מפגש פורום-פחות משבוע

שרית א

New member
ברור שמותר לשאול :)

אני לומדת ריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה. בימי חמישי אני לומדת ברמב"ם בפקולטה שלהם לרפואה. זה מאוד קרוב לשער. למה את שם בימי חמישי אם מותר לשאול? בכל מקרה אשמח לפגוש אותך בהפסקה. סוף סוף אני אפגוש חברה נוספת ממשפחת פורום אורי אומנותי ...
חוץ מזה אני חדשה דנדשה בחיפה, ובמקור מבת ים, אשמח לקבל טיפים לגבי מקומות בילוי שווים, כי בינתיים אני מתייבשת לי במעונות. הייתי רק בפאב ברבה רוסה, מוכר לך? היה מה זה כייף שם, סוף סוף לצאת קצת...

boopymylife

New member
פשש יפה לך../images/Emo13.gif

נשמע מעניין... אני יודעת איפה זה.. (נראה לי) זה ליד הכניסה למיון ילדים לא? ליד הביתנים שם.. (?) אני שם כי אני בהפרעות אכילה שם .. (אני אנורקסית..) מחר אני לא יהיה שם (יש לי מבחן בשעה 1 אז אני לא באה כי אני יאחר) מקומות בילוי שווים: לוינסקי-> במרכז הכרמל ליד פיצה מטר-בהמשך.. *אוכלת מילקי וחושבת*.. *נמנמ*.. דיזל.. (במוריה תחנה אחת אחרי חורב..) *נמנמ*.. קאמל... סטלביץ'... ת'אמת אני לא יוצאת הרבה לפאבים/בתי קפה.. בד"כ אני אצל חברים / קניון

Grey Flannel

New member
שלום שרית החיפאית (שם זמני)

תלכי לפאב ה"איזי", מקום לא רע בכלל. יש שם בירה אנגלית שנקראת "בימיש" שזה פעם ראשונה ששתיתי אותה מחוץ לאנגליה ודי נדיר למצוא אותה בישראל (פתאום קלטתי שאני ממליץ על בירות בפורום שרובו מורכב מכאלה שפורמלית לא יכולים לשתות). ללא כל קשר - אם את בתל אביב (ויודעת על זה מראש) בערב, אז תגידי לי מראש שאולי נצא לשתות (קפה, קפה...) - יכול להיות נחמד. תנסי להנות בחיפה... וחג שמח, אני חושב שאני מתכנן לאכול סופגניה אחת בחג (שנה שעברה לא אכלתי סופגניה)

boopymylife

New member
../images/Emo2.gif

אתהבוגדבי?
כוסקפהאה?!
*שומעת את דרלינג אומר "זה לא מה שאת חושבת"*
דרלינג די לבגוד בי
אני עוד ישקול להתגש (
*חס וחסה*
) חחח XD וסופגניה אני לא אוכלת כל שנה- שונאת סופגניות >< פחסה..

שרית א

New member
לאורן התל אביבי וליאור החיפאית ../images/Emo13.gif

בקשר לרמב"ם, אני לא בדיוק יודעת איפה אני ממוקמת בתוך הבי"ח, אני הולכת ישר מהשער השמאלי ופונה שמאלה. כל המהומה בגללי? :O אפשר לצאת כולנו יחד- THE MORE THE MERRIERֱֱֱ בקשר לבילויים, המון תודה על ההמלצות. אני גם שמעתי על האיזי פאב, אני מקווה שיזדמן לי לצאת לשם (זה תלוי בתקציב, הסעה וזמן פנוי מלימודים). אני ממש אשמח להיפגש איתך בתל אביב לכוס קפה (ואני בכלל חננה - שותה רק תה (מסר חינוכי כקונטרה להכוונה הקודמת ;)... ) קח בחשבון, שזה יתאפשר רק בסוף סמסטר, בגלל שלקח לי זמן להתאפס ולא סיימתי שום מטלות חוץ מהחובה (בטח הרבה תלמידים כאן חשים הזדהות עכשיו עם להשאיר ת'שיעורים לרגע האחרון...)וכעת אני בעומס היסטרי... מה דעתך שנסכם על לצאת יחד לקראת סוף הסמסטר כפרס בשבילי על עמידה במבחנים ובמטלות? :) חג חנוכה שמח ומלא ניסים לכל חברי הפורום! מה תוכניות הסילבסטר שלכם? שלי הן בינתיים לאכול סופגניות ולקרוא מאמרים בסוציולוגיה... בעעעע...

Grey Flannel

New member
ניראה לי שבסוף הסמסטר שלך אני בחו"ל

אתמול כבר הזמינו לי את הטיסה הראשונה מהעבודה (סיפרתי כבר לליאור) ואני ממריא ב-7 בפברואר לזלצבורג (מי שלא יודע, זה באוסטריה, שם מתרחש גם הסרט "צלילי המוזיקה" סרט מעולה). את מוזמנת בכל מקרה לשלוח לי מסר ונתאם אם במקרה... וסופגניות זה אוייב האנושות, זה כימעט כמו רצח עם.

שרית א

New member
אורן ../images/Emo24.gif

מה המצב? איזה יום של אושר עילאי, התבטל לנו היום שיעור בפיסיקה!!! אני מקווה שהמרצה בסדר וסך הכל מבלה לה בנעימים כי היא מקסימה. למרות הסניליות המתקדמת שלי דוקא זכרתי שהטיסה הראשונה שלך בפברואר. זה בסדר, זה בדיוק השיא של תקופת המבחנים שלי. יש לי הרגשה שדווקא נהיה מאוד מתואמים בזמנים שלנו. בכל אופן, שיהיה לך ולכל הפורום אחלה סופ"ש! ומותר לאכול סופגניות וכמה שרוצים זה רק פעם בשנה... וזה הולך מצויין עם תה...
אז חג שמח ומתוק לכולם... מהמכורה לתה! ;)

boopymylife

New member
חחח אוי../images/Emo5.gif

סופגניות עם תה
נשמע מזעזע (במיוחד שאני עכשיו אחרי מקדונלדס, וכדורוניםXDDD) (מה .. לא אכלתי כל היום כלום חוץ מקפה וסיגריות..)

boopymylife

New member
../images/Emo6.gifתגידו, ..

"זלצבורג" לא נשמע לכם כמו איזה שם של מחלה / סוג של כאב בטן?! חחחחח תודו שזה נשמע כזה.. זלצבורג... XXDDDDD נגיד אתם באים לרופא שכואבת לכם הבטן והרופא אומר לכם : "זה כלום.. זה רק התפתחות של זלצבורג.. קחי מרשם.." XXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD

למעלה