שרשור שאלות

Keren 104

New member
העונה השנייה תגיע להוט 3

כמו שכבר אמרו היא ץגיע בסביבות מרץ-אפריל

מקורי3

New member
אני שלחתי לך הודעה ו

גם אני מעוניינת לדעת איפה אתם רואים אז שלחתי לך הודעה אישית D:

lestatgirl

New member
למה לא בקרוב?

למי שיש ממיר דיגיטלי של הוט בערוץ 4 [הוט פמילי] כשלוחצים על הכפתור האדום לחיפוש אחד תוכניות רשום באחד שיודעת את הזמני שידור של העונה הראשונה וכתוב עונה שניה בקרוב. אני מאמינה שהם יתחילו קצת אחרי שהם יסיימו את העונה הראשונה שזה דיי בקרוב.

Damn Regret

New member
כן.. ו..

שאני ממש חיפשתי מידע על העונה השנייה בהוט, אז קראתי קצת באתר שלהם. היה כתוב שהעונה הראשונה תשודר בזמן שהיא משודרת עכשיו.. ושהעונה הראשונה תיגמר העונה השנייה תגיע כנראה באפריל. זאת אומרת עוד משהו כמו חודשיים וחצי - שלוש. ככה שתכלס זה לא הרבה בכלל!

noam ginsberg

New member
זה לא נראה לי יגיע בזמן הקרוב

העונה האשונה שודרה ביוני ועכשיו הם משדרים אותה שוב. אם הם לא שמו אז לא נראה לי שיש סיבה שהם ישימו עכשיו /=

MiMiMor

New member
גם הפורום שלה בתפוז

משהו משהו :) תודה לך כמובן. שבוע טוב לכולם

RayoDeLuz

New member
ספויילר מעליי!

להבא כל מה שקשור לעונה השניה הוא כרגע בגוון ספויילרי... למעשה אסור לדבר על הורדות/ דברים לא חוקיים על גבי הפורום.

מקורי3

New member
../images/Emo13.gifאוקיי אבל

אוקיי אני ממש מצטערת אני חדשה פה פשוט. פעם הבאה אדאג לסמן כספוילר. אבל אני לא מדברת על הורדה, אני מדברת על לראות את הפרקים באינטרנט בצפיה ישירה. אז מישהו מכיר אתר כזה?

RayoDeLuz

New member
../images/Emo202.gifשרשור שאלות../images/Emo202.gif

למען מניעת שאלות מיותרות שירשרתי לכאן את כל השאלות מהתקופה האחרונה... אני מזכירה לכולם..
אסור לדבר על הורדות/צפייה אונליין או כל דרך חוקית אחרת
ולגבי העונות,
בעונה הראשונה שהסתיימה בהוט ישנן 18 פרקים.
בעונה השניה שכרגע מועד שידורה אינו ידוע, אך ייתכן שתתחיל בסביבות מרץ אפריל, ישנם כ25 פרקים. העונה כרגע משודרת בארה"ב כפעם בשבוע בימי שני, [למעט מקרים מסויימים בהם אין שידור].

yaelolit

New member
היי בנות ../images/Emo13.gif

יהיו שידורים חוזרים של העונה הראשונה בהוט? כי פספסתי כמה פרקים..

RayoDeLuz

New member
היי יעל

לפי מיטב ידיעתי אין כרגע שידורים חוזרים של העונה הראשונה בהוט. מקווה שעזרתי, קרן

RayoDeLuz

New member
היי

אסור לדבר על הורדות וצפיות אונליין על גבי הפורום...

למעלה