ארגון האלמנות מבקש מרשם העמותות למחוק אותנו !

ארגון האלמנות מבקש מרשם העמותות למחוק את עמותת היתומים ולא לאפשר לנו לגייס תרומות עבורכם! לאחרונה פנה ארגון האלמנות לרשם העמותות לא לאפשר לנו לגייס תרומות. לצערי. אין לי את האפשרות להעלות את הקובץ לאינטרנט. זהו קובץ '' כבד''. אשלח אותו לפונים במייל: [email protected] עדי

elior bm

New member
מה הולך פה?

למה יש עימותים בין ארגון אלמנות לבין ארגון יתומי צה"ל? זה לא בכלל ארגון אחד? יש לי קצת בלאגן בראש..תסבירו לי בבקשה..

שבת שלום אליאור ../images/Emo140.gif

ראשית כל חשוב לציין שלא מדובר בארגון אחד, את עמותת יתומי צה"ל עדי הקים ועומד בראשה ארגון אלמנות ויתומי צה"ל הוא הארגון היציג מול משרד הבטחון (זה לא אומר חס וחלילה שעמותת יתומי צה"ל לא קיימת בעיניי משרד הבטחון, עדי יכול לספר על פגישות ושיתופי פעולה לטובת היתומים) היו בעבר חילוקי דעות בזמן שפנינה כהן עמדה בראש ארגון אלמנות ויתומי צה"ל שהגיעו עד בתי המשפט למרבה הצער. חבל שארגון אלמנות ויתומי צה"ל בחר שוב בדרך זו
ומה בפיך?
אני משערת שכבר סיימת את הטירונות, מתחילה להתאקלם?

elior bm

New member
תודה על הסדר בבלאגן..

מה קורה איתי-אז ככה.. את הטירונות סיימתי מזמן לפני כחודש וחצי.. הספקתי להפגש עם כל מיני מש"קיות נפגעים,קצינות נפגעים וראשי ענפים. הספקתי להיות שבוע בשטח במסגרת שבוע סיפוחים בקורס. הספקתי להתבאס מיזה שאת כל הקורס שלי הוציאו לאבטשים בבקעה ורק אותי לא הוציאו בגלל שאני בת למשפחה שקולה. הספקתי לעשות מלא עבודות רס"ר וטורנויות מטבח. הספקתי להיות תקופה ארוכה עם נשק ולעשות שמירות בבסיס.. הספקתי לבכות הספקתי לצחוק הספקתי להכיר בנות מדהימות.. והספקתי להעביר חודשיים של קורס מש"קיות נפגעים שמסתיים בחמישי הקרוב =]

ככה זה בהתחלה ../images/Emo24.gif

אני עשיתי כל כך הרבה תורנויות מטבח, שבנעליים שנעלתי לתורנויות כבר היו חורים
אחרי הקורס מתחיל להיות סדר ושגרה (ככל שיכולה להיות שגרה במדור נפגעים) הכי חשוב זה שסוף סוף את מסיימת את הקורס
ויוצאת לדרך ועיצה קטנה: בשמירות... תיזהרי מביקורות של ביטחון שדה

למעלה