ריענון שבועת הפרח!

../images/Emo182.gifאני,

שם: נוגה ניק: בלינדוש הפצצה תאריך ושעה: 21.1.05, 22:10 אני נוגה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שמכתב בה!

sister15

New member
חותמת

שם: ויקה כינוי: sister15 תאריך ושעה: 21.1 שעה 22:13 אני ויקה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה.

loli dolly

New member
../images/Emo79.gif|Yיפה|מה דעתכן על מפגש צ'אט?

שנבהיר את הכל, בלי לריב (אני מקווה... אלה אם כן מישהי רוצה שקל דחוס בתוך החריץ המציץ
).

MartChmelos

New member
:].

אני רק רוצה שתדעו שבזכות כמה בנות [והמון:] אני נשארת בפורום. אתן בנות מדהימה חבל שהפורום צריך להיהרס ככה
ועוד משטויות כמו פינה. יאנה MartChmelos 21 בינואר, יום שישי, 2005 22:35 אני יאנה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה.

loli dolly

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo182.gif../images/Emo24.gif

חבל שלא הספקתי לראות את כל השרשור, לראות על מה המאומה. אבל ניח.

c ויטמין

New member
אוקע...

שם:שיר ניק:ויטמין c תאריך מדוייק ושעה:תאריך היום אין לי מושג נא לסלוח לי! שעה 22:57 אומרת וכותבת: אני שיר, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

gilmorefreak

New member
../images/Emo12.gif

רשום בצד שמאל בלמעלה של כל הודעה שאת או כל אחת אחרת בפורום רשמה היום..

M o o M o o

New member
*מרעננת*

שם:מיתר ניק:M o o M o o תאריך מדוייק ושעה:21.1.05 23:02 אני מיתר M o o M o o, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

PinK inK

New member
../images/Emo85.gif

שם:אילנה ניק:pink ink תאריך מדוייק ושעה:21.1.05 11:08 אומרת וכותבת: אני בננה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

טנהנהנה../images/Emo142.gif

שם: טליחנה ניק: Portugez Falafel תאריך מדויק ושעה: 32:21, 21.1.05 אני טליחנה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה.

Daffynes

New member
../images/Emo39.gif

דפנה, daffynes, התאריך: 1.1.0001 לאחר הספירה (=הבגרות) טוב נו... תאריך אמיתי?... 21.1.05 אחרי הספירה מהולדת ישו
שעה 12 דקות לפני 12. אני דפנה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

ApharseMon

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo39.gifשלי../images/Emo39.gif

שם:שני ניק:אפרסמון {באנגלית}. תאריך מדוייק ושעה:אין לי מושכ תאראיך,שעה 12 ו7 ד' בערך. אני שני,מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה.

Fruit Smash

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo77.gif

שם: גילי ניק: Fruit Smash תאריך מדוייק ושעה: 22.1.05 00:12 אומרת וכותבת: אניגילי, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

../images/Emo13.gif

ניק - mickey and minnie תאריך ושעה - 22.1.05, 7:40 אני מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה.

אנוכי ../images/Emo185.gif

שם: ליאה ניק: הולי הידועה לשמצה תאריך מדוייק ושעה: 22.1.05, 8:11 אומרת וכותבת: אני ליאה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה! תודה!

rainbow2005

New member
אני נשבעת בזאת בספר התנ"ך!

שם:ענבל, בעעע... ניק: rainbow2005 תאריך מדוייק ושעה: 22.1.05, 10:16 אומרת וכותבת: אני ענבל קום, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

למעלה