יום חמישי הגיע - איך היה השבוע ?

dafgol

New member
אלו'ש תרגישו טוב ../images/Emo57.gif

אל תתבישי, אם יש משהו שאנחנו יכולים לעזור....רק תגידי
את רוצה שאבשל לכם משהו למחר? היום היה טיול לגן של שירז לשדמות דבורה לא? לברי יש ביום שני (אני נוסעת איתם גם ) עושים שם דבש ומטיילים בין הכוורות. לא יודעת מתי המסיבה אצלה, אצלינו זה שבוע הבא (חמישי) כשבר היה צריך צילום בגלל השקד השלישי ,עשינו את הצילוםפה בסנטר....שרות מעולה...הטכנאי שם פשוט נפלא עם ילדים. קיבלו אותנו צ'יק צ'אק ( עדן לקחה אותנו לצילום, הייתי בדיוק אחרי תאונת דרכים ) ולא מבינה מה הבעיה שם באמת.... אלו'ש אני כבר לא רוצה לצלצל עכשיו, אבל אם אתם צריכים משהו רק תגידי....אנחנו במרחק נגיעה.... החלמה מהירה לילדודס ולכם

S r 35

New member
אלה - מקווה שאתם מרגישים יותר טוב

תנוחו בשבת. מקווה שהשבוע הבא יהיה נעים עבורכם, הרבה יותר

../images/Emo24.gif../images/Emo25.gifאלה יקירתי יש משפט חכם שאומר,,,

אם תרצו,אין זו אגדה...ואומר,,שהתרגלתי להתמודד לבד עם הילדים אל אף שזה קשה, לא סומכת ורק כשאני צריכה יש בייבי סיטר וכו',, עכשיו ליאם הקטן לא מרגיש טוב,אני רואה פה עוד כמה חולים(אוףף בחום הזה אייך אפשר להיות חולה) הבעיה היא האמבטיה /מאוור וכאלה,אבל אין מה לעשות אני מקלחת אותו פעמיים ביום לפחות, הגדול יותר קל,תודה לאל לא חולה אבל,יש קשיים אחרים ולומדים להסתדר בכל מצב, אני יכולה לתת לך כמה טיפים,, אילנה

איך ששבוע רץ שנענים

היה לי שבוע שקט ורגוע שהסתיים אתמול עם תעודת תואר ראשון של אחותי אחד הרגעים היפים של השבוע

S r 35

New member
שמחה שעבר עליך שבוע נעים. ברכות לאחותך../images/Emo140.gif

LANIT1

New member
אלוש, ישר אחרי קופת חולים ישר למיון

אורון היה חולה בדלקת גרון , עם חום ושתן מעט צבעוני דר' חורחה שלח אותנו למיון , היינו שם כמה שעות ושחררו אותנו עם טיפול תרופתי. אורון מרגיש טוב ירד לו החום , כנראה נדבק בגן מאיזה ילד .. בכל מקרה היתה לנו תחרות קרטה שלא הלכנו ביום חמישי אבל למסיבת הסיום בגן הייתי חייבת לקחת אותו.. ואתמול היינו בטיול בשדמות דבורה היה ממש נחמד. בכל מקרה עכשיו אורון בלי חום ומרגיש טוב- תודה על ההתעניינות. אלוש- היית נראת לא טוב בכלל מקווה שאת/ אתם מרגישים יותר טוב.. שמחתי לראות אותך אבל חבל שחולה.. נשיקות..

יופי שמחה שאתם יותר טוב

הייתה לכם כבר מסיבה בגן? איך היה טיול?אנחנו פספסנו את הכל גם טיול הזה (לא ידענו בכלל שזה אמור להיות אבל ברור שלא היינו באים) וגם טיול לגן חמדת. אני בכלל כועסת על הגננות של שירז. ילדה שבוע לא בגן ואף אחד לא חשב להתעניין בשלומה
דרך אגב היום אני נראת הרבה יותר גרוע לצערי
שבת שלום

למעלה