Chemical Weekend!!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo20.gif Chemical Weekend!! ../images/Emo20.gif

עוד שבוע חלף לו...זה היה מהיר! שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע:

Ayush Cohen

New member
באמת עבר מהר ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של MCR : פלנטרי
שיר השבוע בכללי:אין אמן/אלבום השבוע: MCR סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אין דבר טוב/רע שקרה השבוע:
/| לא| בגרות במתמטיקה
אין יותאר ביה"ס עד שנה הבאה יום הכי טוב השבוע: רביעי ויום הכי רע השבוע:חמישי התחדשות השבוע: אין האדם שעשה לי את השבוע: המשפחה
סיכום שבוע במילה אחת: טוב
ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: אין תמונת השבוע: אין

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: disenchanted famous last words שיר השבוע בכללי: under cover of the darkness - the strokes bittersweet symphony - the verve אמן/אלבום השבוע: the strokes סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: מרתון דקסטר *-* דבר טוב/רע שקרה השבוע:
סיימתי את כל הבגרויות!! מה שמוביל ל...
סיימתי תיכון!!!
הבגרות במתמטיקה הייתה נוראית
אהה אבל לראות כל יום שחברה אחרת מתגייסת זה ממש מוזר!! ראיתי את אחת החברות שלי עם מדים...זה הופך להיות אמיתי מרגע לרגע
יום הכי טוב השבוע: לא יודעת ויום הכי רע השבוע: לא יודעת התחדשות השבוע: ספרים לתיאוריה חחח
האדם שעשה לי את השבוע: ידיד שלי
סיכום שבוע במילה אחת: חביב ציטוטי השבוע: "מה זה לא יודעת מי זה?? בשביל זה יש פרופיל!" תכנונים לשבוע הבא: להתחיל ללמוד לתיאוריה לעשות תיאוריה חברות אמורות לבקר ברביעי ואולי סרט בחמישי
ואולי בכלל נצא לחופשה בדקה ה90 חחחח
תמונת השבוע: 3 חברים מדה סטרוקס: האמצעי ניק הגיטריסט *-* הימני ג'וליאן הסולן *-* והשמאלי פבריציו המתופף *-* אותם אני הכי אוהבת מהלהקה חחח

XoLilMissLolaoX

New member
טנקס! ../images/Emo3.gif

מה חייבים לעשות מרתון דקסטר לפני שתתחיל העונה החדשה
וברוכה השבה התגעגענו!!
לאן נעלמת??

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif מה?! יוצאת עוד עונה?

מה איפה מתי אלוהים אעא! ו.. המחשב שלי מת ורק השבוע סדרו לי אותו, ובמחשב השני אין לי את הפורום במועדפים אז, קצת שכחתי מכן.
גם אני

XoLilMissLolaoX

New member
כן! איך שנגמרה הקודמת הודיעו שתהיה עוד אחת../images/Emo3.gif

אממ ב26 לספטמבר נראה לי סוף ספטמבר זה בטוח פשוט לא זוכרת את התאריך המדוייק
אהה אויי איזה באסה זה... מזל שתיקנו לך אותו!! חחחח

XoLilMissLolaoX

New member
אני כבר ממש רוצה לראות מה קורה בעונה החדשה!

לפי מה שאומרים צריכה להיות עונה מוצלחת

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif אני מוכנה לחכות.

אח, מייקל הזה הוא פשוט נוטף שלמות. ודפשמוד בהחלט מתאימים פה.

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע של MCR : welcome to the black parade שיר השבוע בכללי:duff mckagan loaded- we win אמן/אלבום השבוע:הרבה סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע:דוקטור הו,טורציווד. דבר טוב/רע שקרה השבוע:
חולה,עם דלקת ריאות כבר כמעט שבוע...
השלמתי אם כול האנשים למיניהם ששנאתי לקראת סוף שנה
יום הכי טוב השבוע:
ויום הכי רע השבוע:
התחדשות השבוע:חולצה האדם שעשה לי את השבוע:
סיכום שבוע במילה אחת:מבאס
ציטוטי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא:להנות ולהבריא סופסוף! תמונת השבוע:טומיייייייייייייייייייייי
הוא מנגן אם אדם למברט, הוא הבסיסט והוא כזה מאמייייי

XoLilMissLolaoX

New member
אויייש תרגישי טוב....../images/Emo201.gif

וטומייייייייייי סקסי שכמוהו חחח יש לו עוד מלא תמונות מהסט של NOH8 אגב...

shani cohen1

New member
תודה../images/Emo24.gif

חחחח... אני יודעת שיש עוד אבל לא היה לי קוח לשים את האחרות...

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif הלו מאדרפאקרס, איימ באק!

וואו, כמה שנים לא הייתי פה אלוהים! וכולכן צריכות לקבל צל'ש, הפורום חי ובועט בדיוק כמו שעזבתי אותו. וול, לסכמ"ש.
שיר השבוע של MCR: לא בדיוק שמעתי אותם לאחרונה, אבל ממש לפני כמה דקות היה את פיימוס, אז נזרום.
שיר השבוע בכללי: אה, למטה.
אמן/אלבום השבוע: בריטני המלכה, פאניק, טראביס, דנה עדיני, אפרת גוש ועוד ועוד.
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- HP7 PART 2, דה! אחלה של סרט, חבל שהאחרון. ספר- הנעלמים, התחלתי אותו ואני לא מצליחה להפסיק. תוכנית- סקראבס, החיים זה לא הכל, וכל מני תכניות רדודות בערוץ E. וידאו-
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
המחשב שלי חזר! אח.
המשקל לא זז.
הלכתי להארי פוטר.
חרא מצב רוח.
ארבעה חודשים עם היפה שלי.
חםםםם.
יום הכי טוב השבוע: שאלה טובה, או שלישי או שבת, לא יודעת להחליט.
ויום הכי רע השבוע: שאר הימים.
התחדשות השבוע: מחזק צפורניים, פצירה, מבריק צפורניים, מברשת לצללית, אוזניות שהספקתי להרוס ו.. זהו.
האדם שעשה לי את השבוע: חנקה, ללא ספק.
סיכום שבוע במילה אחת: חםמתיש.
ציטוטי השבוע: וואלה, שכחתי מזה לגמרי, יש ציטוטים בסכמ"שים! כל שבוע תמיד הייתי אוספת אבל משום מה אני לא זוכרת כלום
.
תכנונים לשבוע הבא: לקנות ליפה שלי מתנה, ללכת לסנטר עם נתי, לסדר את החדר, לסדר את הבית, לרדת במשקל, לעשות קצוות/גוונים סגולים בשיער.
תמונת השבוע: אמה המדהימה. הודגש וקומבן באמצעות המזגן שמציל לי את החיים ובאמצעות הסמיילי המזניב הזה-

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif אוי, פאדיחה, הספר בכלל לא נקרא ככה.

אין לי מושג למה, אבל אני כל הזמן קוראת לו הנעלמים. זה בכלל המפענחים. ואם כבר אז כבר, עוד תמונה- הפעם של הלנה

למעלה