דוגמנים דוגמניות לעתיד

טוב נו.. אין לי מה להפסיד ../images/Emo13.gif

אממ קוראים לי אלה הגובה שלי הוא 175 פעם אחרונה שבדקתי.. בת 17 וקצת עיניים חום - דבש שיער שטני [נולדתי בארה"ב אז עשו לי שם בוק ודיגמנתי ממש קצת שם לא משהו רציני בכלל.. ]

topagency2

New member
התמונה קצת לא ברורה

אם יש לך עוד תמונה נשמח לראות בנוסף צרי קשר במסר מיידי ונשמח לעזור

ניסיתי להכנס לאתר שלכם אבל..

הוא לא נפתח. בכל אופן אני לא מבינה במה זה כרוך אבל אלו הפרטים שלי: גובה 1.71 משקל 56 צבע עינים: כחול צבע שיער: בלונד נסיון.. ישן למדי :)

topagency2

New member
אנא צרפי תמונתך תודה

ובמידה ואת רוצה עזרה להעלות את האתר שלנו צרי קשר במסר מיידי אשמח לעזור

עוונה../images/Emo205.gif../images/Emo189.gif

גובה:1.66
בצע עיניים:ירוק...
צבע שיער-בלונד,ומכיוון שהוא בלונד טבעי-אז הוא די נוטה לחוום...הוא באמצע כזה....
ניסיון:בגלל שאני דתייה,אז שהייתי יותר קטנה עשיתי פרסומת בלי בעיה,אבל מכיוון שאני כבר גדול וכל זה חוץ מלדגמן לרשתות דתיות לא עשיתי כלווום.... ואני אוכל לעלות תמונה מאוחר יותר? אני פשוט בשביל זה צריכה להתחי לחפש בכל המחשב שלי...

topagency2

New member
הפנים שלך ממש ממש יפות

הגובה קצת בעייתי אבל שיער פנים ועוד אפשר לבדוק אם יתאים לך צרי קשר במסר מיידי ונשמח לעזור

topagency2

New member
נא לצרף פרטים תודה

גובה גיל משקל צבע עיינים צבע שיער וניסיון קודם אם יש

ריקוושש

New member
אותי זה מעניין מאאוד

אני יכולה לעשות הכל כדיי לדגמן! אני לא יודעת עם הנתונים שלי טובים מספיק לדגמן גיל:15 גובה:1.66 משהו כזה משקל :53 צבע עיניים : מתחלף.. פעם ירוק פעם צהוב ופעם דבש צבע שיער :חום בהיר.. לא ארוך ולא קצר.. יותר ארוך מהכתפיים זה בטוח נסיון.. לא יודעת עם זה בדיוק ניסיון אבל פעם הייתה בעיר שלנו תחרות יופי זכיתי מקום 3 ופעם לקחו אותי לעשות בוק איפור בבצפר לאיפור שכחתי איך קוראים לו.. והרבה אמרו לי שיש לי פוטינציאל ולמה אני לא עושה עם זה כלום.. בכל אופן תגידי לי עם הנתונים שלי בסדר לדגמן או עם אני צריכה להרזות.. אני יצטלם וישים פה תמונה בהמשך..

למעלה