כניסת ויציאת הנשמה לחוויה

BABE111

New member
יווווווווווווווו טומי../images/Emo24.gif

תודה מאמייייייייייי אני לא רק מעריצה את שלמה אני חיה ונושמת אותו בערך 24 שעות ביממה
אהבה גדולה שלי!!!!!! תודה על התמונות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היי טומי../images/Emo24.gif

אני כל פעם נפעמת מחדש מהסיפור שלך. נפגשנו פעם לפני 4 שנים בערך בבית של ויקי, זוכר? אשלח לך פרטים נוספים במסר. שבוע טוב

בגילי המתקדם את רוצה שאזכור?../images/Emo6.gif

מה היה לפני 4 שנים? אשמח אם תכתבי פרטים שבוע טוב!

tovabrendel

New member
walk-ins

כך נקרא המושג באנגלית התפיסה הראשונית לגבי התחלפות הנשמה באה מההינדואיזם במאמרים המצורפים מדובר על מה שרותי ציינה..התחלפות הנשמה בזמן מוות קליני.. המאמרים האלה רוחניים במהותם.. ולא מבוססים על מחקרים של מוות קליני

יש האומרים שניתן ליצור את מציאות חיינו, ולכן

מקובל עלי שמי מאמין בגילגולי נשמות ,יחווה אותם ומי שאינו מאמין ,לא יחווה.מי שמאמין ב-ה' עתידו לחוות אותו ומי שלא אז לא יחווה אותו.מי שמאמין בניצחיות הנשמה ,כזו היא ומי שלא, נישאר כולו בקבר שנטמן בו. ערב / לילה טוב. חלומות פז. ר י ב ק ה

רותי 11

New member
טומי היקר רבקה וכולם לגבי החלפת נשמה

ראשית טומי עברת משהו מאדו לא קל ומעניין שאלת איך אני יודעת את הקטע של החלפת נשמה אלה מידעים שירדו לכאן בתקשור (לא על ידי) אני מכירה אנשים שעברו מוות קליני ולאחר מכן הם בדקו בתקשור ואכן התחלפה נשמתם. שנית, אם תשים לב רוב האנשים שעוברים מוות קליני משתנים. שאלת פעם למה ? התשובה היא פשוט בגלל החלפת הנשמה אני מכירה משהי שעברה מוות קליני והיא מספרת שהיא הייתה אמורה לעבור ניתוח ולפני שהיא נכנסה לניתוח בלי משים היא עשתה הכנות אחרונות התחושה שלה הייתה שהיא הולכת ולא חוזרת ואכן בזמן הניתוח היא חוותה מוות קליני, ולטענתה היא אכן השתנתה מעט. וזה קורה לרוב האנשים שחווים מוות קליני.

ללא ספק שמשתנים לאחר טראומה כזו...

גם פיזית וגם נפשית. זה עדיין לא אומר...לפחות לי שהנשמה התחלפה. האמת שאני השתניתי מקצה לקצה בכל המובנים, והמשפחה הקרובה אומרת שהשתניתי לטובה. שבת שלום !

את השינוי ניתן להסביר על רקע החוויה המיוחדת

שגורמת / מביאה שינוים בסדרי עדיפויות / הבנות / תובנות / ....אם כי זה לא שולל את האפשרות של החלפת נשמה. ר י ב ק ה (אנא לא רבקה. תודה.שבת שלום לכולם.

רותי 11

New member
ריבקה אין קשר בין אמונה

לחוויה של מוות קליני. משום שיש הרבה אנשים שלא האמינו ואפילו היו נגד כל מה שקשור לרוח אלוהים וכיו"ב מה שכן לאחר אותה חוויה הם שינו את דעתם

ועדיין יש הרבה אנשים שעברו את החוויה וחושבים

שזו הייתה סוג של פעילות חשמלית אוטומטית כמו שידוע שלמשל כשעורפים ראש ללתרנגול ומשחררים אותו הוא ממשיך לרוץ . לא מזמן עיתונאי (לא זכור לי את שמו .) שעבר את חווית " המנרה וכו'...) הבהיר שזה לא משנה את דעתו בעניין למרות שהוא בא ממגזר החרידי .....ו "חזר בשאלה " .אני בעצמי מעלה את הטיעונים האלא לא כי איני מאמינה בגילגול נשמות ,עברתי בעצמי שני שחזורים , אני רק מתכוונת לאמר שיכולה ליהיות כרגע רק סוג של "ידע " פנימי שמאפשר להאמין / לדעת שזה קיים .שבת שלום. ר י ב ק ה.

למעלה