הפרקים באקסטרא הוט

sprqy

New member
../images/Emo202.gifהפרקים באקסטרא הוט../images/Emo44.gif

שתפו אותנו בחוויות מהפרקים של עונה 3 שמשודרים כעת! אין לי הוט אז תעדכנו אותי לאן הגיעו? 1. שם הפרק? 2. הקטע הכי מגניב בפרק? 3. הקטע הכי מצחיק בפרק? 4. המשפט הגאוני של רייג'ל הפרק? 5. מה שלום קלאודיה שלנו בפרק?

pigit22

New member
היי sprqy ...../images/Emo202.gif

אז ככה : עונה 3 פרק 5 ! -1- שם הפרק
: Different Destinations -2- הכי מגניב
: שג'ון מבלה חצי פרק קשור לפסל ולארין ממש לא אכפת ( יש לה את דקון ... הטבח) -3- הכי מצחיק
: המממממ..... זה פרק די עצוב אז... הקטע עם דרגו סטארק וג'ול (שגומרת עם הראש בקיר ) ... Stark has put the goggles back on, and D'Argo is trying to get him to locate the tear. Stark spots it, and points out its general location. D'Argo tells Jool that she should go back, but she does not want to. So he pushes her to where he thinks the time tear is, but it turns out that it was the wrong place, and Jool just rams into the wall. -4- המשפט הכי גאוני של ריג'ל
: סורי אבל לא היו כאלה כי ריג'ל לא ממש השתתף בפרק הזה . -5- קלוד...
: באופן אישי זה פרק ראשון של פארסקייפ שאני רואה בהממממוווןןןן זמן ( מאז הגיוס כבר אין לי זמן לכלום...) אז היה מצמרר בצורה מדהימה לשמוע את הקול שלה .... חוצמזה מדהימה כתמיד

sprqy

New member
דארגו וג'ול../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני סולח לרייג'ל הפעם, הוא בטח שומר כוחות למשפט הגאוני שלו בפרק הבא
אני כרגע בעונה 2 אבל עשית לי חשק לראות את השלישית!! טוב אני יחזור לעונה 2 שאני יסיים את 3
הקול של קלאודיה
היא חייבת להוציא
!!

FredScarran

New member
../images/Emo140.gif

טוב, בדרך כלל אין לי טלוויזיה, אבל באורח פלא דווקא אתמול כן הייתה לי טלוויזיה... 2. הכי מגניב - pigit22, אני מסכימה איתך לחלוטין, הכי מגניב היה שג'ון היה קשור לפסל ואריך סירבה לשחרר אותו... אני מבינה אותה לגמרי - הוא היה כזה מעצבן שהוא לא שיתף אף אחד בתכניות. 3. הכי מצחיק היה הקטע שרואים את כולם מבואסים ושומעים את המפוחית ואז רואים שזה הארווי יושב עם הרגליים על ג'ון ומנגן.... אה, ושכתוב לו Andy על הסוליה של המגף כמו ב Toy Story.... קטע אדיר. 4. אמנם לרייג'ל לא היו תרומות משמעותיות, אבל המשפט שהכי הותיר בי רושם היה כשג'ול קראה לצ'יאנה You monochromatic little bitch ותרגמו את זה ל"כלבה צבועה שכמוך"
. (בכלל, היו שם כמה יציאות בתרגום שלא ברור לי מאיפה הגיעו. ג'ול אומרת thank Blesma וזה מתורגם ל"תודה לבלסמה (סוג של אל)". מה קורה? זה נניח משהו שאמריקאי יבין וישראלי לא? כי בלסמה הוא אל נפוץ כל כך בצפון אמריקה? ומאיפה להם בכלל שזה אל? אולי זו אלה, או איזה קדוש או השד יודע, אולי זו בכלל קללה כמו שאומרים For fuck sake? טוב, זו כבר סטייה רצינית מהנושא, עמכם הסליחה
) 5. קלודיה- טוב, זה ארין, לא קלודיה- "!Well, keep firing, running backwards and forwards and pretend you're an army" בכלל, אני אוהבת לראות את ארין יורה
... חוץ מזה יש את הקטע בסוף שארין באה לנחם את קרייטון, שזה קטע ממש חזק מבחינת ההתפתחות של ארין. זה משהו שהיא בחיים לא הייתה עושה בעונה הראשונה נניח, היא בכלל לא הייתה מבינה למה זה טוב, ועכשיו היא עושה את זה בשיא הטבעיות, כאילו אכפת לה מרגשות כבר שנים... Compassion? What is compassion?

dixie chick

New member
שווה לגמרה!

פרק חביב עם המון אקשן אבל מעט לזכור לעתיד ולהזכר... יש עליו גם איפשהוא איזה פיספוסון נחמד, לא זוכרת אותו בדיוק אבל אני אמצא אותו ואספר לכם...

pigit22

New member
כככככןןןןןן../images/Emo70.gif

אני אוהבת פיספוסים ..... ולצערי אין לי הרבה
ההה...כן..."היום זה יום הזיכרון אז ... שיעבור בקלות (עד כמה שאפשר) ונפגש בימים יפים יותר " .

sprqy

New member
שראיתי נזכרתי גם בפיספוס

לא בדיוק פיספוס, שארין וג'ון מתווכחים המצלמה נשארת על דארגו והוא מתחיל להגיד משהו כמו "הילדים האלה אף פעם לא מפסיקים להתווכח" LOL

למעלה