דוגמנים דוגמניות לעתיד

topagency2

New member
תשובה

הנתונים נשמעים בסדר למרות שהגובה נמוך קצת אבל אי אפשר להגיב ללא תמונתך ברגע שתיהיה לך תמונה תעלי אותה לפורום ונוכל להגיב בהתאם

Fairy OpaL

New member
תמונה שלי ונתונים

טוב פעם ממש רציתי לדגמן עכשיו פחות אבל אם אני יוכל אז אני ממש אשמח קוראים לי ירדן אני בת 14 וחצי (אני לא יודעת בדיוק אם אפשר לדגמן בגיל הזה אבל חפיף) גובה 1.58 משקל 45 צבע עיניים חום צבע שיער חום אבל אני צובעת בקיץ לשטני אין ניסיון והנה תמונה

topagency2

New member
יש לך פנים מיוחדות

הגובה שלך מאוד נמוך אבל בנוגע לתצוגות שיער בגלל הסגנון שיער שלך ישנה אפשרות למרות שאת צעירה ובדרך כלל דורשים בנות מבוגרות ממך בכל אופן צרי קשר במסר מיידי ואשמח לעזור.

Punkitty

New member
אני ../images/Emo163.gif

אני מניחה שאני הכי צעריה בפורום, 13. אניוואי... גובה: 1.48 בערך גיל: 12 משקל: 38 צבע עיינים: ירוקות צבע שיער: חום ניסיון: קטלוג למשביר לצרכן בכתה ב'
(עכשיו אני בז') התמונות מהמצלמת אינטרנט, כשיהיו לי אחרות אני אעלה

Punkitty

New member
בקשר לגיל...

אני ב-27 אהיה בת 13, לכן התבלבלתי קצת בין השורות.

topagency2

New member
שמח לראותך בפורום

בעקבות הגיל הצעיר שלך צריך למצוא סוכנות ספציפית שמחפשת בנות בגילך לפרוייקטים קטלוגים פרסומות וכו את מאוד נמוכה אבל זה גם קשור לגיל הצעיר שלך וככל שתגדלי כך תגבהי. אני אברר קצת בנושא ואחזור אלייך נשמח לראות עוד תמונות שלך בפורום

Punkitty

New member
הינה עוד תמונה, בכתובת המצורפת.

הפעם היא לא ממצלמת אינטרנט. בגלל שזה בפרופיל יצאתי קצת מוזר. אבל ניחא http://img69.imageshack.us/img69/6728/0094xt.jpg

agafny

New member
אלו התמונות שלי...

טוב אז אלו הפרטים עלי : שם:עמית גיל:24 גובה :178 משקל:73 צבע עניים ושיער :חום. מקווה שהתמונות עלו בהצלחה.. [email protected]

agafny

New member
תמונה נוספת מתוך תצוגת אופנה :

תמונה נוספת מתוך תצוגת אופנה של אפטרשוק :

topagency2

New member
נראה טוב מאוד

בנוגע לגובה אני מקווה שזה יתאים לסוכנויות השונות אבל באופן כללי נראה מצויין צור קשר במסרים מיידים ונשמח לעזור

LoLo16

New member
עוד אחת, וקצת פרטים ששכחתי... ../images/Emo9.gif

אני בת 19, בצבא גובה- 1.60 משקל- 45 עיניים- חומות שיעור- גם חום

למעלה