סדר בתאריכים
כולם לקרוא

inbal145

New member
אני בחו"ל שלושה שבועות...

18.7-10.8 בתכלס אני לא כלכך מתלהבת מהמפגש פיקניק, אבל זאת עלולה להיות הפעם היחידה שלי להכיר מכאן אנשים לפני ההופעה.

CitizenErased

New member
איזה באסה.. איחור של יום חח

וסביר להניח שיהיה עוד מפגשים לקראת ההופעה.. אבל בינתיים כדאי שתבואי לפיקניק

C A R I S M A

New member
יו קנואו וואט?

פשוט תבחרו תאריך ואני אנסה לתאם את זה העבודה. כי התאריכים עוד רחוקים, אבל בעקרון אני לא חושבת שתהיה לי בעיה לבוא. מקווה שלא לפחות.

Musedol

New member
אז ככה

אני יכולה ב25.7 לבוא למפגש מיוז, כי חוץ מהיום הזה אני עובדת מה22 עד ה31 משמרת צהריים, אין אפשרות להזיז. ואני אבוא כנראה לקולטורה עם חברים וגם למיוז :) מתי מתחילה מכירת כרטיסים? כי אני חוזרת ב21 ליולי ולא בא לי שלא ישארו לי כרטיסים

CTU Agent

New member
הממ...

להופעת המחווה ב-9.8 ולהופעה של מיוז אני בטוח מגיע, אבל אני לא יכול להבטיח שאני יכול להגיע למפגש השני, מכיוון שאני בצבא ואני רק יוצא כל יום מהבסיס ב-19:00.

אז ככה.

מפגש ראשון
כלום. אני מדריכה בקייטנה, ואין מצב שאני באה.
מפגש שני
הכל חוץ מה- 26.7 כי יש מפגש פורום MCR (בעזרת השם).
מסיבה
לבנתיים אני יכולה P:
הופעה
באאאאארור! גם אני אצטרך לבטל דברים

L A D Y B U G 2

New member
איזה באסה!!!

אני ממש רואה את זה שאני לא נמצאת באף אחד מהמפגשים האלה
... טוב, התאריכים שאני יכולה בהם: פקניק: 5/7 פורומיוז אני מעדיפה את 26/7 בגלל שזה יום חמישי אבל אני עדיין ךא יודעת בגלל שאני אמורה לסגור בתאריך הזה שבת (כמו שאמרתי, אני אנסה לשנות את זה). הקולטורה:ברור, מה זה מסיבה שם בלעדיי? הופעה עצמה:הממ... ת'אמת שלא ממש בא לי עליה עכשיו..נו מה השאלה הזאת בכלל??? כמובן שאני שם!!!

Runt

New member
אני היחידה שחושבת

שמת'יו שר "איקאה סייל" במיקרו-קאטס?
פיקניק אני יכולה בכולם.. אין לי בעיה לתמרן מפגש מיוז אני יכולה רק ב 24-29 ביולי, אני לא יכולה בשני האחרונים.. ולכל השאר אני בטוח באה D:

Michalush MI

New member
../images/Emo216.gifאוקיי..!:]

אז ככה. בנוגע למפגש הראשון שבפארק הירקון, אין לי העדפה לתאריך מסוים. כולם בסדר:] מפגש שני. אין לי מושג!. אני חייבת לברר. בטוח יש לי משהו בתאריכים האלה
למסיבה אני כ"כ באה. אין מצב שאני אפספס את זה
וההופעה?, זאת שאלה?..חעחע.

Tommy The Cat

New member
בעקרון תקבעו תאריך ואני אשתדל להגיע

חוץ מה-4.7 וה9.7 אני חושב שאני פנוי בכל זמן. ככל הידוע לי עכשיו. לקולטורה ברור שאני אגיע. ולהופעה..אממ..אני אשקול את זה

טוב,אז../images/Emo27.gif../images/Emo219.gif

רק למפגש השני אני אוכל להגיע,בתאריכים- 29.7 30.7 ואני קטנה מידי בשביל מועדונים
. המועדון הכי מרחיק לכת שהלכתי אליו זה מועדון ששיחקנו בו פוקר ודברים כאלו עם כסף מנייר ושיחקנו נשיקה סטירה .__.

המממ

למפגש הראשון אני לא אוכל להגיע כנראה, לשני כל התאריכים טובים לי בינתיים.
ולמסיבה כמובן.!!!

למעלה