שאלה חשובה מאד

גאיה2000

New member
../images/Emo20.gif שאלה חשובה מאד

אני אחרי גיל 40 נכון? נכון! אני גרושה נכון? נכון! מיציתי את אתרי ההכרויות למיניהם, נכון? נכון! החברים כבר דשו בכל קרוביהם ואין מכרים חדשים פוטנציאליים נכון? נכון! אז איפה למען השם, מכירים?

נעיתה

New member
לא יודעת../images/Emo140.gif

אבל את חמודה את, יש משהו שבה בכנות הזאת שלך, עוד מעט יבואו כל האלופים- צפי פגיעה ישירה
בואי למפגשים של הפורום, זה לגמרי נחמד להכיר אנשים חדשים

rrredshay

New member
לא אלוף.... אבל...

כמו שאמרו לך לפני, בואי למפגשי פורום.... זה עובד, מנסיון..

calya

New member
גם אני אשמח לדעת...

לא יודעת. דווקא לפני 40 (קצת אחרי שלושים) ועם שני קטנים יחסית שמסבכים את החבילה כולה. לא יודעת איפה פוגשים.

mazoneli

New member
זה תלוי לגמרי מאיפה את, גם אני בהתחלה הוטרדתי

מהעיניין עד שחיפשתי ומצאתי באיזורי כל מיני מקומות נחמדים, בכ"ז גם מבוגרים יוצאים. ולא אני לא מת"א

calya

New member
תשמע, למצוא בייביסיטרית

כדי לשבת בפאב כדי לפגוש אנשים נשמע לי מה-זה-מסובך. (טוב, אולי זה גם קשור בהסדרי הראיה שלנו שאומרים שהילדים ישנים אצלי *כל לילה* למעט יום שישי פעם בשבועיים).

ye44

New member
ב " קרית שאול " בלוויות של החבר'ה ../images/Emo8.gif

תחשבי למה הגעת לשאלה הנ"ל ! מה קרה נגמרו " האבירים " ? הסתכלת לעצמך במראה ושאלת את עצמך אולי ואני לא מכיר אותך משהו דפוק אצלך ? מבלי לפגוע חלילה , תמשיכי לצאת, תמשיכי לבקר באתרים קצת סבלנות והוא יגיע

גאיה2000

New member
חייבת לציין - וזה לכולם!!

אין דבר כזה דפוק !!!!!!!!!! כל אחד בנוי כך או אחרת, כולם עוברים דברים בחיים וכולם שלמים, נחמדים ונעימים בדרכם שלהם ולכן ובדיוק בגלל זה שאלתי את מה ששאלתי לא רוצה זוגיות מאולצת ולא רוצה להתפשר בדיוק כמו שלא התפשרתי עד היום וכשאני אומרת להתפשר זה לא על קישקושים זה על באמת ואיך שאמר אותו חכם "כשהלב מתאים בעד ונגד נשכחים" אני מאד בעד זה ומאד לא פוסלת ומאד לא דפוקה (-:

ye44

New member
תקשיבי טוב והפעם אני ישיר ../images/Emo8.gif

המושג לא למצוא לא קיים
הכל אצלנו בראש כמה אנחנו באמת רוצים זוגיות ? מה את מחפשת את המושלם ? תמצאי אותו בבלוק באסטר ! מה נקודת הפתיחה שלך חד וחלק ? את נראיית טוב ? לא במידה D ( דונם ) שומרת על עצמך מטופחת ? עובדת ? ללא טלנובלות ? חד וחלק זה מה שגברים מחפשים ,זה מה יש ,עזבי אותך מהקלשאה של להתפשר, בפרק ב אף אחד לא מתפשר ! כל אחד רוצה את החיים כמו שהוא אוהב אותם !!! לא מצאת תמשיכי במסע כן וגם באתרי ההכרויות למרות שקשה , אבל מישהו אמר שלמצוא אושר זה קל ? תצאי לאין ספור דייטים עד שתמצאי ,עדיף מלשבת בבית ולילל ,תבואי למפגשי פורום ,למסיבות וכו' עד שתמצאי . מתפשרים על פסטה ברוטב עגבניות או שמנת על אושר לא מתפשרים ! לדעתי את זקוקה לטיפול פסיכיאטרי תשאלי את כרmela יש לכן אותה בעיה לפחות היא מודה
כי אם לא תעבדי על עצמך תצטרכי לקחת
ותמצאי את עצמך נושקת ל 60 בלי אף אחד ! תכווני לבן זוג שבאותו ראש שלך ולא את "המשלים" שלי או " הבלאנס שלי " מינוס ופלוס =
בחברות כן
כושלאמא של הפרסומת של סלקום מצד שמאל זיינו לי את השכל עם הפססס פססס פססס

למעלה