שרשור חדשים3
^_^

So Crazy Baby

New member
חח היא מה זה חמודה!

אני אוהבת אותה היא נראת נורא חמוד! אבל הקול שלה קצת מעצבן אותי ^^

nadav1232

New member
הכרתי אותה דרך אתר שלה שבטיפו

לפני כמה זמן נפתח.. ^_^

Nittle Grasper

New member
בעיקר זמרים ^^~ זמרות כמעט לא שמעתי

עדיין, חוץ מDAI [
], ועוד כמה שכבר שכחתי את השם שלהן כי זה היה מזמן XP; אני שומעת בעיקר את מיאבי
*-*, גאקט, בזמן האחרון קוטאני קינייה והרבה לא מוגדרים P: [שירים של המון אנימות שאני אפילו לא יודעת את השם של רוב המבצעים ואין לי כוח לבדוק XP, או שירים בודדים של אותו זמר] ^^~ יש לי כמה דיסקים עם כל מיני להקות שאני אשמע ברגע שיהיה לי זמן ._. בערך 10 זמרים/להקות, או יותר
לא זוכרת XP

So Crazy Baby

New member
ל-Nittle Grasper

אאה אז את מעידפה רוק יפני כן? חח אני לא מכירה הרבה להקות יפניות ישמח עם תמליצי לי!

Nittle Grasper

New member
זה לא שאני מעדיפה רוק יפני,

זה פשוט שזה בעיקר מה שחברה הכירה לי
גם ג'יי פופ חמדמד ^-^
הנה כמה להקות ג'יירוק המוכרות: dir en grey l'arc en ciel mucc moi dix mois x japan אין לי כוח לחשוב על עוד, מקווה שזה יספיק ^^~

So Crazy Baby

New member
תודה!

אריגטו אני יבדוק ת'להקות האלו! אני רוצה לישמוע ת'מוזיקה שלהם. אבל את יודעת שברוק יפני הגברים מנסים להיות דומים לנשים! צריך כמה שיותר להיות דומה לאישה! ביגלל זה בפעם הראשונה נבהלתי חשבתי שכולם הומוהים... אבל הם לא.!

yuki no hana

New member
XD

זאת אחת מהסיבות שבגללם אני אוהבת אותם , הם כל כך חמודים כשהם נראים כמו נשים במיוחד עם שמלות ^-^

So Crazy Baby

New member
חחח

יש זמר אמ... זמרת. לא זה זמר טוב בנאדם שזה גבר שכשה ראיתי אותו אז ממש חשבתי שזאת אישה כי אפילו שתילבושת נשית זה נירא כשו אישה! וקוראים לו Mana את כניראה מכירה אותו או שלא. הוא לובש שמלות גוטיות מה זה יפים! אני אוהבת ת'בגדים שהוא לובש הם ממש יפים!

yuki no hana

New member
כן אני מכירה את מאנהP:

הוא מהלהקה לשעבר MALICE MIZER הייתי שומעת אותם הרבה הוא אמר שהוא מתלבש ככה כי ההורים שלו תמיד רצו בת וזה משמח אותם לראות שהוא נראה כמו בת O.ס אני לא הכי אוהבת אותו .. יש לו פנים מרושעות 0.0 אה וגם חברה שלי לא האמינה לי שזה בן היא אמרה שזה לא הגיוני שבן יראה ככה XD יש לו שיערות ברגליים>>

So Crazy Baby

New member
חח

מה באמת יש לו שערות ברגליים.? גם אני לא האמנתי בהתחלה שזאת זאת אומרת שזה גבר! כי רואים שזה אישה! אאה תודה שסיפרת לי א ידעתי שזה ביגלל שהוא ההורים שלו הוא מתלבש ככה. אני לא ממש אוהבת ת'שפתיים שלו הם עולות לי על העצבים אבל יש לו גוף כמו שאצל בחורה ^^

למעלה