עונה 4 פרק 16

../images/Emo202.gif../images/Emo58.gif עונה 4 פרק 16

אתמול שודר בארה"ב פרק 16 בעונה הרביעית. התקציר: שומעה זדונית מאיימת לסיים את החברות בין לורן לאודרינה והיידי מבינה שספנסר מסתיר מידע ממנה. מה דעתכם על הפרק?
עדיין לא ראיתי אבל כשאראה אכתוב את דעתי .

../images/Emo58.gif לפרקים 15-16

נראה לי שהם שודרו יחד, למרות שלא מצאתי אותם יחד
כמה? כמה טיפשות בבן אדם אחד? איך היידי לא רואה מי זה ספנסר, איך היא נותנת לו לדבר ככה על המשפחה שלה? כזה בן אדם דוחה הספנסר הזה. לאודריאנה נדפקה הקופסא לגמרי, או שהיא מנסה להעלות לעצמה את המשכורת. גם האשימה את לורן וגם לא חושבת שיש לה על מה להתנצל. פעם ראשונה שאני שמחה שג'סטין בובי קם ועזב את אודריאנה באמצע.

ליאל44

New member
כ''כ. ../images/Emo210.gif

למה היא נותנת לספנסר לדבר להורים שלה ככה? ספנסר כזה הומו.. מפגר! אני כ''כ מקווה שהיידי תחזור להיות היידי מהעונה הראשונה. ^___^ כי ההיידי הזאת ממש לא מוצאת חן בעייני! אודרינה כזו טיפשה! אשכרה! מפגרת!

../images/Emo5.gifספנסר..

הבן-אדם מגעיל אותי.. הוא רשע..ומטומטם.. מה היא עושה איתו..ןלמה אף אחד לא מעדכן אותה עם מי היא יוצאת???

נכון, זו ממש לא אותה בחורה בכלל

היידי של העונה הראשונה הייתה מצחיקה, קצת טיפשונת (בצורה חיובית), יפה, שמחה. עכשיו היא נראת כמו בובת סיליקון, ללא הבעות פנים, ועצובה. הרבה זמן לא ראיתי אותה צוחקת, או ממש שמחה.

../images/Emo58.gif

אוקיי הרגע ראיתי את פרקים 15-16 כי הייתי דיי עמוס לאחרונה. בכל מקרה, אודרינה יצאה טיפשה. חבל לי על לורן שאיבדה עוד חברה, ואני מקווה שאולי אולי זה יביא לאיחוד עם היידי? אהבתי אותן בתור חברות. בקשר להיידי - קודם כל אני מקווה שהיא בקרוב תעיף את ספנסר, למרות שאני דיי בטוח שכל הדרמות הן סתם מזוייפות לסדרה. דבר נוסף שמפריע לי בקשר להיידי הוא השיער הזה
העונה התסרוקת הזאת ממש לא מחמיאה לה והיא נראית יותר מדי בלונדינית פלסטיקית כזאת. אני אוהב אותה יותר טבעית. מצחיק שסטפני ישר רצה לספיידי וסיפרה להם על כך שהולי עברה לגור אצל לורן. יש לה פה ענקי. לא סובל אותה. עוד מישי שאני לא סובל עוד מימי לאגונה ביצ' היא לו, אבל היא הצליחה ממש להתחבב עליי כשהיא תמכה כך בלורן לקראת סוף הפרק. כנראה היא החברה האמיתית היחידה של לורן, עם כל העצב שבדבר.
ד"א הפסקול של פרק 16 לטעמי היה ממש מעולה, בייחוד עם Sober של פינק בסוף.

למעלה