רוצים פוסטר ענקיי של מקפליי?

כי

הוא כאילו סוג של שלט בעולם כאילו, כל יומיים שמענו פרשה מסויימת שאיך שהוא קשורה אליו וכאילו הוא היה מרכז העולם ופתאום הוא מת? לא יודעת הצחיק אותי המוות הפתאומי והלא קשור הזה .. , מצטערת עם זה נשמע נוראי ומגעיל , אני באמת לא מתכוונת לזה בצורה הזאת :S

../images/Emo109.gifאממ אוקיי..אני עדיין לא רואה למה זה מצח

יק, אבל העיקר שאת לא מתכוונת לזה במשמעות מגעילה :O

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifאת לוקחת דברים בצורה מוזרה |:

חח אבל סבבה

Lex 1

New member
גם פארה פוסט ואד מקמהון ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

הייתי ערה כל הלילה על ערוצי החדשות בארה"ב. זה פשוט לא נתפס, אחד מהאומנים הגדולים שידעה תעשיית הבידור עצוב ביותר R.I.P.

m o r 1 0 2

New member
אני הייתי כל הבוקר עליהם../images/Emo168.gif

ובמשך היום הייתי בערוץ VH1 שהקדיש את היום למייקל והקליפים הגדולים במהלך הקריירה שלו זה כ"כ כיף לראות את הקליפים שלו ולהיזכר כמה ענק הוא היה

שרונוש42

New member
../images/Emo16.gifאני לא מאמינה!!!../images/Emo16.gif

גם אני שמעתי על זה, אני פשוט בשוק.

GILI POYNTER

New member
יואוו!

הלוואי שהם יזכו סימסתי ממללאא!!! אם בוחרים בהם פליזז תגידו לי אני חייבת את זה!

McLife135

New member
../images/Emo55.gif../images/Emo207.gif ../images/Emo26.gif

טוב לחלק כבר סיפרתי במסן וכתבתי גם במקוויקנד אבל אני ממש מתלהבת מזה בלי שום סיבה מיוחדת אבל עדיין
קיצר .. אני מדברת עם my kid brother במייספייס [הלהקה הקטנה הזאת שפגשה את מקפליי בתוכנית הזאת] ובהופעה שהייתה למק ביום שבת האחרון [ 20.6 ] מקפליי פגשו את MKB וביקשתי מטריס הסולן [ שהוא כבר לא בעלי ד"א שזה אומר שאני לא פדופילית אהמאהמנסטיהאהמאהמ!! חחח בקיצור ביקשתי ממנו שידבר עם מקפליי בקשר להופעה בארץ לא שזה מה שיגרום להם לבוא אבל כל דבר יכול לעזור ותראו מה דני אמר : We told Danny what you asked us, and they thought it was great that you would like them to play in Israel, but he said it was up to the management company where they played. He said hello. תרגום: אמרנו לדני מה שביקשת מאיתנו, והם חשבו שזה ממש גדול שאני רוצה שהם יבואו להופיע בישראל, אבל הוא אמר שזה תלוי בחברה שבה הם מנגנים. הוא אמר שלום. קיצר לא ממש עוזר במשו אה ובדיוק חשבתי עלזה ..החברה שהם מנגנים בה זה בעצם החברת הקלטות שלהם לא?! אז הם בעצם סוג של מחליטים?? יואא אם הם לא רוצים לבוא לפה פשוט שיגידו בלי להמציא תירוצים
אבל זה רק הדעה שלי >< לפחות הוא היה חמוד ומסר לי שלום

../images/Emo175.gif העהאהעא ואיי איך התלהבתי שסיפרת לי

הייתי בים כזה ולא יכלתי לצרוח ואחרי זה אני כולי מתלהבת כזה ואמא שלי כולה כזה: "סתיו?! מה ישלך?!" ואני כולי כזה :"מה? לא אני בסדר!" חחח ואיי זה היה מזה מצחיק!! איזה חמודיי הואא!!!

../images/Emo84.gifהנה הילדה שדני אמר לה היי ../images/Emo3.gif

חחחח כיף לך לילכוצ'קו
:] איזה כפרות טריס, חמוד ! חחחחחחחח זוכרת שהתקשרת אליי, ואת כזה " אוקיי מאי את מוכנה כבר להפסיק לצעוק לי באוזן ?!# " LOL היה מצחיק באותו רגע . קיצר, כפרות עליהם .
ועלייך !

OneStepCloser

New member
../images/Emo54.gifאני חושבת שכשדני אמר "menegement

company" הוא התכוון למנהלים שלהם...כמו איך קוראים לזה...פלצ'..

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifXDDDDDDD

חחחחחחחחחחחח נזכרתי בזה שכולם שרו "ביי ביי ביי" של אנסינק ואז הארי פתח ת'דלת וראה את פלטצ' והוא כולו - וואטפ קורע XDDD

sweet shir

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח לגמרי קורעעעע XDDDD

עלאק ווטפ כאילו שהוא לא רגיל אליהם כבר חחחחחחחחחח

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifגםלי בא להיות רגילה אליהם

למעלה