פינת הסרט השבועי שלנו מס'

wolfyy

New member
../images/Emo202.gifפינת הסרט השבועי שלנו מס'../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif

שבוע עבר ותודו שלא הרגשתם...
*דמיינו ווילונות ארגמן נפתחים*: חתונת רפאים על הסרט: שם הסרט: Corpse Bride שנה: 2005 בכורה: 23 בספטמבר 2005 (ארה"ב) 24 בנובמבר 2005 (ישראל) אורך: 76 דק' ז'אנר: אנימציה / קומדיה / דרמה / פנטזיה / רומנטיקה ועוד
מדורג: PG שחקנים ראשיים: ג'וני דפ, הלנה בונהם-קרטר, אמלי ווטסון אתר הסרט בIMDB טריילר אתר הסרט הרשמי ולשאלון
האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים?סדגש| ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה
) - מה היה קורה בסוף? מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10) תהנו!

OnlyLeigh

New member
../images/Emo189.gif

לא כדאי לעשות את הפינה הזאת כל שבועיים או יותר? :) בקרוב יגמרו לנו הסרטים!
האם זה הסרט הראשון של ברטון שראיתם? נופדי נופ נופ.
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ת'אמת, אני מרוצה מאוד מכל שלושת הדמויות הראשיות, וזה לא מובן מאליו בכלל. עיצובי דמות מקסימים.
מהי הדמות השנואה עליכם ולמה? אני מסתכנת בסכילה, אבל האמת היא שבונג'נגלס (השלד הסווינגר הזה ששר על אמלי) נורא עיצבן אותי. הוא היה נורא לא קשור ולא מעורר אהדה. והדיבוב שלו עיצבן אותי (סורי דני.)
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? העלילה כולה קצת בעייתית ויש קטעים קצת מייגעים. הדמות של לורד בארקיס, וכל העלילה איתו קצת מאולץ לטעמי. הייתי בכלל נשארת נאמנה יותר לסיפור המקורי שעליו התבסס הסרט כי הוא מצחיק. ועוד בקשה קטנטונת אם יורשה לי, לעשות את השיר של החתונה קצת יותר קצת יותר נסבל.
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות במי הייתם בוחרים ולמה? נו, למישהו יש ספק שצריך להחיות את אמילי האומללה? P:
ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? אדגר אלן פו (אם אנחנו כבר ברוח המקאברית) או וויליאם שייקספיר.
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים מה היה קורה בסוף? לא נוגעת בסוף, הוא מושלם.
מה הסצינה האהובה עליכם בסרט? הסצינה שויקטור מדקלם את שבועת הנישואין ביער.. וקורה מה שקורה, וגם כל מפגש בין ויקטור וויקטוריה. חמוד נורא.
ציטוטים אהובים מהסרט? Maggot: You don't know me, but I used to live in your dead mother XD
ציון סופי לסרט? 8 עגול ויפה. באחת מהביקורות הישראליות שקראתי על הסרט נאמר שהוא כמו חטיף של אחר הצהריים, לא ענקי כמו ארוחה ולא משאיר אותך גווע ברעב, סרט שעושה לך כיף. אני מסכימה מאוד. (10+++ על העיצוב והאנימציה כמובן)

MeItOsH

New member
../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?נופ. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?אמילי. כמו שכתבתי בשאלון על יום האישה- היא רומנטיקנית חסרת תקנה ומוכנה לעשות הכל למען האהבה.[וגם אני כזאת לפעמים] מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?לורד באקלי.הוא גם שבר לאמילי ת'לב וגם ניסה להפריד בין ויקטור לויקטוריה למרות שאת הציטוט שלו אני הכי זוכרת-ראו למטה:] מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?
הוא מעולה כמו שהוא! אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה?ויקטור..כי לדעת איפה הוא נהנה יותר..בעולם החיים או המוות ואיך הוא מרגיש לאחר פגישתו עם סקראבס ואמילי אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים?וואו..אין לי שמץ. ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש?סבא וסבתא שלי אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים - מה היה קורה בסוף?למרות שבכיתי בסוף [במשך ה-4 פעמים הראשונות בערך שראיתי את הסרט] אני חושבת שהסוף מעולה וזאת סגירת מעגל מושלמת. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?Remain of the day,הסצנה שאמילי רוקדת לאור ירח ואז הרגל שלה נתקעת בשורש של עץ והרגל נשארת במקום והיא נופלת לאדמה והסצנה בכנסייה עם לורד באקלי שאמילי צועקת לו-YOU ואז כולם עולים עליו. ציטוט/ים אהובים מהסרט-Can a heart still break after it stops beating?Lord Buckly to Emily Sit! Jump! Roll over! Play dead!....Oh sorry..Victor to Scarbs My love was taken away from me and now I am doing the same thing to you - Emily to Victor and Victoria ציון סופי לסרט (1-10)11

Skyller

New member
Mine mine!!

- זה לא הסרט הראשון שלו שראיתי. - הדמות האהובה עלי היא אמילי. - הדמות השנואה עלי היא אמא של ויקטור (יש לי טראומה מאנשים כאלו) - אם הייתי יכולה להפיח רוח חיים- בונג'נגלס, סתם כי הוא שר מגניב... - כישוף שהייתי מחפשת- להסתכל מבחוץ אל תך עצמי ולדעת מה אני באמת באמת רוצה ומרגישה. - עם מי הייתי רוצה להיפגש- וויליאם שייקספיר\אגאתה כריסטי\דאגלס אדאמס (אני לא מצליחה לבחור) - מה היה קורה בסוף- היה נשאר אותו דבר. - הסצנה האהובה עלי: Die, die, we all pass away... - ציטוט אהוב: Why going up there when everybody dies to get down here??

Columbina

New member
../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נואפ
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אמילי! היא כזאת דמות נפלאה, ממש נגעה בי
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? ויקטוריה. כי היא עציץ משעמם ומעצבן מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? גורמת לויקטור להיות עם אמילי
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? לא היתי משנה כלום אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים?סדגש|כישוף לנעורים נצחיים ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? עם ההורים אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? ויקטור היה בוחר באמילי
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? קשה לבחור, אהבתי הרבה. מאוד אהבתי את ויקטור בליל החזרות
ציטוט/ים אהובים מהסרט:הקטע שויקי התבלבל ואמר את השבועה לא נכון
ציון סופי לסרט (1-10)8. כי ויקטור בחר בעציץ.

Snow fairy

New member
הכל בשביל להתחמק מהעבודה באמנות../images/Emo7.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נופ... מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אה.. או אמילי או ויקטור
נו, שניהם. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? מן הסתם הלורד הזה, נו מה שמוי
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אמילי! לא יודעת למה, היא יותר מגניבה האמת בתור מתה
אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? העלמות! ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? צ'יקיטו
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? [
]. אותו הדבר, הסוף ממש יפה:] מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? שויקטור מגיע לפאב בעולם המתיםD: ציטוט/ים אהובים מהסרט: אין לי כוח לחפש
ציון סופי לסרט (1-10) 10! [אין מצב שאני אתן לסרט של טים פחות
]

Oyster Girl

New member
אוף, הפסדתי את השאלון על סליפי הולו../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ברוווור שאמילי
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אני לא שונאת אף אחד בסרט הזה. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? ויקטור החננה ואמילי המדליקה היו צריכים להיות יחד
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אני מרגישה שאני חוזרת על עצמי
ברור שאמילי. אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? כישוף שיעשה שלום. ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? וינסנט פרייס! אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? עדיף שלא נערב את המוח שלי ברמה שכזו, עלולים לצאת פה דברים מסוכנים
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? כל הקטעים על כריסטופר לי מעולים, וגם רוב הקטעים עם אמילי. ציטוט/ים אהובים מהסרט קשה לי להזכר עכשיו.. ציון סופי לסרט (1-10) 8. אבל אנימציה בשמיים...

שלי../images/Emo217.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?אמילי כפרעליה מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?וויקטור כי הוא מטומטם, מעיפים אותה וזהו מזה החרטה הזה.. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?שומדבר האמת.. אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה?אמילי כפרעליה אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים?כישוף שיעשה שלום עולמי או משו כזה ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש?החתול שלי שמת ;[ אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף?הייתי משאירה את זה ככה מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?נראה לי הסוף ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10)8

חחחחחחחחחחחחחחחחח

וויקטור כי הוא מטומטם, מעיפים אותה וזהו מזה החרטה הזה..

Learn To Fly

New member
../images/Emo9.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ויקטור
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אמא של ויקטור. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? עבר הרבה זמן מהפעם האחרונה שראיתי אותו, אני לא זוכרת ממש מה אפשר לשנות. אבל הדמויות די חוזרות על עצמן מבחינת המראה (לדעתי), הייתי הופכת אותן ל*טיפה* יותר שונות ומקוריות אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אמילי אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים?כישוף להעלמת המורה שלי לאנגלית מחר
ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? אליוט סמית' אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? שומדבר חדש מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הסצינה ביער ציון סופי לסרט (1-10) 8

:]

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ויקטור, כי הוא כזה מצחיק מגושם וחמוד מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אני אלך על ההורים של ויקטור, אבל זה שהם מעצבנים אותי זה אומר שעשו אותם טוב.. ואין צורך להסביר למה הם מעצבנים נכון? מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אמילי, בלי שום סיבה מיוחדת אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים?סדגש| חח אני אמור את זה לעצמי ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? יש כמה אנשים שהלכו מכאן מוקדם מידי והייתי רוצה לראות אבל אם זה בקטע של מפורסמים אז את הילל סלובק וקורט קוביין אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? לא הייתי משנה משהוא מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? כשויקטור מתאמן על הנדרים שלו עד הקטע שהוא בורח מאמילי, וכשהוא מוכן להתחתן איתה ציטוט/ים אהובים מהסרט - אני ממש לא זוכרת, וגם בוקר עכשיו.. חח ציון סופי לסרט (1-10) 8

LadySilkworm

New member
../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נופ! מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אני אוהבת את אמילי, וויקטור מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אין ממש מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? וול.. את הסוף. אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אמילי, כי הוא נפל אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? אממ.אין לי מושג. ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? עם סבא, וטולקין, ומריה קאלאס. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? אמילי וויקטור היו ביחד:( מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הו הסצינה שויקטור נכנס לעולם המתים ואז מתחילים כל השירים:) ציטוט/ים אהובים מהסרט according to plan? ציון סופי לסרט (1-10) 8.5

BlackUnicorn

New member
תשובות

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? ממש לא :) מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? הדמות הראשית. כי הוא פשוט מקסים. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא זוכרת.. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא הייתי משנה כלום. אולי הייתי עושה אותו ארוך יותר
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? כאילו שזה לא ברור... אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? כישוף שיחזיר אותי לחיים כמובן. ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? עם אבא שלי ז"ל. אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? לא זוכרת את הסוף כל כך... מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? לא זוכרת. ציטוט/ים אהובים מהסרט - לא זוכרת ציון סופי לסרט (1-10) 10

wolfyy

New member
אני במצב רוח חופר היום ../images/Emo189.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא ולא הוווו לא
(למה אין אייקון פסנתר??
)
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אין לי אחת אהובה על האחרות במיוחד, כי בכל אחת מהם יש דברים שאני אוהבת ואוהבת פחות... אבל אני אגיד שאני מאד אוהבת את ויקטור בכך שהוא מנסה לעשות את הדבר הנכון ולעמוד במילה שלו.
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? Bonejangles.. ולורד ברקיס, כי הוא שבר לאמלי את הלב
וכי הוא מייצג הרבה דברים שאני לא סובלת בבני אדם. וזה שגורם לי להרגיש ככה אומר שטים עשה עבודה טובה
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? הייתי מושיבה את דני אלפמן וטים לכתוב מחדש את השיר של עולם המתים. בהתחשב במה שדני אלפמן יודע לעשות זאת הייתה ממש אכזבה וזה שיר מעצבן... הייתי מנסה להרחיב קצת יותר את העולם המתים - להפיח בו יותר "רוח חיים" sort to speak...
זתומרת, אני חושבת שהוא היה קצת נדוש, במיוחד יחסית לטים שהוא כל כך מיוחד. ובזמן שאנחנו מוסיפים רובדים חדשים לעולם המתים, הייתי מושיבה את דני אלפמן שוב ליד הפסנתר, לכתוב שיר חדש לאמלי, שגם היה יחסית חלש.
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? ויקטור, כי הייתי שמחה להכיר מישהו כזה
אבל אני חושבת שלאמלי הכי מגיע... היא הייתה עושה את העולם הזה למקום טוב יותר, איכשהו ככה נדמה לי.
אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? רק אחד?! מה חשבתי לעצמי
אני בספרייה של עולם המתים, הייתי עושה מנוי (בעצם לפי חוק הספריות לא צריך
אני חושבת שהייתי מחפשת כישוף, כמו שאמרתם קודם - להביא שלום.. ואח"כ כישוף שמאפשר לך ללמוד כל שפה שאתה רוצה רק מלחשוב עליה, וכישוף שמאפשר לך לעוף... כישוף שמאפשר לך לקסום חלב סויה בכל עת... הייתי חוגגת שם בספריה הזו... אני אוהבת ספרים וכשפים
ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? משהו שאישי לי שאני מעדיפה לא לחשוף בנתיים. חוץ מזה: טולקין, אדגר אלן פו, גתה, איינשטיין, בטהובן. (כבר אמרתי שהייתי חוגגת?!) לשבת על כוס תה פירות יער מעלה אדים ולשוחח עם טולקין באלפית.......
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? הסוף היה נשאר כמו שהוא. פשוט סוף קסום, בדיוק כמו שצריך היה להיות.
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? שויקטור מתבלבל בכנסיה במה להגיד
כשויקטור מנגן בפסנתר וויקטוריה מקשיבה לו בשקט... כשאמלי הופכת לפרפרים.
ציטוט/ים אהובים מהסרט "With this hand, I will cup your... " ויקטור!
והנדרים עצמם: " With this hand I will lift your sorrows. Your cup will never be empty, for I will be your wine. With this candle, I will light your way into darkness. With this ring, I ask you to be mine. "
ציון סופי לסרט (1-10) 8. אנימציה משובחת ביותר, דמויות מגניבות, רק שטעון קצת שיפור בחלקים מסוימים, לדעתי

Jen74

New member
רק הגעתי וכבר מצטרפת לתשובות../images/Emo9.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? הדמות של הכלה החיה שלא מאבדת תקווה ויודעת שאהובה עוד יחזור. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? ההורים של הכלה שכביכול נזנחה. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? טפשי להגיד לגבי סרט של ברטון, אבל הייתי עושה אותו פחות אפל
אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? מממממ.... לו'דעת... אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? חיי נצח, נראה לי. ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? הלאה... אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? נראה לי שהייתי בוחרת באותו סיום. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הקטע שבו ויקטור מתאמן על הנחת הטבעת על האצבע המזויפת שמתגלה בהמשך כיד השלד של ה"קורפס ברייד". ציטוט/ים אהובים מהסרט - לא זוכרת בדיוק, אבל יש איזה משהו שההורים של הכלה הנזנחת אומרים כל הזמן. ציון סופי לסרט (1-10) 7+ כי הוא קצת מעייף.

theEscapist

New member
הא! ראיתי עכשיו!

ו
!!! האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לאP: מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אני ממש אוהבת את אמילי. היא כזאת מותק
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? ויקטוריה הזאת קצת נעל
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? אולי את הסוף? למרות ש..... זה נורא נורא הזכיר לי את הסוף של בת הים הקטנה... שהיא הופכת לפרפרים וזה... אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אמילי! כי מגיע לה. מסכנה. או בעצם.... לשלד המגניב ההוא, אבל אז בעצם הוא לא יוכל לעשות הופעות מטורפות בעולם שלמטה... לא, אמילי
אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? אממ... אחד שעושה אורות נוצצים כאלהD: סתם, לא יודעת ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? אממ.... וואו. שאלה קשה. סבתא, עוד סבתא... סבא.... אנשים מפעםפעם, נגיד שייקספיר וכאלה
אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? לא יודעת מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הסצנות של השירים בעולם התחתון. זה גאוני כ"כ! ציטוט/ים אהובים מהסרט לא זוכרת ~סנילית~ ציון סופי לסרט (1-10) 9.5

D:: ייאי!

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא.. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אממ.. אני לא יודעת..כל הדמויות שונות ומשולבות ביחד לעלילה מדהימה! מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? התולעת קצת מפחיד וקוקסינל 0.0 מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? את הפרצוץ של התולעת.. אם הייתה לכם אפשרות להפיח רוח חיים באחת הדמויות -במי הייתם בוחרים ולמה? אמילי בשביל להביא לה סוף סוף חתן! אם הייתם לכם אפשרות להכנס לספרייה בעולם המתים, אחר איזה כישוף הייתם מחפשים? אממ...כמה כוחות על לא יזיקו... ויקטור נפגש עם הכלבלב שלו בעולם המתים, עם מי הייתם רוצים להפגש? אמ.. אני מעדיפה שלא להיכנס עכשיו לסיפור עצוב על מישהי שאני מכירה שמתה מתאונת דרכים... אם אתם הייתם הבמאים/תסריטאים (תודה מאיה ) - מה היה קורה בסוף? אמילי היתה מוצאת בעל אחר אולי אחד שלא היה לאורך כל העלילה ומתחתנת.. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? שאמילי וויקטור מנגנים על הפסנטר ביחד זה נורא יפה...ויש עוד כמה כנראה... ציטוט/ים אהובים מהסרט- >< אני סנילית... ציון סופי לסרט (1-10) 10 !!

למעלה