שרשור פרק 22.2!

Thumpers

New member
../images/Emo202.gif שרשור פרק 22.2!

סווט עובדת קשה, אז החלטתי לפתוח בעצמי, ו.. ו.. היא תסלח לי. אז יאללה, דברו! (על הפרק, כמובן) מי מהזוגות יחזור הביתה?
האם בכלל תהיה הדחה? האם ברברברבר מצא את ייעודו כסטייליסט?
נראה היום :)

svety

New member
חיים ארוכים שיהיו לך,../images/Emo23.gif

בדיוק באתי לפתוח
עוד מעט אכנס לאדמין ואנעץ.

davidlev0255

New member
אלצ'קו מאוהב סתכלו על העינים הבורקות שלו

עם מאיה והערסית החברה שלו מקנאה

Thumpers

New member
נמאס מהמיש-מש שהם עושים מהזוגות.

אבל אני מלאת כבוד לנלה על הבחירה שלה :) כל הכבוד.

svety

New member
מה לעזאזל???

למה זה היה טוב כל הערבוב זוגות הזה, אם אחרי שנייה הכל חוזר למצב המקורי?!

NP16

New member
התכוונת להציל אותה.

הרי היא ואלכס היו בדרך הביתה

גם אני6

New member
תשובות

למשוך זמן להמציא עוד טוויסטים להטות את הקהל לכיוון כזה או אחר בעד/נגד משתתפים לשחק עם הזוגות להמשיך? בדיוק כל מה שכתבנו כאן, בטוחה שתוכלי להוסיף כמה משלך. (אל תשכחי שעל כל רגע שהתכנית ממשיכה- מישהו מקבל עוד $$)

innocence

New member
הם ראו שזה לא עובד אחרי הערבוב,

והחזירו חזרה. זו לפחות התאוריה שלי.

גם אני6

New member
את חושבת שמישהו לרגע חשב להשאיר את זה ככה?

תסריט א'- היו מדיחים את אור, נניח, ונלה הייתה "רצה" אחריו בבכי קורע לב והחלטה דרמטית לפרוש וללכת "עם הגבר שלה"? או שהיא הייתה פורשת(יוצאת ביטצ'ית) ואז בן הזוג החדש שלה היה נדפק. או שהיו נותנים לה בחירה, שוב, כמו כאן, להצטרף לאור.. ששוב- הבן זוג היה נדפק. או שהיא הייתה יכולה להתחלף עם ליטל. תסריט ב'- אור היה מודח, נלה הייתה דופקת את המשחק(הרוח יוצאת לה מהמפרשים), עדיין נוצר אנטי. מצ'עמם. הם יודעים כל מה שמדברים ומתכננים שם, בין הזוגות. כל מצבי הרוח והדברים שהם זוממים, כל התכניות שהם חושבים עליהן ומטים את התרחיש בהתאם. ואם אין שם מישהו שמספר להפקה את הstate of mind של המשתתפים(לדעתי בזכות זה גם יודעים בדיוק מה לשאול.. לא רק בגלל המצלמות)- יש את המצלמות.

innocence

New member
אין לי ספק שהמטרה היתה לזעזע

גם את הצופים וגם את הזוגות, אבל יש לי הרגשה שהם החזירו אותם או נתנו להם את האופציה ולו רק כי ראו שזה יוצר סכסוכים שלא מעוררים עניין, אלא סתם מעיבים על האווירה וגם הצופים לא יהנו לראותא ת זה XD

גם אני6

New member
סהר יפהפיה.

יכול להיות שזה איפור, אבל היא מהממת. (ואני לא מאוהבות יופי פוטושופ) ד"א- הם מכניסים קטעים ששמנו דגש עליהם כאן בפורום, שהיו טעונים והיה סביבם מתח. אני כן חושבת שמישהו מההפקה גולש כאן/מישהו שגולש הוא חפרפרת של ההפקה. מענין מי ינצח בחדר ניפוי?...

גם אני6

New member
אוקיי- מה המטרה?

מחנות. ליצור מחנות והפרדה ובידוד. שזה אומר תכונות אופי של אנשים נגלות, מוחצנות ומובלטות יותר- מה ששוב או מקרב או מפריד יותר. מה ששוב יוצר כאוס רגשי ומבלגן את המחשבות, יכול או למקד במשחק או להיפך לגרום להתרכז במה שמסביב. לא במשחק. דהיינו- להחליש או לחזק את הזוגות(הזוגיות והאנשים) תחרותיות, בקיצור (אררר, לנסח הודעה ת"כ צפיה)

למעלה