כניסת ויציאת הנשמה לחוויה

רותי 11

New member
../images/Emo20.gifכניסת ויציאת הנשמה לחוויה ../images/Emo20.gif

נשמה לפני שהיא יורדת לחוויה בגוף היא קובעת - את זמני היציאה מהגוף (מוות) ואת צורת היציאה. בעקרון ישנם 3 פתחי יציאה, הנשמה בוחרת גם איך למות וזה מתייחס לזמן האחרון שהיא קבעה. אנחנו לא באים למות ממחלה, כאשר מתים ממחלה זה אומר שיצאנו באחד מפתחי היציאה הראשונים ולא הסופי. הנשמה קובעת את שלושת הפתחים למטרה והיה ואם אנחנו כבני אדם לא השכלנו לעשות את השיעורים שלנו או התיקונים שלנו כמו שצריך ולמעשה אנחנו "מבזבזים" זמן - אז היא בוחרת לצאת לפני הזמן כדי להספיק להיכנס בגוף אחר ולהתחיל מחדש בכוחות מחודשים ובצורה אחרת שנוכל לעשות את הדברים בצורה הנכונה יותר. אגב התאבדות זה לא פתח יציאה - התאבדות זה פשוט לקטוע את החוויה של אותה נשמה - להתאבד זה לא ברשימת הנשמה כי בעקרון "אסור" להתאבד. (אני לא אוהבת להתשמש במילה אסור). כמו שיש לנו 3 פתחי יציאה יש לנו גם 3 פתחי כניסה את הרגיל כולנו מכירים וזה הלידה הרגילה - זאת הכניסה הרגילה של נשמה. יש עוד צורת כניסה שהיא נעשית בעת מוות קליני - כאשר אדם מת מוות קליני לרוב הנשמה מתחלפת ונכנסת נשמה אחרת שמתאים לה מבחינת השיעורים והתיקונים שלה להיות באותו גוף והיא לא צריכה להתחיל את הכל מההתחלה. כל זה נעשה בהסכמה מראש ולרוב מגיעות נשמות שמכירות את מערך הנפשות הפועלות וזתא נשמה מאותה משפחה נשמתית. יש את צורת העיבור שזאת כניסה של נשמה נוספת לגוף וזה בהסכמה להבדיל מדיבוק. עיבור הוא לצורך זמן מוקצב מראש.

orli997

New member
מעניין ומרתק,

אני חושבת שאני יודעת על מה מדובר, לפני כשבע שנים חויתי אופציה כזו באמת חשתי מאוד נכון עם מה שתארת פה, מרתק אותי הנושא הזה, תודה

BABE111

New member
וואוווווווווו רותי

מעניין בטירוף....תמשיכי לכתוב ולעניין אותנו כמו שרק את יודעת!!!!!:)

רותי 11

New member
תודה בנות ואני מאלה שרק

צריכים דחיפה קטנה ואני לא מפסיקה לדבר על הנושאים האלה

שלום,

באמת מעניין .אבל שאלה- מה מאפשר לך לקבוע עובדות לגבי הנושאים הללו ? איך את יודעת שבכלל יש גילגולי נשמות למשל ? מקווה שהפורום יהיה מועיל ובהצלחה .

רותי 11

New member
ברוך בואר דגבא ../images/Emo140.gifמה שמאפשר לי

לקבוע את העובדות האלה - ראשית היא ידיעה פנימית ומנסיון אישי, נסיון של חוויה מגלגולים קודמים והקבלה שלהם לחיים האלה. ומנסיון של מטופלים שחוו ואפילו שהיו סקפטים או חששו לפני התהליך, ויצאו לאחריו מאמינים ומודעים לעניין הזה. אצלי אישית תמיד היה את הצורך להאמין בזה כי לא רציתי להאמין שאנחנו לא נצחיים שאנחנו לא סתם הגענו לעולם הזה להעביר את החיים האלה וזהו - וכאילו אין שום דבר אחר? היה לי קשה מאוד עם האמת הזאת, ועם השנים התחברתי לאמונה הזאת לבסוף חוויתי חווית שחזור מדהימה ומשם הלכתי ללמוד את זה וזה פשוט משנה לך את כל תפיסת החיים - ואגב זה מאוד מקל על החיים שלנו זה מאוד עוזר לא לשפוט אחרים ולהבין תהליכים שלנו ושל אחרים בחיים. ותודה לך על הברכה - מקווה להמשיך לראות אותך כאן.

../images/Emo52.gif מאיפו הידע לגבי מוות קליני?

מה שאת כתבת " כאשר אדם מת מוות קליני לרוב הנשמה מתחלפת ונכנסת נשמה אחרת שמתאים לה מבחינת השיעורים והתיקונים שלה להיות באותו גוף והיא לא צריכה להתחיל את הכל מההתחלה." ןאני אומר שזה ממש לא מדויק, אפילו לא נכון

tovabrendel

New member
מוות קליני והתחלפות הנשמה

לגבי מוות קליני יש הרבה תיעוד מרבית האנשים מספרים על אותם החוויות.. המנהרה ..האור שהלכו לקראתו ..ישות שפגשו.. ההבנה שעליהם לחזור לחיים כי לא הגיע זמנם.. התיעודים המעניינים יותר נעשו על יד רופא ילדים בחדר מיון בבית חולים בסיאטל ושינגטון שבדק וחקר מאות מקרים של מוות קליני אצל ילדים. לא מצאתי באף אחד מהמחקרים שקראתי..תיעוד לגבי התחלפות הנשמה עקב או בזמן מוות קליני..

האמת שקראתי מלא ספרים...

בנושא של מוות קליני, ועוד יותר קרוב לאמת שיש לי גם ניסיון אישי. עברתי פעמיים מוות קליני, שבפעם הראשונה זה היה ממושך מאוד. עברתי החייאה של חצי שעה, שכבר לאחר כעשרים דקות קבעו את מותי. אבל לשמחתי הרבה, היו כמה שהתעקשו והמשיכו....והנה אני כאן. הסיפור הזה עם הנשמות המתחלפות חדש לי, ונראה לי מאוד לא סביר

tovabrendel

New member
וואוו..מדהים

הסיפור האישי שלך האם יש לך זכרון מהזמן שבו היית במוות קליני?? גם אני קראתי הרבה מאוד ספרים בעניין.. לעניין הנושא של נשמה מתחלפת..ללא קשר למוות קליני בכלל . באחד מטיולי ב-second hand store אחד מתחביביי המועדפים נתקלתי בספרה של ruth montgomery שם הספר strangers among us וכמובן רכשתי אותו מונטגומרי היתה ידועה היטב כעיתונאית פוליטית וזכתה בפרסים רבים יש לה תאוריה מאוד מעניינת בנושא של התחלפות הנשמה

כמובן שיש לי זכרון מהזמן המדהים הזה...

את חלקם אני שומר לעצמי, בגלל רגישות של הא/נשים ז"א הנשמות שפגשתי. לא שפגשתי אנשים מפורסמים, פרט לאחד שהוא מוכר לכל אחד בארץ. וכוונתי לא לרבין ז"ל. כמובן שזכור לי הזמן הזה שלא יוצא לי מהראש מאז...ועד היום. זה כבר קרוב ל 10 שנים, אבל כאילו שזה קרה רק אתמול. אין יום מאותו יום גורלי בחיי, שלא עובר לי בראש משהו שקשור לזה. על המוות קליני שלי אספר בהזדמנות אחרת, על הנסיבות וכו'... אולי עוד הערב אכתוב את הסיפור שלי המדהים.

tovabrendel

New member
../images/Emo140.gifאני מאוד אשמח לשמוע

במה שתרצה לשתף מאוד מעניין תודה

מוות קליני - פרק ראשון ...

אקדים ואומר שאין בכוונתי לשכנע אף אחד באמיתות הדברים, זהו סיפור אישי שלי ושלי בלבד. לכל אלו שלא מאמינים בעולם שמעבר העולם בו אנחנו חיים, זהו לא סיפור בשבילכם. לאחר ההקדמה אפשר להתחיל. בתקופה זו של חיי לפני כעשר שנים עבדתי כנהג אמבולנס במ.ד.א. ראיתי מאות רבות של א/נשים על סף המוות, כאלו שניצלו תודות טיפולנו המסור, וכאלו שלצערי הרב למרות כל מאמצנו לא הועילו ונפטרו. שמעתי עשרות רבות של סיפורים מפי האנשים שעברו החייאה אצלנו, ולאחר שחזרו לחיים סיפרו על אור ומנהרה וכו'... להגיד לכם את האמת לא ממש האמנתי אז שיש חיים לאחר המוות. מהו המוות קליני בטח כולכם יודעים זהו מצב רפואי שנקרא VF ז"א פירפור חדרים. במצב הזה לאדם אין דופק ונשימה, וכמובן נמצא מחוסר הכרה. מקרים בודדים נתקלתי שאדם היה בהכרה זמנית במצב של מוות קליני. צחוק הגורל שאני בעצמי אחד מהם. אז מה באמת קרה לי? חזרתי מעוד יום עבודה הביתה, ולאחר כשעתיים הרגשתי שהלחץ דם יורד לי. וזה בגלל סחרחורת ושחור בעיניים. מיד שמתי יד על הדופק, וכשהרגשתי שאין דופק ביד.....הבנתי שלחץ הדם שלי מאוד נמוך. בגלל היותי גר לבד, דבר ראשון זחלתי לדלת ופתחתי אותו. חשדתי שיש לי משהו לא טוב, אבל אז עדיין לא הבנתי עד כמה לא טוב. כמובן הזעקתי אמבולנס, בטענה של לחץ דם נמוך וסחרחורת. האמבולנס הגיע תוך דקות....לחץ הדם היה 70/50 כפי שחשבתי. הנהג הזעיק נט"ן ובדרך לב"ח חברנו אליו. אז החלו הלחצים בחזה, וחנק נוראי. חיברו לי מוניטור וחמצן....וכבעל ניסיון בעבודה הבנתי בדיוק את מצבי הקשה. עדיין בתוך הניידת טיפול נמרץ עם החברים לעבודה...מנסים לייצב את מצבי. אבל אני מרגיש שהולך למות. ממש ככה מרגישים את המצב. פניתי אליהם "בבקשה תצילו אותי" כן כן טומי אנחנו עושים את הכל להציל אותך. חלק מהנסיעה המטורפת לב"ח אינני זוכר, הייתי כבר כמעט ללא הכרה. אני מניח שדקותיים לאחר הגיענו לב"ח, הרגשתי אגרוף חזק על החזה....זה במקום שוק חשמלי שעדיין לא היה מוכן. " אתה מכאיב לי" אמרתי לפרמדיק. כן כן אבל אתה ב VF. שהונח על חזי כפות הדפיברילטור אני עוד זוכר, עד למכת החשמל....וזהו משם מתחיל למעשה הסיפור של חצי שעת החייאה, עם 16 שוקים חשמליים עיסוי לב והנשמה.

המשך הסיפור (שלי)...

ועכשיו להמשך הסיפור. כפי שכתוב בספרים...גם אני הרגשתי ש"אני" מתנתק מהגוף ורואה את פעולות החייאה מלמעלה. משם יצאתי דרך מנהרה חשוכה שאור מסנוור בפנים. זכור לי גם רעש או צפצוף חזק. משם כאילו אפתי לשמיים, עד שהגעתי לאולם ענקי מלאה בנשמות. חלקם באו ושאלו שאלות, חלקם באו וביקשו בקשות. שאלתי אותם איך אתם יודעים שאני חוזר ואמסור את הבקשות שלכם? אנחנו יודעים שאתה עוד רגע תחזור. ניסיתי בכל כוחי לזכור מה כל אחד ביקש. ובאמת לאחר זמן באו שניים ואמרו לי ....בו צריכים לחזור הגוף קורא לך! אני זוכר את החזרה המהירה לגוף. המוות קליני נמשך חצי שעה...זה קרה בסביבות השעה: 5 אחה"צ. ב 2 בלילה עברתי עוד החייאה הפעם קצרה יותר של מספר דקות. מהזמן הזה אינני זוכר דבר. הייתי ימים מחוסר הכרה ומונשם ביחידת טיפול נמרץ. האשפוז נמשך חודש ימים, מהם הייתי במצב קריטי כשבוע. לאחר שהוצא לי צינור ההנשמה (טובוס)...מילותיי הראשונות היו "הייתי בעולם הבא" לקח לי די הרבה זמן לאחר השיחרור מהבית חולים לעבד את כל הנתונים שבראשי. לקח לי כמעט שנה עד שהעזתי לפנות לאנשים שאת יקיריהם פגשתי. זה היה ממש לא פשוט להתקשר למישהו ולהגיד לו....תשמע פגשתי את הבן שלך המת, והוא ביקש למסור א' ב' ג'. עם משפחה אחת אני בקשר עד היום. לאט לאט גיליתי שיש לי יכולת לגלות דברים אצל אנשים, יכולת שלא היה לי לפניהן. אני עושה תקשורים מדי פעם, והאמת שיש לי כמה וכמה הצלחות בגילוי מוקדם של כל מיני מחלות. אני לא עוסק בזה תמורת תשלום, מה שבא אני מספר למי שצריך וזהו זה. מעבודתי במ.ד.א. פוטרתי שנתיים לאחר ההתקף לב, כיום אני עובד כחצי משרה כנהגו של גיסי שהוא נכה צה"ל. יש מלא תחביבים והעיקרי שבהם צילום, אני גם מנהל פורום כאן בתפוז....ועוד כהנה וכהנה. מצטער אם נפלו שגעיות בסיפור שלי, הכל מהתרגשות כמובן

tovabrendel

New member
../images/Emo24.gif טומי

ממש מרגש הסיפור שלך והיכולות החדשות שקיבלת..לעזור לאנשים בדרך נוספת ואת התמונות שלך כבר פגשתי...בפורום אחר.. מאחלת לך בריאות טובה והנאה צרופה בכל יום

ע ו פ ר ה

New member
../images/Emo24.gifהסיפור שלך מאוד מרגש

ואני מאחלת לך הרבה בריאות. תודה על השיתוף. באהבה עופרה

BABE111

New member
וואווווווו

פשוט ישבתי וקראתי בשקיקה כל מילה שיצאה מפיך!!!!!!!!!! מדהים בעניי.

ראיתי בכרטיס שלך שאת אוהבת...

את שלמה ארצי. האמת גם אני אז הנה מקדיש לך תמונה שצילמתי אותו לפני כמה שנים בקסריה

למעלה