כוכב בשמי מאדים

danduuu

New member
../images/Emo6.gif

אבל הם לא עשו יותר מדי דברים מעניינים
חכיתי שיקרה יותר מחיבוקים, ולא קרה כלום
*גרופית*

danduuu

New member
../images/Emo45.gif והנה הוא כהפסטיון ../images/Emo26.gif

תמונה לא משהו, יש תמונות יותר טובות שלו ככה
אבל לא מצאתי =/

LoveYourHate

New member
הפסטיון../images/Emo99.gif

הסרט הזה כזה הומואי שאני מאוהבת בו קשות כבר >< קולין פרל כ"כ יפה שהוא נוגע בג'ארד[ולהפך] זה מדהים אותי! דייי אופק להרגע!!!*נושמת עמוק* זהו..

RoNittaH

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

תאכלס סרט אחד המשעממיםP:

MadinaLake

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif כהה אם ג'ארד לא היה בו לא נראה לי

שהייתי רואה אותו בכלל חחח לפחות לא עד הסוף.. קורע אותי בסרט כל פעם שקולין אומר :"הפסטיון" כאילו איך שהוא אומר את זה מוגזם כזה..

../images/Emo45.gif הסרט הכי דפוק

שראיתי מימיי... ראיתי אותו עוד לפני שידעתי מי זה ג'ארד לטו.. ואני מסרבת לראות אותו שוב, כשעכשיו אני יודעת מיהו. הסוף עם הפסטיון היה כל כך גרוע. כאילו הוא מחרחר וגוסס על המיטה וכל מה שאלכסנדר עושה זה לדבר על הערים שהוא הולך לבנות.כל הכבוד לו. ממש חבר טוב.

מה?OO../images/Emo176.gif

רק אני חושבת שהוא היה סרט טוב? [בין קטע לקטע בצפייה לראות את הפסטיון ואלכסנדר ביחד
. הוהו
] ועכשיו באמת, אהבתי את הסרט

אוקיי הגעתי למסקנה,../images/Emo176.gif

יש לי חולשה לבחורים עם שיער ארוך ושלובשים בגדי מלחמה. [אהמ-בראדפיט-טרויה, אהמ-אורלנדובלום-שרהטבעות, אהמ-אורלנדובלום-ממלכתגןעדן והרשימה ארוכה
] האם זה עושה אותי מוזרה? והאם אני כותבת כאלה תגובות מפגרות מהשעה של הלילה?

2DarK AnGeL2

New member
לא ידעתי שהוא שיחק שם! :-O

אוקיי אז בנתיים ראיתי 2 סרטים שלו.. שאני יודעת עליהם, לא ראיתי אותם כידעתי מי הוא. וידעתי שיש סרט המשך אחד... וגם ראיתי חלק ממנו אבל.. ראיתי אותו לבד, בלילה, בחושך כשכולם ישנו.... וכל הזמן התלבטתי אם להמשיך לראות או לא... אבל אני חושבת שהחלק ששבר אותי סופית היה כשאכלו לאישה אחת את הראש... איכססס

למעלה