היום הגמר

Light18m

New member
אני חושב שהכלל הוא

שלא הייתי מוכן לוותר על הזכרונות האלה תמורת סכום כלשהו של כסף.

כו,

לכל הצופים היה ברור שלא תשרדו כי התנאים בתוכנית ובמציאות קצת שונים ותכלס זה חבל, אני מקווה שלכל הפחות ניסתם (אפילו ייעוץ זוגי) כי יש לכם פוטנציאל (ממה שזה נראה...)

Thumpers

New member
אני לא חושבת שזה היה ברור...

כבר ראיתי זוגות הרבה יותר... דיכוטומיים, אם אפשר להגיד, אני חושבת שכל זוג שמתחיל את הקשר מול המוני צופים... יהיה לו קשה להמשיך בחיים האמיתיים. אני לא טוענת שזה בלתי אפשרי, אני פשוט טוענת שזה מסובך. אבל כל הכבוד על הניסיון והתעוזה בלגלות את הרגשות שלך לפני כל כך הרבה אנשים.

בדיוק מה שאמרתי

שכל זוג שמתחיל את הקשר מול המוני צופים... יהיה לו קשה להמשיך בחיים האמיתיים. לכן זה צפוי ומבאס

HouseAtreides

New member
אבל תמורת מחיר סביר.....

היית יכול בלי שום ספק לשחזר את החוויה במלואה ואפילו להטות אותה לטובתך היכן שרק בא לך................ רק בגלל זה כדאי לך לדעתי לשקול שוב את ההצעה... אה, רגע, אין הצעה?
אז..... לא אמרתי כלום
שקר היופי, הבל החן העיקר הכסף - וגם זה לי אין

Thumpers

New member
אמ...

לדעתי הניסיון המיני *שלה* יותר מאפשר הידבקות בקלמידיה מ*שלו*, לכן אם מישהו היה מדביק מישהו אחר, זה היא אותו - לא להיפך. אבל אני יודעת שזו הייתה בדיחה, ויצאתי נעל. בסדר. מותר :(

Thumpers

New member
הנחת היסוד שלך צריכה להיות...

שאני תמיד הנעל. יכול להיות שלא היחידה, אבל אני תמיד ;)

mass

New member
את צריכה ללמוד לקבל את השונה.

יש אנשים שכן היו מוצאים את זה מצחיק.

גם אני6

New member
לא ראינו כבר לפני כמה ימים

שיש דברים שכדאי לשמור לעצמך או מסרים? לא מפני שהכוונה שלך לא טובה, חלילה. מפני שלפעמים.. זה לא במקום (לפני כמה ימים אנשים הזכירו כאן דברים דומים, דברים נאמרו.. אני בטוחה שהדברים נכתבו בחיוך, אבל מכיוון שמחשב לא מעביר טון והבעה ומה גם- חלקנו לא מכירים את האנשים האחרים כאן באמת ולא יודעים כיצד הדברים יתקבלו..:)ולא הם מכירים אותנו לדעת האם ומתי אנחנו מתכוונים לטוב ומתי לא. אז עדיף בכ"ז לחשוב פעמיים לפני שליחה:) )

למעלה