שרשור שאלות

מקורי3

New member
שאלה חשובה

היי כולם! אני מתה על אחת שיודעת ורואה קבוע, ורק היום גילתי שיש פורום כזה אז כמובן שאני אשאר בו :) קראתי קצת הודעות קודמות, וראיתי שהרבה שאלו מתי העונה השנייה בהוט ולא ידעו להגיד.. אני ראיתי עד פרק 11 בעונה השנייה, כי מצאתי אתר בצפייה ישירה [כלומר שלא צריך להוריד שרואים באיטרנט] שיש שם עד פרק 11 בעונה השנייה. אז אני ממש מחכה כבר להמשך! אבל ראיתי כמה הודעות מתחת שדיברתם על פרקים שקרו אחרי פרק 11, משהו בקשר לאח משותף או משהו כזה.. אז רציתי לשאול איפה אתם רואים? אני רואה רק עם כתוביות כי אני לא כל כך מבינה אנגלית, ככה שאם זה אתר שיש בלי כתוביות זה לא ממש יעזור לי אבל בכל זאת אני אשמח לדעת איפה. ואולי אתם מכירים אתר שבו יש לצפייה ישירה את הפרקים של עונה 2 לא רק עד פרק 11? אני פשוט במתח ורוצה להמשיך לראות ולא יודעת איפה.. תודה

MiMiMor

New member
רציתי לשאול שאלה לגבי הסדרה,

כמה פרקים יש בעונה הראשונה, וכמה בעונה השניה (אם זה ידוע בכלל) ? דיי בתולה בכל מה שנוגע לסדרה, התחלתי לראות אותה רק לא מזמן, ואני נהנת מאוד :)

almogush295

New member
עונה שניה

היי, ביום רביעי נגמרת העונה הראשונה בערוץ 3 בהוט ולפי מה שראיתי הם לא מביאים את העונה השניה בזמן הקרוב:S רציתי לשאול איך אתן רואות את העונה השניה????

shesek17

New member
היי, שאלה

אם אתם יכולים לעשות לי קצת סדר בדברים... אני רואה את הסדרה בהוט 3, התמכרתי אבל פספסתי כמה פרקים אז עכשיו אני לא כל כך מבינה הכל. מי נגד מי? למה בלייר רוצה לנקום ובמי? למה הם הולכים לבר הזה לשתות מרטיני אם הם בכיתה יא'? תאירו את עיני בבקשה. תודה

HaGaR110

New member
שאלה קטנה...

עכשיו נגמרה העונה הראשונה בהוט ובגלל שאני לא משו באנגלית ואני לא רוצה לראות באינטרנט אתם יודעים מתי תגיע העונה השנייה להוט? אני כבר מכורה...... תודה, הגר.

almogush295

New member
עונה שניה

תגידווו כמה פרקים יש בעונה השניה? ושודר כבר פרק 17?? וכל כמה זמן זה משודר בארה"ב??

Keren 104

New member
בעונה הראשונה

יש 18 פרקים והעונה השנייה עדיין לא הסתיימה אבל כנראה יהיו בה 24 פרקים. אני שמחה שאת נהנת מהסידרה :)

MeItOsH

New member
בדרכים לא חוקיות למינהן שאסור לדבר עליהן

בפורום. את מוזמנת לשלוח לי מסר ואני אעזור לך

Keren 104

New member
אני לא רואה את הסדרה בקצב של הוט

ככה שאני לא יודעת על איזה פרקים מדובר ואני לא רוצה לעשות לך ספויילרים אז אם תספרי לי בערך מה קורה אני אוכל לענות לך :)

RayoDeLuz

New member
אם רק היית מסתכלת בשרשורים למטה..

היית מבינה שהעונה שניה כנראה תגיע בסביבות מרץ אפריל אבל שוב שומדבר לא בטוח...

Keren 104

New member
תשובות :)

בעונה השנייה יש 25 פרקים. פרק 17 עוד לא שודר.. הוא ישודר ב2 בפברואר. הפרקים משודרים בפעם בשבוע.. כל שבוע יש פרק אחד.

shesek17

New member
צודקת

ספוילרים זה רע. טוב אז הפרקים האלה הם הפרקים שבהם ג'ורג'ינה חזרה והפרק של היום מסתיים בזה שסרינה סיפרה לבלייר שהיא הרגה מישהו. אני צריכה להבין את כל הדברים שקרו לפני שיהיה לי סדר. תודה

Keren 104

New member
אוקיי,

לא ממש הבנתי אבל אני בכל זאת אנסה להסביר לך מה קורה :) ראיתי את העונה הראשונה בזמן שהיא שודרה באה"ב ככה שזה היה לפני הרבה זמן אז אולי אני לא אדייק בפרטים כי אני לא זוכרת בדיוק, אז סליחה מראש :) אז ככה: אחרי שמתפרסם בגוסיפ גירל שבלייר שכבה עם צ'אק החברות שלה לא רוצות אותה יותר והיא יורדת ממעמדה כ"המלכה". בלייר מחליטה שאין לה סיבה להישאר בניו יורק והיא מחליטה לטוס לאבא שלה בצרפת ולהתחיל את החיים החברתיים שלה שם מחדש. אבל לפני שבלייר עונה על המטוס הפרטי סרינה מגיעה לשדה תעופה ומשכנעת את בלייר להישאר ובלייר מסכימה. בלייר מחליטה להחזיר לעצמה את המעמד החברתי שהיה לה לפני כל מה שהתפרסם בגוסיפ גירל ולחזור להיות ה"לכה". אבל בנתיים ג'ני הצטרפה לחברות של בלייר והיא אחת מאיתן ועכשיו ג'ני גם שואפת להיות ה"מלכה". שאלת מי נגד מי? אז התשובה שלי היא ג'ני נגד בלייר. שתייהן רוצות להיות ה"מלכה" אבל מלכה יכולה להיות רק אחת. בכל הפרקים שבאו אחר כך זה כמו "מלחמה" בין בלייר וג'ני. אני לא בטוחה אבל החלק ששאלת עליו והן שותות מרטיני היה במקרה בפרק של היומולדת של ג'ני? כי אם כן אז כחלק מה"מלחמה" בין בלייר וג'ני בלייר מארגנת לג'ני מסיבת הפתעה בלופט שלהם ובמסיבה מתגלה כל הקטע שג'ני גנבה את השימלה של אמא של אחת הבנות ואז בלייר מזמינה את כל הבנות לשתות מרטיני אבל אז ג'ני מגיעה למסעדה על נייט (לאחת החברות של בלייר יש קראש על נייט) ובכך מחזירה את עצמה לתחרות. הפרק שבסופו סרינה מספרת לבלייר שהיא רצחה מישהו זה בעצם הפרק של המסיבה שג'ני מארחת. בפרק הזה בעצם הסתיימה ה"מלחמה" בין בלייר וג'ני כשבלייר ניצחה (יאייי) והכל חזר למקומו. מקווה שלא סיפרתי לך דברים שאת כבר יודעת, אם כן אז סורי. ואם לא עניתי לך על השאלות את מוזמנת לישאול :)

shesek17

New member
אוקי

ההסברים שלך היו טובים. עכשיו הכל הסתדר לי תודה

shesek17

New member
ד"א

השאלה על המרטיני הייתה סתם תהיה למה הם שותים אלכוהול בבר הזה ושוכבים עם אנשים ומתנהגים כל כך מוזר אם הם רק בכיתה יא'...אבל אני לא אסתבך עם השאלה הזאת יותר מדי אני פשוט אקבל את זה שזה המצב

tehilaz1

New member
עוד משהו שקרן שכחה לומר

חבר של ג'ני, אשר, מתגלה כהומו כשהעניין מתפרסם בגוסיפ גירל אחרי שהוא מתנשק עם אח של סרינה שמתברר שגם הוא הומו. גם אני רואה את זה בקצב של הוט :)

גם לי יש שאלה

היום לא היה תוכנית בערוץ 3 (הוט..) בשעה 9:15 מישהי יודעת למה? מראים שמחר יש... אב מה אני אעשה? לא ראיתי את הפרק של היום (שהיה רק בצהרים..)

RayoDeLuz

New member
היי

העונה הראשונה של הסדרה משודרת כרגע בשעות 13:55,17:25,21:15,00:25... נסי אולי לראות בשעה אחרת יכול להיות שהיה משהו באותו זמן..

למעלה