סיכום שבועי!!

tali44

New member
../images/Emo203.gifסיכום שבועי!!../images/Emo203.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: התחדשות השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: שיר השבוע של בריטני ביץ': ציטוט השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

tali44

New member
אויי ../images/Emo9.gif, אל תשימו לב לשאלה

"שיר השבוע של בריטני ביץ'", פשוט העתקתי משם את הסיכום השבועי, ככה ש...
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: בגרות אחרונה! וימולדת לחברה. דבר רע במיוחד שקרה השבוע:בגרות בחיבור! כל כך נסחבתי עם זה ונשארתי אחרונה במבחן והייתי צריכה להעתיק עת כל הטיוטה שוב ולקח לי מלא זמן וממש התחלתי לרעוד כי כבר נגמר לי הזמן...
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מסיבת סיום.
התחדשות השבוע: שרשרת, צמיד של הסיוט שלפני חג המולד וחולצה. סרט השבוע: "השטן לובשת פראדה", "מארלי ואני". ספר השבוע: דמדומים. שיר השבוע: כל מני של מדונה, וכמה שירים מצויים מ- MTV. שיר השבוע של בריטני ביץ':
ציטוט השבוע: - - תמונת השבוע: סתם נוף יפה.
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אל תצחקו עלי
, אבל... השבוע נחשפתי ל"האנה מונטנה"!!! כשראיתי את הפרק הראשון ממש זלזלתי בזה, כל כך סדרת בני נוער.
אבל אחרי כמה פרקים כבר התמכרתי!!
האבא והאח שלה בסדרה כל כך -
@#$%%#@@%%^&&*& וגם אני אוהבת את הידיד הזה שלה עם השיער השחור! (כל כל אני!) האנה מונטנההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!

JackBaltar

New member
האנה מונטנה בפורום טים ברטון?!?! ../images/Emo2.gif

אני מזועזע!
אבל זה בסדר, לכל אחד יש איזה גילטי-פלז'ר משלו, נסלח לך

tali44

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif

טכנית, התחלתי לראות את זה בשביל לדעת מה זה כדי שאני אוכל ללגלג על זה, אבל מה שיצא זה ההפך...

theEscapist

New member
וואו, טלי- כל הכבוד שאת עדיין פותחת את זה...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימתי!!!!@%#$%&@ את השנה
לא כולל בגרויות
אבל העיקר הכוונה. חוצמזה, הייתה בגרות סבבה בספרות מורחב (
), ושני קונצרטים פשוט יפים של אחותי. אני גאה בה ממש
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: פינינו את החדר, וזה כ"כ עצוב לראות חדר ריק עם קירות ריקים ומדפים ריקים ומיטות ריקות...
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: בגרות בהיסטוריה. נה. אבל היי, אח"כ יש לי שבוע שלם של חופש!!! התחדשות השבוע: הייתה לי אתמול הארה מטורפת- לאיזה י"בניק מהבצפר ולמורה לאזרחות יש את אותו שם משפחה, והם קרובי משפחה! לקח לי שנתיים לעלות על זה, לא ייאמן
סרט השבוע: אין זמן ספר השבוע: וכל הספרים כבר היו בבית
אבל שבוע לפני זה סיימתי את הטרילוגיה השנייה של רובין הוב, והיא אדירה! מומלץ בחום! שיר השבוע: המממ.... קשה. אי שם בין סיסטם אוף א דאון לקייטי פרי (
) ציטוט השבוע: אוהו... יצאו הציטטות, אז יש: המורה שלי למת': "מה אפשר לעשות עם האינטגרל הזה? אפשר לחבק אותו, לנשק אותו, לעשות איתו מעשים הגונים..." המורה להיסטוריה: "מי זה המורה הזה שלא מחק את הלוח והשאיר אותו ככה מלוכלך?!" "אה, זה אני" דנה (תלמידה): "גוברמן..." גוברמן (תלמיד): "קראי לי הנסיכה גוברמינה!" תמונת השבוע: נה אחר (או: מסר חשוב לאומה): סיימתי!!!!#@$%#$^

Oyster Girl

New member
שבת שלום לפורום המאמם ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: החברים שלי דבר רע במיוחד שקרה השבוע: המצב בארץ והשמירות בילוי השבוע- לסגור שבת
? משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לצאת הביתההה
התחדשות השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
שיר השבוע:
שיר השבוע של בריטני ביץ':
ציטוט השבוע: "תגיעי ליילו!!!!" תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אל תשנאו את המשטרה, היא באמת לא מלאה במנייאקים כמו שכולם חושבים.

y a m i girl

New member
עונהה../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: היה לי טיול יחידתי מאמם!!!! היה ממש כיף ועשינו קייקים
ואתמול אכלתי המבורגר צמחוני והיה טעים
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היה צריך לחזור לצבא (ולמדים) אחרי הטיול וזה היה מבאס רצח. וגם - לקלוט מה זה קיץ ראשון בלי חופש, כל החברים שלי שקטנים ממני מתחילים חופש
בעעעעעעע. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: צילום ריינטגן לכתף... לא בא לי לנסוע לצריפין><. אבל - סוףסוף יצא קורליין לקולנוע!!!!!*אושר* וגם הדיסק החדש של אביתר בנאי! התחדשות השבוע: דברו איתי שבוע הבא, אחרי שיצא הדיסק של אביתר סרט השבוע: *חושבת* לא יצא לי לראות. ספר השבוע: קוראת עדיין ראיון עם ערפד, בקושי ישלי זמן לקרא
שיר השבוע: again של YUI ( אני לא מאמינה שאני שומאת [ומתמכרת] שוב לשירים ביפנית
) מעולההההה
. וגם - מה לך יחידה, ברי סחרוף. שיר השבוע של בריטני ביץ':XD למרות ששמעתי מחניך של אחותי שדוד שלו הוא זה שמביא את כל האמנים לארץ שהיא בתהליכים להגיע, ואז אני כבר לא אצחק - אלא אנסה להגיע ממש ממש להופעה ( ואני לא באמת אוהבת אותה יותר מידי, אבל זאת התמכרות מיוחדת. כמו שצחקתי עם חברות שלי - לכל אחד יש את הפקצות המרקדות שלוXD). ציטוט השבוע: "היה שוד ב yellow!" "מה?! ב yellow שלנו!?!?!?" תמונת השבוע: מהממת!!! עוד! אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני רוצה שתצא העונה הבאה של דספרט!!!

למעלה