היום הגמר

svety

New member
../images/Emo203.gifהיום הגמר../images/Emo70.gif../images/Emo203.gif

אתם מחכים לזה? מתרגשים? מי לדעתכם ינצח? מי אתם רוצים שינצח? אתם מרוצים בכלל משלישיית הגמר? זה המקום לחפור

Thumpers

New member
מי ינצח?

חחח, אף אחד מאיתנו לא מספיק תמים בשביל להאמין שיש מישהו שיכול לנצח חוץ מאלכס וליטל. אני מקווה? מקווה שהם לא ינצחו ושאור ונלה יקחו - אבל כמו שאמרתי, אני לא מספיק תמימה כדי להאמין שזה יקרה... מתרגשת? לא. אני מקווה שיראיינו את סטייסי - אבל נראה.

ima12

New member
אני גם מאוד מקווה שאור ונלה ינצחו

הם הזוג הכי מקסים שם והכי מגיע להם.

ima12

New member
../images/Emo7.gif אוי איזה עצוב אור ונלה לא זכו../images/Emo10.gif אני לא

מבינה איך זכו אלכס וליטל. בטח כל באר שבע שלחה SMS בגלל ליטל....... כל מי שאני מכיר אוהב את נלה ואור..........

השורד

New member
אותי לדוגמא את לא מכירה

ואני דווקא מהמרכז. רוב מי שאני מכיר היה בעד אלכס וליטל. אלצ'קו עשה את העונה.

ima12

New member
הוא באמת היה מצחיק אלכס, אבל עם הזמן הפסקתי

לאהוב אותו, ככל שהכרתי את האופי שלו. וכנ"ל את ליטל, היא הייתה חמודה בהתחלה, אבל עם הזמן ראיתי כמה היא....... לא נחמדה בכלל. זה בסדר שכל אחד אוהב מישהו אחר. כמו שאומרים, על הטעם ועל הריח.................

HouseAtreides

New member
גם אני אפול מהכסא אם אלכס וליטל לא יזכו

אבל אני אוהב הפתעות........

is00

New member
האמת...

נראה לי שאני אוותר על הצפיה הרציפה,אם בכלל. אולי אעביר מדי פעם תחנה לגמר. ההפקה וערוץ 10 הרסו לי את כל החשק. האמת, אני מקווה עמוק בפנים שהרייטינג יהיה הרבה יותר נמוך משהם היו רגילים לו במהלך העונה, אולי ככה ערוץ 10 וההפקה יכניסו לראש שלהם שלא היתה שום סיבה מוצדקת מצד ההפקה להתערב במהלך המשחק בצורה כל כך בוטה ובעיקר שלא היתה שום סיבה מוצדקת למתוח את זה כל כך, או לפחות שאם למתוח את זה...יש דרכים יותר טובות לעשות את זה. כמו למשל - להכניס יותר זוגות לווילה. לגבי המנצחים...אני עדיין מקווה שאלו לא יהיו אלכס וליטל.

innocence

New member
אני כל כך מבינה..

בשבועותה אחרונים זה כבר הפך לבלתי נסבל ומצאתי את עצמי לא צופה בכלל או צופה בעין אחת ועושה משהו אחר בינתיים.. מריחה מהסוג הנוראי והמשעמם ביותר. כמה לקטים אפשר לעשות??

svety

New member
תהייה - מישהו מתכוון לסמס? ../images/Emo3.gif

כי אני ממש לא!

Thumpers

New member
הרשי לענות על זה במילה אחת...

"פחחחחחחחחח". (אין מצב)

כמו שהמרצה ( או המתרגל?) של mass כתב,

רק אספסוף מצביע
. אנחנו לא אספסוף, לכן אנחנו נשב ונבכה כשאלכס וליטל יקחו לאור את ה
. נכין לו צ'ייסר ומלא חיבוקים במסיבה בשישי, זה המקסימום שלנו
.

רונן 99

New member
איך מצביעים? לא ניתן מספר טלפון

בהישרדות (1-5) היו נותנים שבוע מראש מספר טלפון ואיזה מספר לרשום עבור המתמודד שלך. כאן לא ניתן כלום. לכן אני לא רואה איך הקהל הרחב יכול בכלל להצביע. מה היה בעונה הקודמת? השאלה גם על מה מצביעים. מי הזוג שעבר את השינוי הגדול ביותר? אם זאת השאלה אז לדעתי התשובה ברורה.... אם השאלה מי הזוג הכי פופולרי? כאן התשובה שונה.

Saladin

New member
דווקא הרגשתי טוב עם זה שהם זכו.

מהסיבה הפשוטה שאלכס נראה כל כך סובל מהפרסום מאז שהתכנית הסתיימה, לפחות שיקח קצת כסף הביתה (וזה באמת קצת, כולה 100 אלף שקל קמסססנים). מעבר לנימוק הזה גם לי, כמובן, הפריע הזיוף שבזיווג שלהם (אני חושב שליטל שברה את שיא העולם בלהגיד למישהו "אני מתה עליך" ו"אני גאה בך") בדיוק כמו לשאר הפורום. לאור הדיונים הסוערים שהלכו פה בזמנו על אלכס, אי אפשר היה שלא לשים לב לכך שבזמן שאלכס "התוודה" על השינוי שהתחולל בו וכולם מחאו כפיים, הפריים נחתך באמצע בדיוק בנקודה שבה ישב אלון-אוקסימורוני. מעניין למה חח. ובאמת שזה לא נאמר מתוך ביקורת, סתם היה מצחיק לשים לב לזה בתור משתתף בפורום הזה על מואדמיו. אני רוצה לומר כמה מלים על ליטל, שיחד עם שכונתיותה וב"שיותה אני סבור שאין להתעלם מכך שהיא ידעה איך לשחק אותה בדרך ל-200 אלף. ממש אין הכוונה לזה שיש לה מרפקים או משהו בדומה לכך, כי לא זה מה שאני מתכוון אליו. בשורה אחת: היא הצליחה לא לקלקל את ביצת הזהב (לעניים) שהתגלגלה לידיה, וזה הרבה בתור הישג. היא היתה כמובן הרבה יותר מודעת מאלכס, שהצלחתו הטלויזיונית נבעה מחוסר מודעותו, ועדיין ידעה לנפק את השטאנצים שתכנית ריאליטי מהסוג הזה + עם ישראל המסמס כל כך אוהבים לבלוע. שיחקה אותה, לייק איט אור נוט, ועם הרבה מזל (אלכס כבן זוג). חופית נראתה לי ממש מבואסת. הייתכן שזה בגלל שאוקסימורוני שלנו עשה עבודה ממש טובה בלהוציא לה את הרוח מהמפרשים? אם זו האמת, אני מוכן לפרגן לו. יש לי הרגשה שאם היה לה בן זוג אחר היא היתה לוקחת את ההצגות שלה הרבה יותר רחוק בתכנית הזו. לסיכום, אני לא יכול להתחמק מלציין את העובדה שנלה נתנה הופעה פגזית עם השיער הצבוע. תסקולנה אותי מי מבנות הפורום שתרצה למחות על אי פוליטקליקורקטיותי, יסקול אותי אור אם הוא רוצה, אבל היא פשוט כוסית. עד כאן.

elcool

New member
פירגון לליטל

בקטע שחתכו מהסצינה של הישיבה על הכיסאות הגבוהים לצד הבריכה, נשאלתי את מי אני מעדיף מהזוגות. החלטתי להפריד - אמרתי פחות או יותר במילים שלי מה שכתבת כאן על ליטל, ומצד שני נתתי כוח לאור שלדעתי התוכנית עשתה לו הכי טוב שאפשר.

Thumpers

New member
הממפ.

קיוויתי שיותר יאכזב אותי כשליטל ואלכס יזכו. אבל... לא יודעת - התוכנית כנראה הרגילה אותי להשתעמם ולהסתכל באפאתיות על מרקע הטלוויזיה, בעוד זוגות מודחים סתם וזוגות אחרים נשארים כי הם עושים אחלה רייטינג... נו שויין. רק משחק.

הגעתי למסקנה שממש יפה לה פזור,

לליטל
. היא מהממת, אם כי אני עדיין מעדיפה את נעה מבחינת המראה החיצוני. מפרגנת לליטל על הזכייה
.

למעלה