לוח שונות

EyeSeeYou

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo101.gifהיום עוזרים לנויה../images/Emo101.gif

אני לא בא להגיד לכם אם ללכת לתרום במזומן או ישר מהוריד, אני אשאיר זאת לכל אחד ואחד מכם, את ההחלטה אם לעשות זאת או לא. אבל קחו שלוש שניות לראות את הפרצוף החמוד הזה ולקרוא את השורות הקצרות לידו.

מקור ראשון ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

דן, גולש קבוע בקהילת ישראלים בחו"ל שהה במיגדלי התאומים בעת הפיגוע וסיפר בפורום על הכל מרגע התרסקות המטוסים ועד חילוצו מתחת להריסות. דן יתארח היום בפורום ה11 בספטמבר בשעה 21:30

EyeSeeYou

New member
יוחזר הטובורג לאלתר../images/Emo70.gif../images/Emo72.gif

קצת אלכוהול לא יזיק לפורום הזה /images/Emo13gif

EyeSeeYou

New member
נו תראה

וכבר נענו לבקשתי! חמש דקות שלמות עברו מאז ירד הטובורג וכבר חזר... לחחחחחחייייייייםםםםםםם

מה? היה רגע שהטובורג נעלם?

איך עוגי הצליח לפספס? לעזאזל עם העבודה הזאת! אי אפשר עם קצת פחות הפרעות??? ד"א, עוגי גילה להפתעתו שהכרטיסאישי שלו מתנוסס על שער הפורום? למה? למה? מה קרה
עיזרו לעוגי להגיע לשלוות נפש! (או לפחות לשלווה ברטי!)

Liroy25

New member
כי לאור העובדה שעוגי הוא כותב

מוכשר, איכותי, שנון ובעל אישיות כובשת בפני עצמו (הלשון..הלשון..) החלטנו להציב אותו בקדמת הפורום על מנת שנוכל להראות ולהתגאות!!

EyeSeeYou

New member
חכה מותק אני מגיב פה לכמה ליצנים

וכבר חוזר להתעסק בלשון שהוצאת

צימוקים זה פיכס../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

עוגי נתקל בשרשור הבא במהלך שיטוטיו בעקבות מתכון עוגיות עם צימוקים. נו, טוב, לא, אבל אז מה? ובכלל, מה דעתכם? צימוקים זה פיכס
תהיו כנים! |צימוק|

EyeSeeYou

New member
אני אגיד זאת פעם אחת בלבד../images/Emo70.gif

צימוקים, אגוזים, קוקוס וסומסום הם דברים מיותרים לחלוטין בדברי מאפה ובעוגת/עוגיות שוקולד בפרט
ארור האיש שהמציא את הדברים האלה וארור עוד יותר האיש שחשב שמקומם במעדן היסטרי כמו שוקולד.למה לקחת דברים כל כך פשוטים ולקלקל אותם בשם המורכבות אנינת הטעם? למה??????? (סורי לירוי..זה פשוט לא זה..) עוד אוסיף ואומר בהקשר זה- הלימון, מקומו אינו בכוס קולה
רק במדינה המזורגגת שלנו מישהו החליט לזרוק לימון לקולה כאילו זה הכי לגיטימי שבעולם, בכל מקום שפוי אחר הלימון הוא רק בכוס דיאט קולה, וגם זה רבותי...לא בגלל הטעם שלו, אלא כדי להבדיל בין קולה ודיאט קולה - פשוט וקל! משך שנים צחקו עלי מלצרים כשביקשתי קולה בלי לימון, עד שלמדתי להחרים את הקולה וכיום אני כמעט ולא שותה קולה! הצטרפו אלי במאבק
ועוד משהו שממש מציק לי, למה כאשר איזה דביל החליט לתלוש נענע ולהפיל אותה ללימונדה ולקרוא לזה לימונענע, פתאום בכל מקום זה הכי ברור שאם ביקשתי לימונדה אני רוצה לימונענע? למה??? אם ביקשתי לימונדה סימן שאני רוצה לימונדה הקץ לדברים המורכבים והפלצניים שאין בהם כל טעם! בחזרה לפשטות..

למעלה