ארגון האלמנות הכריז על מבצע התרמה ליתומים

http://news.walla.co.il/?w=//1263569 לצערי הרב ולפי התגובות נראה לי שארגון האלמנות ממתגים אותנו עם שאר הנזקקים ומוכרים אותנו בזול. http://news.walla.co.il/?w=//1263569&tb=/i/13308515 אל לנו לשכוח כי ההבטחה לשיתוף פעולה שניתנה על ידי ראש ארגון האלמנות, סגניתה וחברת הועד היו הבטחות שווא. לאחרונה ניסתה יו''ר הארגון להגיש תלונה לרשם העמותות ''למחוק'' את עמותת היתומים על רקע בלעדיות גיוס כספים. רשם העמותות דחה את תלונת הסרק. בגיוס כספים מעין זה נגרם נזק רב ליתומי צה''ל.

almana73

New member
איום ונורא

זוהיא השפלה גדולה מאין כמוה! אני קוראת למשרד הבטחון להתערב ולמנוע את הבושה.לילדים שלנו לא אמורים לגייס תרומות המדינה חייבת לדאוג לכל מחסורם.

elior bm

New member
לאן הגענו?

במקום שהמדינה תידאג לאלו שצריכים הפכו אותנו לעוד sms יומי בציבור.. פשוט עצוב!

הועד קיים התכנסות דחופה הבוקר!

אני מנוע מלפרט את החלטות ו/או את הפעיליות המתוכננת בציבור הרחב. ברם, יתומי צה''ל לא יצורפו ''למעגל העוני'' על ידי אף אחד.

almana73

New member
יתומים יקרים-עצתי לכם

לא לחכות אפילו דקה כי כל דקה שלא תפעלו נגד הבושה הזו היא דקה מיותרת חברו עצומה חיתמו עליה והחתימו את אימותיכן ושלחו לשר היטחון ולתקשורת. איתכם במאבק הצודק

סוף סוף מישהו דואג לי ../images/Emo67.gif

אני מסכן יתום ועני, ואין לי כסף לממן חג כהילכותו: טיסה, מלון, שני משחקי כדורגל, סנגריה, טאפאס, ארבע כּוּשיות, מכות עם האוהדים של יונייטד... לפחות אם המחירים היו בדולרים, אבל לא. הכל ביורו.

שכחת פרט קטן, הכל 5 כוכבים ומחלקות ראשונות

לדעתי, זה מה שמגיע לנו, יתומי צה''ל, במדינת ישראל. כך חייתי את חיי, בארץ ובחו''ל, ולא על חשבון משלם המיסים. כך הייתי רוצה לראות את כלל 9300 יתומי מערכות ישראל וצה''ל חיים. (למעט הכושיות והמכות - : ) אני רציני. אתה רואה? בסופו של יום אנחנו מסכימים על דבר מה... שיהיה לכם אחלה חג.

Is that the best they can do?

אני מזועזעת מהדרך שארגון אלמנות ויתומי צה"ל בוחר לפעול למען יתומי צה"ל, לפחות בימיה של פנינה כהן ידעו לעשות את זה בצורה קצת יותר דיסקרטית ומכובדת. אני תוהה אם זו הדרך ההכי טובה שהם מצאו לפעול דרכה אני רוקדת בלהקה הייצוגית של ארגון נכי צה"ל כמעט 6 שנים, מעולם לא שמעתי שמישהו התרים עבור נכי צה"ל באמצעות sms לעומת זאת היו הרבה ביקורים של משלחות מחו"ל (לא רק יהודים) שבאות לראות ולשמוע מה עושים בבתי הלוחם למען הנכים ואיפה הם יכולים להשתתף ולעזור לא מראים להם מסכנים, מראים להם נכי צה"ל רוקדים, משתתפים במסגרות ספורט תחרותיות וגם של פנאי, מראים להם מסגרות חברתיות

elior bm

New member
=/

אני כבר לא יודעת מה לחשוב..sms תרומות.. מה ניהיה? למה צריך להוציא אותנו תמיד כאלה מסכנים וניזקקים? בואו נתחיל ללכת עם שלט "אני יתום צה"ל מגיע לי הכל תיתרמו לי!" ככה הציבור הרחב רואה אותנו, לפחות ככה אני חושבת ואז..תמיד בימי הזיכרון או אחרי כל מיני כתבות כאלה מגיעים כל מיני תגובות יותר מרתיחות שיתומי צה"ל במילים יפות "אוכלי חינם.." אוף!

אליאור תרומות תמיד היו ותמיד יהיו

מהתרומות מגיעים מענקי בר המצווה, מלגות הלימודים, מענקי הנישואין ועוד כאנה וכאנה, חלקינו זקוקים להם יותר וחלקינו פחות אבל העובדה היא שיש ביקוש ומשרד הבטחון אמנם מתקצב חלק מזה אך לפעמים האלמנות והיתומים מתקשים לעמוד בעלויות הנלוות אין לי ביקורת על המאמצים לגייס תרומות לארגון, יש לי ביקורת על העובדה שהופכים אותי לנזקקת קבל עם ועדה, על זילות יתומי צה"ל ואבותיהם בתרומה באמצעות SMS שערכו 10 שקלים (שאחוז מסויים אגב ודאי עובר למי שמפעילים את המיזם), זה כמו להסתובב ברחוב עם כובע ולאסוף מאנשים שקלים. וכל זה עבור מה? חגיגת בר מצווה?!

elior bm

New member
לזה בדיוק התכוונתי..

ברור לי שחלק ניכר מהכספים הוא תרומות..

soso_sami

New member
מהומה על לא מאומה

SMS = "שנורר של המילניום השלישי" זה הכל. מה ההבדל בין האלמנה לבושת השחורים בשטייטל המבקשת עבור היתום לבין ארגון האלמנות המבקשות באמצעות ה-SMS עבור היתום? אם ה-SMS טוב כדי לבחור את הכוכב הנולד, את הציפור של המדינה, לתרום עבור אל"ם עמותת נוער בסיכון, לתרום עבור "יוום טוב", לתרום עבור לב"י, לתרום עבור השירותרום אז למה הוא לא טוב כדי לתרום עבור מלגות ליתומי צה"ל? רק בגלל שארגון האלמנות עשה זאת שלא על דעת עמותת היתומים?! רק בגלל שהאגו של מישהו או הכבוד שלי נפגע? כשראיתי את האזכור היום בחדשות ערוץ 10 גיחכתי לעצמי וציינתי שאני צריך להיכנס לפורום להבין במה מדובר. אחרי שקראתי את השרשור פה אני כבר לא מגחך אלא צוחק בפה מלא. כיתום ליתומים אני חושב שזו מהומה על לא מאומה. אני לא מרגיש פחיתות כבוד ולא מרגיש אומלל ו/או מסכן יותר מאשר הרגשתי טרם הקמפיין המתוקשר הזה. זה לא משנה אם תורמים לארגון בפומבי או בדיסקרטיות. הכסף הוא אותו כסף ובלבד שילך למטרות "נכונות" ו"צודקות" ורלוונטיות ליתומים. אם מגייסים כך עוד מיליון שקל למלגות ליתומים... דייני. אם ישתמשו בכסף למימון טיפולים נפשיים ליתומים... דייני. אם ישלמו בכסף הזה לשמח יתומים צעירים ולהשכיח מהם את צער משפחותיהם ולו במעט... דייני. אני בעד. ולמען הסר ספק: איני פעיל בשום ארגון, אין לי יד ו/או רגל בשום ארגון. אני בעד הנגד ונגד הבעד. אני יתום מסכן ואומלל שאינו צריך דבר מאף אדם ואינו נזקק לדבר.

מה היה בחדשות 10? במעריב ניצל ביבי את ההזדמנו

במעריב ניצל ביבי את ההזדמנות להטיל את האשמה על אולמרט. אני ממש ממש אוהב פוליטיקאים. הם פשוט נפלאים. מצ''ב

../images/Emo46.gif כתבתי תשובה ותפוז אכל אותה

בקצרה סביר להניח שאחוז מסויים מ-10 השקלים יופרש לחברה שמנהלת את הפרוייקט כי לארגון אלמנות צה"ל אין משאבים מחשביים לנהל כזה פרוייקט (ספירת SMS-ים, עבודה מול חברות הסלולר וכו') גם אם נניח ש-100% יגיעו ליתומי צה"ל, אנחנו צריכים 100,000 הצבעות בשביל 1,000,000 ש"ח (את זה אתה אמרת), בשביל 100,000 הצבעות במדינה של 7,000,000 צריך פרסום די מקיף, ראית פרסום? אני ראיתי קוביה קטנה באתר nrg ואת הכתבה במעריב מאתמול, ויש את הפרסום באתר הארגון מסתבר שהוא לא בדיוק אתר עם מאות אלפי (וגם לא עשרות אלפי) כניסות ביום

למעלה