נבחרו המועמדים להישרדות ישראל!

למה שזה יהרוס?

זה עד כדי כך משנה אם יהיו 8 מתמודדים מת"א? אני דווקא מאוד מרוצה מזה, מן הסיבה הפשוטה שזה מצביע על כך שהם לקחו את המתמודדים הכי מעניינים והכי ראויים, ולא ניסו בכוח לדוחף את כל הפרוטוטייפס (החרדי, העברי, הגיי, מסעודה משדרות וכו'). כפי שחששתי שיעשו.

Lord VoIdemort

New member
הכי מעניין וראויים?

אני לא הייתי קורא למישהו שגר בתל אביב למישהו שזקוק למליון שקל, אלא למישהו משדרות או מקום אחר שדומה לשדרות ושכן זקוק לכסף (אהמ דרימז אהמ). וזה הישרדות ישראל, לא הישרדות תל אביב, זה בטוח שתהיה לתל אביבים ברית.

marceloros

New member
מנהל
מי זקוק ומי לא

קודם כל לא ידוע לי שקבעו פרס. דבר שני, ושמעתי את זה לא פעם בהישרדות, הישרדות זה משחק ולא בית תמחוי, גם אין שם אוכל
. סובלים, נותנים שואו, ובתמורה לזוכה מובטח פרס. למה צריך להיות קשר בין מצבו הכלכלי של השורד המסויים לאם מגיע לו או לא הפרס? מובן שכולם אוהבים שמישהו עני יזכה, אבל זה לא לעניין. אגב כולם מקבלים משהו, השאלה כמה. לעניין הבועה - הישרדות כפי שמוצגת במקור אמורה להכיל ייצוג לכלל האוכלוסיה של המדינה. גיוון מקום מגורים זה אחד החתכים שאמורים להיות שם. חצי בנים וחצי בנות זה לדוגמה חתך נוסף. אני לא אהיה מופתע אם מה שנאמר בכתבה נכון, טוב אני שותק עכשיו, נדבר בהזדמנות.

אני מסכים

בנוגע לפסקה השניה, אני מסכים חלקית - נכון שגיוון דמוגרפי הוא חשוב, אבל הוא לא בהכרח האספקט החשוב ביותר. יש עוד שיקולים שצריכים לקחת בחשבון, ואני מניח שזה מה שנעשה.

marceloros

New member
מנהל
דבר נוסף: הכי מעניינים והכי ראויים

טוב נו מי יודע שזה אכן המצב? זה גם עניין אישי של כל אחד מאיתנו להחליט מה דעתנו כאשר נכיר אותם. מה שבטוח הם לקחו את מי שהכי מעניין וראוי מבחינתם, ההפקה. מבחינתי גיוון נותן עניין - איתן היהודי מניו יורק עם טום ה-"בור" מחווה בדרום (חשב שאיתן לא יאכל בייקון...), אחד קווטרבאק לשעבר, אחד שהיה בחלל, וכדומה.

talburstein

New member
איתן אכל את הבייקון?

לפי מה שזכור לי הוא אכל רק את הפנקייקים ליד... he is a jew so he won't eat the ham !! אחד הקטעים הכי זכורים לי אי פעם מהישרדות.

marceloros

New member
מנהל
מה הוא לא אכל ?

אני יודע בביטחה רק מה אני אכלתי בארה"ב

איך זה קשור?

עם כל הכבוד לנזקקים, השרדות אינה סדרה לגמ"ח - השדרות היא משחק טלוויזיה. אם האנשים המעניינים והמתאימים להערכת המלהקים הגיעו ברובם מת"א, אני לא רואה סיבה לפסול אותם רק כי הם משם.

הופה, יפה לו!

אולי תבקש ממנו שיכתוב לנו קצת בפורום על מה שעבר עליו (מבלי לחשוף פרטים אישיים, כמובן)?

borogon

New member
צר לי

הוא מנוע מ"לפטפט". עם זאת, מובטח שברגע שיהיה אפשרי, אביא אותו לכאן. בכל מקרה, הוא מוסר תודה על ההתעניינות.

borogon

New member
לא

הרעיון הוא שהמתמודדים לא יוכלו לדעת אחד על השני לפני שהם באי.

R a s t a l

New member
בני זונות! ! !

רציתי להתקבל אבל אני קטנה מידי וגם חולה..... הייתי באודישנים אוףףף כל כך רציתייייי. :( שיהיה לאחיך המון בהצלחה :) ולכל חברי הפורום - אל תשללו על המקום, לי דווקא יש הרגשה שהתוכנית הולכת להיות בעלת אחוזי רייטינג גבוהים מאוד. ולא הכל חייב להיות כמו בחו"ל, תישארו עם ראש פתוח... יכול להיות מרענן :))

למעלה