NANANA WEEKEND

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo20.gifNANANA WEEKEND../images/Emo20.gif

עוד שבוע עבר חלף....ספרו לנו מה קרה בו?@!
שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה שבוע נפלא לכולם

NoAmItA ChAn

New member
עונה מהר לפני שיוצאת לצבא D:

שיר השבוע של MCR: Summertime, The Kids From Yesterday, Na Na Na, SING שיר השבוע בכללי: The Show Must Go On, Innuendo, More Of That Jazz - Queen You Better Pray - The Red Jumpsuit Apparatus אמן/אלבום השבוע: קווין 3> סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט - X ספר - "שיבומי". תוכנית - "על טבעי" (סיימתי עונה 6! אומג, קאס!!! ;_;), "גוסיפ גירל" ו-"יומני הערפד". דבר טוב/רע שקרה השבוע:
יום-וחצי גימלים. אמנם דקרו אותי לחינם בבדיקות דם וסתם עשו לי צילום חזה בצריפין (מה שלקח לי יום שלם וסיוטי למדיי), אבל לפחות קיבלתי את המנוחה בבית שהייתי צריכה :)
שמירות... פיכ. לפחות עבר מהר.
אין יותר שמירות עד סוף הקורס!
הייתה לי שיחה אישית עם המפקד שלי (כמו כולם, פעם בשבועיים) והוא אמר שאני ממש טובה ושיש לי גישה טובה ואני חושבת שאני הולכת להיות בתפקיד שאני רוצה :)
סופ"ש מנוחה בבית <:
לא אכלתי הרבה בסופ"ש. מתקזז עם יתר הטחינה בבסיס. יום הכי טוב השבוע: שישי, אלא מה <: ויום הכי רע השבוע: שני ורביעי, הימים הכי קשים בשבוע >: התחדשות השבוע: קניתי כמה ספרים אתמול בשבוע הספר. האדם שעשה לי את השבוע: חברות שלי מהבסיס :) סיכום שבוע במילה אחת: מעייף. ציטוטי השבוע: הרבה, כמו תמיד XD תכנונים לשבוע הבא: נסיעה לבסיס של עטר!! והמ.. צבא? XD ובעיקר לא למות. תמונת השבוע: X

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: vampire money שיר השבוע בכללי: the strokes - reptilia אמן/אלבום השבוע: the strokes deftones סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סקראבס
easy A סרט ענק! דבר טוב/רע שקרה השבוע:
קניתי שמלה לנשף
/
ביליתי יותר מ3 שעות בקניון כדי למצוא נעליים לנשף (אחד המטישים)
חזרתי ללמוד למועד ב' במתמטיקה
אתמול לא הרגשתי טוב הייתי במיטה כמעט כל היום יום הכי טוב השבוע: חמישי ויום הכי רע השבוע: שבת התחדשות השבוע: שמלה ונעליים:) האדם שעשה לי את השבוע: אחיות שלי סיכום שבוע במילה אחת: מטיש ציטוטי השבוע: לא משהו שאני מצליחה לחשוב עליו
תכנונים לשבוע הבא: מסיבת סיום בבצפר בשלישי בדיקת דם שבוע הספר אמממ זהו חחח תמונת השבוע:

XoLilMissLolaoX

New member
הינה הציטוט שחיפשתי!../images/Emo6.gif

"I wasn't that drunk." "Dude, you stood in my toilet and tried to flush yourself into the ministry of magic ענק

XoLilMissLolaoX

New member
כן חח מה הייתי עושה בלי הטוויטר שיספק ציטוטים

!?@
את מוזמנת גם לסכם!

Ayush Cohen

New member
רק להתארגן לנשף זה בטח ממש כיף ../images/Emo3.gif

חח יאי את יכול להראות לי את השמלה? אם את רוצה כמובן

XoLilMissLolaoX

New member
אין לי איך ממש....וזה לא משהו יותר מידי מפואר

אולי אני אעלה תמונה שלי איתה בסיכום שבוע כי בטוח יצלמו אותי לפני שאלך....לצערי...

Ayush Cohen

New member
../images/Emo13.gif אל תדאגי אני בטוחה שיהיה לך כיף

ושתהי ממש יפה ♥

Hadar way

New member
נה נהנהנה נהנהנה נהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנה

שיר השבוע של MCR: Cancer שיר השבוע בכללי: Tenacious D- Kickapoo Steel Panther- Community property Steel panther- Assian hooker אמן/אלבום השבוע: טיניישס די- זה פיק אוף דסטני סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- ראיתי אתמול "מגודלים" בטלוויזיה, סרט חמוד... סאות'פארק דבר טוב/רע שקרה השבוע: לא הלכתי לבצפר בחמישי
יום בריכה של הבצפר, לא נהנתי
יום הכי טוב השבוע: ראשון ויום הכי רע השבוע: שני התחדשות השבוע: אה האדם שעשה לי את השבוע: חברות סיכום שבוע במילה אחת: (בשתי מילים) עמוס מהמצופה ציטוטי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: מחר תעודות!!! ומיום שלישי עד חמישי הבא קורס מד"צים!@#$ וויש מי לאק!

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע שלMCR the ghost of you שיר השבוע בכללי: Velvet revolver- set me free אמן/אלבום השבוע: וואאווו המוווןןןן!!!! או קיי בקצרה וחוץ ממיי כמיקל רומנס... guns n roses ,velvet revolver,maroon 5
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: ספר-מסומנת סרט-שודדי הקריבים תוכנית-המפץ הגדול ,מופע שנות ה70,איך פגשתי את אמא... דבר טוב/רע שקרה השבוע:
\
מסיבת סיום,סיימתי חטיבה....
הייתי בחורשת טל אם כול בצפר...כמו כול שנה
כשהייתי בחורשת טל הצלחתי לריב אם כול החברים הכי טובים שלי בכיתה בפחות מחמש דקות... יום הכי טוב השבוע:רביעי,אני טסה לחו"ל יום הכי רע השבוע:
התחדשות השבוע:ספר,בגדים ועגילים
האדם שעשה לי את השבוע:חברה שלי (היחידה שהצלחתי לא לריב איתה
) סיכום שבוע במילה אחת:מעייףףףףף!!!
ציטוטי השבוע:מממ...קרגע שומדבר אני זוכרת... תכנונים לשבוע הבא: להנות ולשקוח מכול הבלאגן... תמונת השבוע:

XoLilMissLolaoX

New member
תתחדשי!! ../images/Emo24.gif יאא לאן את טסה?

והיית מסכמת בסיכום של השבוע זה סיכום של שבוע שעבר אבל לא נורא חחחח

shani cohen1

New member
חחח...כן אבל לא היה לי כלום אל שבוע שעבר../images/Emo6.gif

ולפפוס... לנופש...

למעלה