שרשור פרק 22.2!

הממ.. אז איך תסבירי את תופעת קריסטין?

או כל בחורה אחרת שמגיעה לתוכנית על תקן הטיפשה? וזה גם בכלל לא ברור שמשפילים את החנונים. אני חושבת שהיו כמה פאדיחות ספציפיות למתמודדים ספציפיים, אבל ממש לא כולם.

innocence

New member
הן מגיעות בשביל הפרסום,

ויש אנשים שפחות אכפת להן לצאת טפשים אם זה מביא להם חוזה דוגמנות/הנחות סלב וכו...

גם אני6

New member
../images/Emo45.gif ויש אנשים שלוקחים את זה בקטע טוב,של צחוק

כמו שראוי לקחת את זה. הרבה יותר גרוע להיות על תקן ביטצ'/ית, בעיניי. בורות יכולה להיות מתוקה, מצחיקה, נסלחת. אפשר ללמוד אחרי זה או שאפשר להתקל בך ברחוב ולראות מי אתה, איך אתה באמת. רוע- יוצר גועל, בד"כ. הגעלות ואנטיפתיה. יוצר אנטי כלפיך כאדם, אין הבדל בינך לבין המסך. סלידה. קצת כמו איך שמתיחסים לילד החלש והלא מקובל, פשוט מתרחקים כאילו היה "מדבק". (וזאת הסיבה העיקרית, לדעתי, שהזוגות האחרים מלבד ה"טובים"(שינצחו) יפלו)

Tinosaur

New member
לא הבנתי למה לדעתך

הן לא באמת חנוניות. לא יודע מי הלביש אותן אבל זה לא ממש שינה במשימה הזאת, הן היו צריכות מייקאובר וזה מה שחשוב. זאת של אור הייתה ממש יפה, שינו אותה בצורה מוגזמת לחלוטין למרות פוטנציאל להיראות הרבה יותר טוב עם קצת שינויים קוסמטיים.

Saladin

New member
קודם כל

מפני שהרבה יותר קל להביא 4 בחורות שיכולות להתאים בצורה שטחית לדימוי של חנונית מאשר למצוא 4 חנוניות אמיתיות שגם ירצו להצטלם. חוץ מזה, לחנונית של אלכס (ה"שמאלנית") היו קעקועים (סטנדרטיים, קטנים כאלה על הכתפיים) וזה לא מי יודע מה מסתדר לי עם חנוניות צרופה. מבחינת ההתנהגות הן לא ממש נראו לי חנוניות קלאסיות. מסכים עם מה שאמרת עם החנונית של אור.

innocence

New member
מסכימה גם כן עם הרוב..

ובעיקר לא אהבתי את האיפור והשיער. נראה שלרובן עשו איפור מאוד מוגזם ומודגש ולא נעים להגיד אבל גם.. "פרחי", מסוג האיפורים שתראי יוצאים תחת ידיו של מיקי בוגנים (שהוא מוכשר מאוד בסגנון הספציפי הזה, ולא מעט נשים אוהבות אותו, אבל זה ממש לא לכל אחת!). היחידה שאולי נראתה טוב יותר אחרי המהפך זו הבחורה עם ה"אמירה" ולא בגלל הבגדים או משהו, אלא נטו בגלל שהתספורת הזו הולמת אותה מאוד. לבחורה שעשו שיער שחור קסדתי התאים כל כך הרבה יותר השיער האדום שהיה לה לפני.. מסכנה, כמה זמן ייקח לה להיפטר מהשחור הזה...

למעלה