סיכום שבועי

חצילע

New member
נמ.

השבוע שעבר - שיר השבוע: The end-My chemical. - אלבום השבוע: החדש של מיי כמיקל ושל אוונסנס.
- האדם שעשה לכם את השבוע: X - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): נמ. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): X - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): קניתי 2 דיסקים!!11 אה, ופתחתי שוקס. חחחחחחחחחחחחחח זה משעשע אותי משום מה. אז אם באלכם. - מאכל השבוע: בהחלט שניצל תירס.
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: ממ. - משהו שהרס את השבוע:ממ. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:נמ. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:ממ. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:רוי, יומשני. אבל עוד לא בטוח. איזה באסה.; סתם: - תמונה מגניבה: אני מעיין ושני, זה פשוט דורש, כפרעלינו. מעיין,אל תכעסי. X:

MoonyAvFreak

New member
חמודה שלי אני לא כועסת

אבל בשביל מה שלחתי לך כאלה ששיניתי? כי עכשיו כולם רואים את החצקונים שלי :O פחחחחחח סתם לא איכפת לי. העיקר שאת לא שמה את זאת שאני מכייחת כמו טמבלית. זה שבבלוג של גילברט. חחח

FartherAway

New member
../images/Emo47.gif

השבוע שעבר שיר השבוע: ארקדי דוכין ומאיר בנאי - אהבה קצרה
אלבום השבוע: Joss Stone - Mind, Body & Soul האדם שעשה לכם את השבוע: מה, יש מלא
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "בלי כאב, בלי דמעות, כאן דרכינו נפרדות." משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): נו, כמו של לילך
אני צריך לחשוב לפני שאני מדבר דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): המורה דוגרי אהב את העבודה בצילום
מאכל השבוע: ניוקי ~שמן~ משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: לא עניינכם
משהו שהרס את השבוע: כלום.
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: אין ממש. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שניפגש.
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
סתם: - תמונה מגניבה: אין, ואין לי כוח. הודגש באמצעות מדגישומטיק

BiDriL

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo13.gif

השבוע שעבר - שיר השבוע: קשה לבחור...מממ כמו שבוע שעבר Elecric Nights/Guano Apes - אלבום השבוע:Guano Apes כבר שבוע שני הם מכבבים אצליXD - האדם שעשה לכם את השבוע:מממ....ג'נע? - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "Why am I here to try again? Jillian/Within Temptation" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):"העיקר כשרושמים במחשבון כוס עמק, זה שווה אחד." כן, זה מה שעושים ב5 יחל מטמטיקה. משחלקים עם המחשבון >_< - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...):קניתי את הקלמר הכי חמוד בעולם
<בתמונה> - מאכל השבוע:תותים
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע:יום חמישי שעת חלון. היה כ"כ סבבה, זה הרגיע אותי ממש והרגשתי ממש טוב:] סתם שכבתי על פופים בחדר תלמידים ושמעתי מוזיקה, אבל זה היה ממש מרגיע וזה. והכים אותי לשיעור המטמטיקה המזעזע באותו יום |: - משהו שהרס את השבוע:מבחן בהיסטוריה שחולק לשני חלקים בגלל תרגיל רעידת אדמה. WTF השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:שומדבר מיוחד - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:יום הורים יתבטל כי המחנכת שלי נסעה לחול לתקופה בלתי מוגבלת. הלוואי. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ג'נע
סתם: - תמונה מגניבה:הקלמר החדש והחמודי שלי^^

Gadook

New member
על רקע VM

השבוע שעבר - שיר השבוע: Beatles- Back in the USSR - אלבום השבוע: MCR- The black parade - האדם שעשה לכם את השבוע: אור.. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): When they finally come to destroy the earth they'll have to deal with you first - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) Chou papa - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): ראיתי ידיד ממש טוב שהתגעגעתי אליו
- מאכל השבוע: סושי. ממ. - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: הידיד - משהו שהרס את השבוע: אחריות. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: להתשחרר קצת - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ירושלים ^^ - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אופיר. סתם: - תמונה מגניבה:

eva133

New member
עונה

השבוע שעבר - שיר השבוע: Shes like the Wind - אלבום השבוע: אמ.. לא שמעתי משהו מסויים - האדם שעשה לכם את השבוע: שגי"א - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):אמ.. גם אם שוב אעצום את עיני השמש תזרח כולם יחיו כאן טוב גם בלעדי - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) אמ.. אין משהו מיוחד - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): גרביים חדשותXD - מאכל השבוע: המרק של אמא שלי
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע:דיברתי עם שגי"א, כל יום מישהו אחר - משהו שהרס את השבוע:מצב רוח רע באחד בימי השבוע השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:מבחנים
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שילך קל במבחנים השבוע - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אין מישהו מסויים סתם: - תמונה מגניבה:

אקולוגיה זה השטן../images/Emo10.gif

תיקון מבחן מזדיין. אל תשאלו למה אני מתקנת מבחן שקיבלתי 77. השבוע שעבר - שיר השבוע: Iris - Goo Goo Dolls - אלבום השבוע: לא שומעת לפי אלבומים. - האדם שעשה לכם את השבוע: וואע, מלא. נועה, והמורה להיסטוריה, וגל. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): and I don't want to miss you tonight... - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "קחי, על האכזבה", המורה להיסטוריה שהביא לי שוקובו. - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): נקע? :\ - מאכל השבוע: לחנייה עם שוקולד פרווה.>< ושוקובו. - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: חזרתי מסלול של 3 ק"מ בערך בפחות משעה. עם נקע. - משהו שהרס את השבוע: הטיו"שואה. והברכיים. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בדיקות! הוריי. סתם, בעיקר לגלות מה יש לי בברכיים. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לגלות מה יש לי בברכיים. ולהיות לקרות סיום תסריט. [חחחחח] - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא יקרה בחייייייייייייייייים. אבל גל. משהו יותר ראליסטי- גוניצ. P: סתם: - תמונה מגניבה:

Under the GUN

New member
בוקר טוב

השבוע שעבר - שיר השבוע: Sad But Tru/Metallica - אלבום השבוע: עכשיו מעונן / אביב גפן - האדם שעשה לכם את השבוע: התמונה של יובל במסן
.. מממ ידידה שלי אתמול עם הנרגילה - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אנחנו דור מזויין!! עכשיו מעונן, אנחנו דור מזויין!!! אולי עכישו מעונן, רוצים ללכת מכאן" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "למה היטלר התאבד? כי הוא קיבל חשבון גז!" חבר שלי בשיעור על השואה... חוסר טאקט - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): אייפוד
- מאכל השבוע: - - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: קיבלתי את ג'וני!! - משהו שהרס את השבוע: כל השבוע לחרוש למתמטיקה השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לקנות את הדיסק של שייגעצ - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהמבחן במתמטיקה יעבור - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: בתדודה שלי סתם: - תמונה מגניבה:

חג ההודיה מאחורינו

גם הסיילים הגדולים עברו
השבוע שעבר - שיר השבוע: white and nerdy. תקשיבו, כנסו לגוגל ותראו תקליפ. זה הדבר הכי מצחיק בעולם. נשבעת לכם
- אלבום השבוע: מירי מסיקה. מצאתי את זה בבית של ישראלים וחרשתי על זה - האדם שעשה לכם את השבוע: הדסי - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):עזבו אותי באמשכם - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "יו פאסס דיס טסט." רציתי להרוג מישו מרוב שמחה! - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): קיבלתי רישיווןןן - מאכל השבוע: שוקולד מריר של פרה.
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: הטיול לראש הגבעה בטיול. שחנ"ש עם הדר בדרך למעלה, בהייה בשקיעה ואז ריצה מטורפת למטה להגיע לפני החושך כי שכחנו פנס
- משהו שהרס את השבוע: זה ששבת אירגון עכשיו ואני לא שם השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: נהיגה עם אבא.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיירד שג ויהיה חופש. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: נו דאמט זה לא הולך להשתנות כל השנה. הדס סתם: - תמונה מגניבה:

galileho

New member
אני אני !! =] [באיחור כרגיל]

השבוע שעבר - שיר השבוע:six feet under \ ana johnsson - אלבום השבוע:toxicity \ system of a down - האדם שעשה לכם את השבוע:אפאחד
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):You just left me six feet under ground - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): חברה שלי-> "תחשבי על זה.. נצנצים..למה קוראים לה ככה? כאילו מה..מישהו ראה אותם מנצנצים ואמר נקרא להם נצנצים ?! " XDDD - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...):במבה פרפר!
- מאכל השבוע:גם במבה פרפר
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע:המממ לא עשה את השבוע רק חירבן אותו אבל אני חולה =[ - משהו שהרס את השבוע:אני חייבת להפסיק לענות על סעיפים סעיף לפני :X בכל מקרה..נהייתי חולה=[ השבוע שבפתח:בנתיים חולה ולא הולכת לבצפר - משהו שאתם מחכים לו השבוע:לראות מישהו - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שוב עשיתי את זה:X לראות מישהו.. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:את המישהו הזה XD [אתם לא מכירים ממילא מה זה חשוב?] סתם: - תמונה מגניבה:--> אני סוגדת לתמונה הזאת כל כך !!

B a m b o o k

New member
שוב...

השבוע שעבר
- שיר השבוע: להלחם במפלצות-שייגעצ - אלבום השבוע: להפסיק לאכול עוגות-החדש של שייגעצ
- האדם שעשה לכם את השבוע: אממ אפחד
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אני חייב להפסיק לאכול עוגות
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אני רוצה לראות אותך. - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): הדיסק החדש של שייגעצ ו10 חתימות בטאוור שזה אומר דיסק חינם ועכשיו יש לי 25 דיסקים! - מאכל השבוע: פיצה של אמא - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: קיבלתי 83 במחבן במתמטיקה! אחרי שמדתי לבד את כל החומר!! אני גאה בעצמי
- משהו שהרס את השבוע: מבחן בלשון השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לראות אנשים אהובים.. מה שלא יקרה נראלי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: כנ"ל - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הכי הרבה זה ליל וגלעד
סתם: - תמונה מגניבה:

Under the GUN

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תמונה מעולללללהההה

dragonit12

New member
השבוע..

השבוע שעבר- שיר השבוע:"תראי זה אני" סינרגיה - אלבום השבוע:סודותיי-דיןדין אביב - האדם שעשה לכם את השבוע:בנדוד שלי
כפרעליו! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "תראי זה אני בוכה, אל תלכיכי לא נשאר דבר רוצה שתדעי מה שאת בשבילי תני עוד מבט אחד" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):חח המורה שלי "תוציאו את העצים בחוצה"היא התכוונה ל"תוציאו את העטים החוצה" חחח.. - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...):לפגוש את בנדוד שלי
כפרעליו!! - מאכל השבוע:שוקולדד לבןן
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע:האירוסים של בתב דודה שלי=] - משהו שהרס את השבוע:היו הרבה=\ השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:שאחי יחזור הביתהה כבר מהצבא!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:כנ"ל! - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:אממ..
סתם:- תמונה מגניבה:

למעלה