי לתרום לאירוע. הגננת הפצירה בי להביא אותו. לתת לו אקמול ולהביא אותו. אבל אין מצב, הוא הרגיש רע מאוד אחר הצהריים ולמעשה הוא ישן.כבר כמה שעות. הוא כל-כך התרגש וחיכה למסיבה הזו. באסה

S r 35

New member
תודה לכן. נורית - איך את מרגישה?

מאוד מקווה שאת במגמת התאוששות

S r 35

New member
תרגישי טוב -

זה נראה כמו התקררות מזגנים, שאני מתפלאת איך אני לא חטפתי אותה עדיין. התחלתי לשמור סוודר דק במשרד ואני לובשת אותו לפעמים בעבודה, אי אפשר לעמוד בפני המזגנים הללו.

dafgol

New member
יוליה תרגישי טוב ../images/Emo57.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

לולי72

New member
איך היה השבוע שלי

התחיל במכתב מאיים מהבנק שיקחו לנו את כרטיס האשראי, נמשך בזה שסידרנו לעצמנו תקרה גבוהה יותר של מינוס ושנינו עובדים.....אני לא מאמינה ששנינו עובידם ונמצאים במינוס גבוה, לא מבלים, לא מבזבזים על עצמנו כלום ובכל זאת, מרגיז ומעצבן. הייתי בבת מצווה קצת אחרת, במסעדה בשם תשרי בגן הלאומי בית שערים, הייתי בהצגה של יובל המבולבל עם יובלי שלי ובר, נהנינו מאוד, הייתי אתמול במסיבת סיום הגן של יובלי וממשיכה לסוף שבוע שקט אצל ההורים שלי עם יובל וכמובן הזריקות, הזריקה היומית שלי מדי יום ששורפת מוות, אבל אין ברירה. מחר אני מתכוונת להכין פאי משמש לאחות שעושה לי זריקות בשישי - שבת. זהו בינתיים, אני לא מגיבה לשרשורי הלילה שלכם כי בזמן האחרון אני נופלת שדודה ב - 21:00 - 21:30 ואין לי כח לגשת למחשב, יאללה בי, הולכת לנקות קצת את הבית.

אחד השבועות הקשים בחיי אני חושבת../images/Emo10.gif

צר לאכזב דפנה כי ביקשת חוויות... שירז כמו שאמרתי מיום ראשון עם חום ושיעול וכאב ראש ובכי.אני באותו מצב(חוץ מבכי) מיום שלישי והיום בעל הצטרף למועדן. והסוף לא נראה באופק.. היינו היום בקו"ח עומר בעפולה לעשות צילום ראות שיצאו תקינות
. מה שאני לא מבינה אולי מי יכול להסביר לי .למה שולחים בכללים לעשות צילומים בעומר שיש בפרץ סנטר צילומי רנטגן? רופאים כל הזמן אומרים שצילום שם לא איכותי אבל לי זה נשמע כמו קישקוש.הרי אנשים באים לשם ומצטלמים אז..? גם לירון חזר מהגן עם חום. קראנו עכשיו לסבתא כי אחרת לא נעביר את הלילה. לא אני חושבת על אחת כמו אילנה שאם חס וחלילה חולה אז איך אפשר לטפל לבד בילדים??? דפנה תודה על הצעת עזרה אבל אין מה. לא נעים לי לבקש מסבתא עזרה. וגם במה כבר אפשר לעזור.מקסימום להתפלל איתנו שנעבור את זה מהר.אוף נגמר כל הכוח כבר. איך אתם מרגישים?ועל איזה טיול דיברת? מתימסיבת סיום בגן בכלל? שלא נפספס עם כל הבלאגן הזה שרית מה אצלך?איך היה ואיך מרגישה? עדן איך סורדת את הזריקות שלך וכמה עוד נשאר לך? אניטוש מה שלום אורון? מה נגמר בקופת חולים? שרה איך הילד שלך מרגיש? אז סוף שבוע שקט לכולנו ובריאות לכולם

../images/Emo10.gif לאלה... צר לי לשמוע ....

מאחלת שתחזרו להיות בריאים ושלמים כמה שיותר מהר......

לולי72

New member
הי אלה

גם אותי זה מעצבן שקופת החולים כאן שאמורה לספק לי זריקות, שולחת אותי לעומר בעפולה כי רק שם יש זריקות? איזה מין דבר זה? אני צריכה לנסוע במיוחד לשם כדי שיספקו לי דברים שאמורים להיות בסיסיים בקופת החולים אצלנו. היום למזלי ההורים שלי נסעו לעומר אז שלחתי אותם לקנות לי אספקת זריקות. אני שורדת, יש לי ברירה? אבל למרות השבוע המעצבן הזה (תחילתו לפחות) אני אופטימית ומקווה לטוב. העיקר מה שחשוב זה באמת הבריאות, כל השאר יהיה בסדר, תרגישו טוב

למעלה