שרשור חדשים3
^_^

So Crazy Baby

New member
היוש לכולם

היוש! יואו איזה כיי לי סוף סוף מצאתי פורום שאני שייכת עליו! פורום על מוזיקה יפני! יואו! טוב אז אני חדשה פה (אבל לא בתפוז) ו... ישמח להתכתב איתכם על מוזיקה יפנית! אאה כן מוזמנים ל-2 אתרים שלי על 2 זמרות יפניות שולטות!

simple serenity

New member
היי.. :)

הייתי אומרת שאני חדשה, אבל הפורום הזה די חדש, אז זה די ברור מאליו בכל מקרה, השיר פתיחה של wolf's rain והשיר סיום , הם השירים היפים יותר של סדרות אנימה

kuroi tsuki

New member
Konichiiwa everyone...../images/Emo13.gif

וואי, כמה זמן חיכיתי שייפתח פורום לזה... עשיתם לי את היום.......חחח אז, זה אותה המנהלת מהקומונה? יום טוב.......

Fire Puppet

New member
חדשה (מן הסתם) ^^

יו, סוף סוף פורום לג'ייואטאבאר~ אושר אושר. המ, אני דורין, בת 15 ומכורה לג'יירוק קשוח (MUCC, דיר אנ גריי, אסיאן קונג פו ג'נריישן, מאייבי וכו'), למרות שגם יש לי רגעים של ג'ייפופ (אוקיי, מעט מאוד, בעיקר dream ו.. המ.. זהו ._.). אז.. אה.. זה הכל ^_^ יאיי יש פורום! (.. אבל אין פה רוטציות, בלין ><;) אה וברוכים הבאים לכל שאר החדשים~ :]

chaki finster

New member
שלום ^_^

אני דודי, חג שמח וגבינתי D: עוד שבוע בדיוק בן 14, מקריות...ונעים להכיר ^_^ חובב כל מיני סוגי מוזיקה - כי מי שסגור רק על סוג מוזיקה אחד אז הוא לא סגור עם עצמו XP (סליחהלכלאלהשחובביםרקפופאורקרוקאורקמוזיקהקלאסיתאורקראפ)

Goggle Girl

New member
יא אומג היי ^O^

טוב אז בקומונה לא הייתי אבל אני פה עכשיו ~3: רפרטואר ווינאמפ - לונה סי
, איומי האמאסאקי, אשיאן קונג פו ג'נריישן, ל'ארק אן סיאל, ופחות או יותר כל שיר אנימה שאני יכולה להניח טלפי המלוכלכות עליו. פתוחה להצעות עם טווח אהבה רחב מבחינת סגנונות 3: חסרת מושג בנוגע ל... הכל בקשר ללהקות וזמרים שאני אוהבת XD תהיו עדינים 3:

harar8

New member
חדשה

שמי הדר, עד עכשיו שמעתי רק שירים של אנימות אז מישהו יכול להמליץ לי על זמרים, להקות, שירים יפים? אני מקווה להשתלב פה

Dark L

New member
konnichi wa ^___^

אני חדשה :) שמי לילי ואני מחולון. וכמו עוד [אמנם מעט, אבל עדיין] אנשים, גמאני שומעת מוזיקה יפנית ^_^ אז... מקווה להשתלב :)

chobit

New member
חדש פה^^

אני לא מאמין...פתחו פורום למוזיקה יפנית!! סוף סוף XDDDDD אני בן 17 וחצי מחיפה ואתם בטח ראיתם אותי גם בפורום מנגה ואנימה כמה פעמים. מקווה להשתלב טוב בפורום. אני שומע הרבה פתיחות, סיומות ושירים אחרים מאנימות, והלהקה האהובה עליי היא kotoko אם מישהו שמע. השירים שהם עשו לkannaduki no miko ממכרים למשל חודשים XDD אה איך שכחתי, חג שבועות שמח :)

חדשה^^

או-קיי, מאוד השתעממתי, פורם אנימה פיוג'ן עדיין סגור,אנימה קאסל מעצבן, בטיפו נמאס אז חיפשתי פורום מעניין חדש. חיפשתי בגוגל "פורום מוזיקה יפנית" ו....הגעתי לפה!=] אני נוגה, אני בת 12 מהרצליה! אני שומעת מוזיקה יפנית פחות משנה, אני שומעת בעיקר ג'יי-פופ אבל גם קצת ג'יי-רוק. אני ממש מעריצה של איי-צ'אן (otsuka ai) אפילו על הדלת של החדר שלי יש שלט של "החדר של נוגה" ו"נא לדפוק בדלת" עם תמונה שלה וגם על הדלת של הארון הדבקתי כמה תמונות!^^ אני בקושי שומעת מוזיקה אחרת חוץ מיפנית, לפעמים אני שומעת שירים של בלינדה או של הילארי דאף אבל זה לעיתים רחוקות... הזמרות היפניות האהובות עליי הן otsuka ai, AIKO KAYPU, MYCO ו-nana kitade. אני מאוד אוהבת אנימה ומנגה דרך אגב!D= מקווה להשתלב- נוגה-צ'אן^^

yuki no hana

New member
ברוך הבא דודי P:

מזמן לא ראיתי אותך ^^ אני זוכרת את השיר הראשון ששלחת לי XD נ.ב. העהע אתה יותר קטן ממני העהע

Nittle Grasper

New member
הדר D: ברוכית =^-^=

כמה זמרים ולהקות נחמדים :: miyavi gackt do as infinity dir en grey נממ וסתכלי בשירשורים פה ובאלבומים [הגלריה >: שינו שם דברים X_X] ותראי שמות ^^~ מקווה שעזרתי ^^" וולקאם

למעלה