Chemical Weekend!!

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif אין על סקראבס.

תודה רבה. כ"כ! זה פשוט מדהים הקצב שהן נהרסות.

XoLilMissLolaoX

New member
אפילו אוזניות של אפל נהרסו לי תוך חודשיים ../images/Emo12.gif

זאק בראף הוא אחד השחקנים הקומים הטובים

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמיאו~~

שיר השבוע של MCR: אהה... שיר השבוע בכללי: היו הרבה, לא זוכרת ;-; אמן/אלבום השבוע: סופר ג'וניור~ סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט (היו הרבה)-
צעצוע של סיפור 3
לאכול, להתפלל, לאהוב
ברבור שחור
הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 וכן את כל אלה ראיתי בשבוע אחד. אשכרה מיום ראשון עד יום ראשון~ ספר- אהה... תוכנית- באד פאמילי $#&^^%$#$^%$ כל כך 33333333333> וטורצ'ווד *_* וידיאו- לאדעת~ דבר טוב/רע שקרה השבוע:
תחילת השבוע היה עמוס ממש T___T
אחר כך זה השתפר~
גיליתי שנעם הולכת להיות בבסיס שלי!!!!!!!!!!!!!111111 במחלקה אחרת אבל עדיין 3333333333333333333333333333333> יום הכי טוב השבוע: אה... לאדעת~ ויום הכי רע השבוע: ראשון-שני T_T התחדשות השבוע: אוזניות חדשות~ האדם שעשה לי את השבוע: אנשים מהבסיס... <: סיכום שבוע במילה אחת: בסדר ציטוטי השבוע: מישהי מהמכלול שרה את השיר על השבלול שעובר הקרנות, לא זוכרת כבר איך הוא הולך. ואז ידיד שלי בא ביציאה "טוב אנחנו הולכים לראות שבלול שחור!" (... הלכנו לראות ברבור שחור, נו) ..... עזבו זה היה מצחיק במומנט XD תכנונים לשבוע הבא: לסיים לראות באד פאמילי? לראות סוף סוף את המנט'ס צ'ויס? לא יודעת~ לקוות שאבא שלי יצליח למצוא את ריקוד עם דרקונים T_T תמונת השבוע: מיאו~

סיכום שבוע :)

שיר השבוע של MCR: wellcome to the balack parade כי פשוט התעגעתי... ^^ שיר השבוע בכללי: muse- histerya אני מקווה שככה כותבים את זה 0.o אמן/אלבום השבוע: אל תצחקו עליי אבל השבוע יצא לי לשמוע את כל האלבום של three cheers for sweet revenge והוא ממש טוב!! :) סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: הממ... הארי פוטר החדש :) אני מתה לראות ^^ דבר טוב/רע שקרה השבוע: חולה מאוד [תדמיינו שיעול ברקע..] יום הכי טוב השבוע: יום שבת ויום הכי רע השבוע: יום ראשון התחדשות השבוע: שרשרת פיס :) [pease] אתם יודעים שלום וכאלה... האדם שעשה לי את השבוע: הבת דודה הכי טובה בעולם :) סיכום שבוע במילה אחת: נחמד D: ציטוטי השבוע: הממ... אין :( תכנונים לשבוע הבא: לבקר חברה שלא ראיתי כבר מלא זמן :( פשוט כי אני הולכת להיות באזור :) תמונת השבוע: אממ.. אין לי כוח להוסיף כי כמו תמיד אני מתעצלת תדמיינו תמונה חמודה של איזה משהו חמוד :)

למעלה