סיכום שבועי

B a m b o o k

New member
../images/Emo20.gifסיכום שבועי../images/Emo20.gif

השבוע שעבר
- שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): - מאכל השבוע: - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה מגניבה:

P i x i e s

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo204.gif..

שיר השבוע: - אלבום השבוע: ממתי אני קונה אלבומים...
(אני מאד מקווה שיובל קורא את זה!) - האדם שעשה לכם את השבוע: המורה שלי לאנגלית שנתנה לי אתמול להעביר שיעור. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אני ממש ממש לא יודעת. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): (
! בדיחת קרש לפניכם). מדריכה לATB: "אתן לא מריחות את זה? ריח ממש של משהו שרוף.." אני: "זה הקלוריות.
" - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): הממ. פיתחתי שרירים (כמו כל שבוע.
), היה שיעור גיטרה ממש נחמד. העברתי שיעור אנגלית!!! - מאכל השבוע: חחח מאיפה לי. עבאדי שליטה.
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: מממ. באחד השיעורים הממש קשים שאני הולכת אליהם בסטודיו, השתפרתי. והרגשתי את זה. - משהו שהרס את השבוע: אולי שבאירובי דאנס ממש ממש ממש לא היה לי כוח ולא עקבתי בכלל. ואז נשקלתי, וראיתי כמה אני שמנה. ושרירים נתפסו. והכל בשעה אחת. פשוט מאותו רגע החלטתי שאני לא רוצה לאכול יותר. כמובן שהתעשתתי, אבל ברגע שנכנסתי לאוטו של אבא שהסיע אותי חזרה, כ"כ בכיתי. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בטח.. מחר יש מבחן. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאצליח במבחן. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא משנה. סתם: - תמונה מגניבה: קבלו! (פלג ואני, אני ופלג הקמנו רפובליקות קטנה בשולחן. איזה יופי.)

Under the GUN

New member
אם את מעריכה אומן מספיק כדי לשמוע

שירים שלו, אז למה את לא מעריכה אותו מספיק כדי להכניס לו פאקינג 60 שקל לכיס? דיסקים מקוריים בארץ זה דבר מאוד זול, באמריקה דיסק נורמלי עולה בסביבות 20-25 דולר

Under the GUN

New member
אאל"ט בוירג'ין בטיים סקוואר

וגם אמא שלי הביאה לי משם 2 דיסקים (שאחד מהם היה לי) לפני חודשיים שעלו גם הם בין 17-25 דולר

MoonyAvFreak

New member
אוקיי

השבוע שעבר - שיר השבוע: אממ THE KILL - אלבום השבוע: THE BLACK PARADE - האדם שעשה לכם את השבוע: אממ לא יודעת... - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): LOOK AT MY EYES, YOUR KILLING ME, KILLING ME - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) אממ לא יודעת - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): אממממ שומדבר מעניין - מאכל השבוע: סלט :) - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: אין - משהו שהרס את השבוע: המון דברים. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אמממממ נראה....יום שלישי אני לא אהייה בבצפררר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהמישהו הזה יתחרט על מה שהוא עשה - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא יודעת סתם: - תמונה מגניבה:

Angel On Earth

New member
../images/Emo13.gif

השבוע שעבר - שיר השבוע:מישהו לרוץ איתו - דניאל סולומון - אלבום השבוע:מממ..לא משהו ספציפי.. - האדם שעשה לכם את השבוע:לא דעת.. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):Sha la la la la (
) - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):Love means you never have to say you're sorry (כן,יש מצב שזה היה גם המשפט של שבוע שעבר..) - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...):הDVD של 'בת הים הקטנה'
- מאכל השבוע:מילקי טופ
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע:יום שבת יום מנוחה.. - משהו שהרס את השבוע:ממ..עבדתי בגנון אחר ולא בגנון שאני עובדת כל יום שישי והיה מעפן.. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:יום חמישי - נוסעת לאילת!!!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שהמורה יחזיר את המבחנים בהיסטוריה!!!ושאני אקבל ציון מעל 50... - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:משפחה באילת! סתם: - תמונה מגניבה:

LilTink

New member
שבוע מוזר באמאשלי.

השבוע שעבר
שיר השבוע: יש בי אהבה / אריק איינשטיין
אלבום השבוע: Seventeen Days / 3DD
האדם שעשה לכם את השבוע: שיר.
משפט השבוע: "And I don't think I'll make it through" / Landing In London - 3DD
משפט השבוע: "אני לא נהנה מזה!!1" "שקרן!" "לא מזה, מלדבר על זה!"
דבר שהשגתם השבוע: גיליתי מי שווה את ההתייחסות שלי ומי לא?
מאכל השבוע: שוקולד עם ליקר דובדבנים. בחיי.
משהו שעשה לכם את השבוע: פאקינג 100 בפאקינג היסטוריה.
משהו שהרס את השבוע: ראה "דבר שהשגתם השבוע".
השבוע שבפתח:
משהו שאתם מחכים לו השבוע: חודש ביחד.
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ראה "משהו שאתם מחכים לו השבוע"
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אף אחד.
סתם - תמונה מגניבה:
הודגש באמצעות מדגישומטיק

eladan1

New member
עונננה

השבוע שעבר - שיר השבוע: welcome to my life של סימפל פלאן - אלבום השבוע:אין - האדם שעשה לכם את השבוע:חברות:) - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):כרגיל אקונה מטטה - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)"תבואו יהיה מאגניב" - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...):שני בחנים עם 90 שחשבתי שאכשל - מאכל השבוע:פיתה! - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע:אין - משהו שהרס את השבוע:... השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:להצליח במבחן בהיסטוריה!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:כנ"ל - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:--- סתם: - תמונה מגניבה:

זונע

New member
עונה

השבוע שעבר - שיר השבוע: Britney Spears-Toxic - אלבום השבוע: שוב: Tenacious D-The pick of destiny. הוא אדיר חברים! - האדם שעשה לכם את השבוע: ידידה שלא ראיתי הרבה זמן, ובאה לבקר אותי היום
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): Your toxic I'm sleeping under
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) My wife is dead?! Hi five!!!
מתוך בוראט...לכו לראות זה אדיר!!!! - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): מה השגתי השבוע?..מממ...יצאתי סוף סוף ביום שישי:| - מאכל השבוע: קרמבו! אכלתי בערך 20 בשבוע האחרון...אם לא יותר. - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: הסרט בוראט, והידידה שלי שבאה לבקר. - משהו שהרס את השבוע: לא יודע, דווקא היה שבוע בסדר. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מבחן בביולוגיה...נגמור עם החרא הזה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לראות את הציון שלי בתנ"ך...חח זה יהיה נחמד, היה מבחן שוק. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא מישהו ספציפי, אנשים יפים זה טוב

../images/Emo67.gif

השבוע שעבר - שיר השבוע: The End Of Heartache של Killswitch Engage - אלבום השבוע:All That Remains - The Fall Of Ideals - האדם שעשה לכם את השבוע: אני ? - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): I'm not alone With the touch of your hand I am whole again - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): שרשרת השים על המכנס D: - מאכל השבוע: אין - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: אממ שמתי סט מיתרים חדש - משהו שהרס את השבוע:בצפר השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעה של חבריםש לי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לפגוש משהיא P: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הרבה אנשים ><'' סתם: - תמונה מגניבה:

עונה ~!נה נה נה שיר ומנגינה!

שיר השבוע: השיר של מוגלי והקוף הזה " I WANNA BE LIKE YOU! - אלבום השבוע:אני לא שומעת מאלבומים אני שומעת מאתרים באינטרנט ... רדיו בלוג משהו כזה - האדם שעשה לכם את השבוע: מי עשה לי את השבוע ? מי מי מי? חברות שלי ... שדיברתי מלא השבוע בטלפון ...
היה מצחיק - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): משפט בעצם לכל חיי "I TRYING TO FORGET THAT I'M ADDICTED TO YOU" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) אני:"את מפחידה אותי"(יש לציין בפעם המאה...) חברה שלי :"מואה אה אה ..." - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...):בגדים.... צעיף .... - מאכל השבוע: טבולה!!!!!!!!!!!!1
!!!!! - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: נמנמ טלפונים... - משהו שהרס את השבוע: נמנמ... מבחנים ... נמנמ ... השורה של השיר השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יום הורים ... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אדבר עם חברות שלי שוב בטלפון ...
יש לציין חברות שהן גרות רחוק ! - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: נמנמ... סתם: - תמונה מגניבה:

למעלה