לוח שונות

לימו-NADA

דווקא קוקוס זה אחלה, ואגוזים בשוקולד יכולים (לפעמים) להיות משובחים. נענע זה בעעעעעעע בכל מצב! כנ"ל מנטה!

dong

New member
קשה קשה במדינה

דרך אגב אני שותה רק מים וגם לשם מלצרים זורקים שאריות לימון מגעילות

בוסון

New member
ימים שלא הייתי כאן...שמעתי ש...

שכל הזמן שאלת איפה אני - מרגש...

Liroy25

New member
אוי ICU שלי, אתה מאכזב!

בראש ובראשונה - עד שלא טעמת את עוגת השוקולד עם האגוזים והסומסום שלי, לא טעמת גן עדן מהו! (תשאל את החברה מ"הפוך על הפוך") הלימון מוסיף ה-מ-ו-ן-! והנענע?? יבורך הקדוש ברוך הוא על שברא צמח שכזה! רוצה לשמוע פלצנות מהי? חביתה עם חלב בטעם וניל ופטרוזילה! (מי אמר האקס של הנסיך??)

הוא גם האקס שלך ../images/Emo70.gif

חומד- הוא גם האקס שלך, אל תתנער מאחריות !! חוץ מזה הוא תמיד ניסה להיות יצירתי (במטבח לפחות). והוא קנה דירה אתמול !! ( אל תדאג- לא בשכונה שלנו ).

Liroy25

New member
במקרה שלי זה לא בדיוק אקס

אלא יותר חודש וחצי של הזיון הכי גרוע שהיה לי בחיים! נו, שיהיה לו במזל! ("מפרגנות!")

EyeSeeYou

New member
תסתכל על הניקוד שלך במשחק NEVER

ותגיד לי מי מאכזב פה...... ואני מפנה את תשומת ליבם של חבר המושבעים לראייה מס´ 1, תמונה אותה הציב לירוי25 בגלריות בפורום תחת הכיתוב "הפנטזיה שלי"...

Liroy25

New member
מה קשור???

מה לעשות שעד היום איש לא רצה להשתתף איתי בפנטזיה?? להזכירך - האקס של הנסיך השליך אותי (יותר נכון חיבק אותי אבל לא נכנס לקטנות) כי אני כוחני במיטה לטענתו.

.m

New member
חיכיתי שהצמוד שלך ישים לב

אבל אני רואה שבליית ברירה אאלץ לעשות זאת בעצמי: EyeSeeYou כתב "...מיותר לחלוטין בדברי מאפה ובעוגת/עוגיות שוקולד..." = כלומר, הוא מעדיף אותך "טבעי"
mai

.m

New member
שעווה זה לבחירתך,

אבל אל תתמרח בשוקולד. ואם אתה עושה הסבה ל"נ ע נ ע", אל תשחה בלימונדה...
mai

clocker

New member
תוכנה חדישה - מורידה תמונות סקס בלב

תוכנה חדישה - מורידה תמונות סקס בלבד, ללא פרסמות, בחינם. מכל אתר שהמשתמש בוחר! שלום לכולם, תוכנה חדשה BIG X SeXy אתרי סקס נוטים למספר את התמונות שלהם בסדר עולה, כך יותר לנהל ריבוי תמונות על פי קטגוריה. (לדוגמא: CINDY01.JPG,CINDY02.JPG) התוכנה משתמשת במספור זה כדי לעקוף את הפרסומות ולגשת ישירות לתמונות. המשתמש מזין את התוכנה באתרים החביבים עליו והתוכנה משתמשת במספור שהוזן ומציגה מאות תמונות וסרטים במהירות ובנוחות. התוכנה כוללת: 1. צופה לתמונות והסרטים מתוחכם, כולל אופציות מתקדמות. 2. עורך מאגר נתונים המאפשר הוספת אתרים ועריכת המאגר כטעם המשתמש. 3. חדש: פלאג לבעלי חיבור מהיר - המאפשר הורדת מאות-אפילו אלפי תמונות במהירות אל הכונן הקשיח. התוכנה מסופקת בחינם - ללא פרסומות בתוכה או בעת הצגת התמונת. אופצייה חדשה מאפשרת הורדת פאצ´ים להוספת אתרים אל המאגר בלחיצת עכבר בודדת. בברכה, תהנו

?Why does it always rain on me

?Is it because I lied when I was seventeen עוגי יצא לעבר המכונית הבוקר, כשפתאום (איך שהוציא את האף מתחומי הבניין) כאילו נפתחו השמיים בלי אזהרה ומבול החל יורד. עוגי מיהר לאוטו ונכנס. והשאלה הנשאלת היא - למה? למה? למה היה חייב הגשם להתחיל באותו רגע? כי הוא נפסק שנייה וחצי אחרי שעוגי נכנס לאוטו. אז למה זה היה טוב?
אם כבר גשם, אז שיגשים כמו שצריך, במיוחד אם עוגי נרטב כבר ממילא... ...Even when the sun is shinning I can´t avoid the lightning ממש כמו בסרט מצוייר, שהענן רודף אחריך בלבד... בקרוב אצלכם! ?Oh where did the blue sky go ?Oh why is it raining so !!!It´s so cold ובוקר טוב ישראל!

למעלה