סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo209.gifסיכום שבועי../images/Emo209.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Galuush

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: שבקושי הייתי במשרד, עקב סיור ליד ושם ויום הכנה לפרוייקט "פרח לניצול"
משהו רע שקרה לך השבוע: הממ לא יודעת... אכזבת השבוע: משהו שמישהי אמרה לי אתמול
וחברה שלי... שיר שלא הפסקת לשמוע: אין לי אמפי!! זה בעייתי קצת
התחדשות השבוע: "ימיו ולילותיו של הדודה אווה" - חברה שלי המליצה לי עליו... אני מקווה שאני אגיע אליו בקרוב תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: אין ספר השבוע: Eclipse מאכל השבוע: אוכל של אמא
יציאת השבוע: אין... משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מצפה שיעבור- פסח א'!!!!
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מישהו שאני יודעת די בוודאות שאני לא אפגוש אדם שעשה לך את השבוע: אשת העדות ששמעתי ביד ושם וד"ר פליקס זנדמן, שראיתי אתמול סרט עליו בבית לוחמי הגטאות
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "ונתתי להם בביתי ובחומותיי יד ושם"
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לא מדברים על שבוע הבא! אני מדחיקה אותו לחלוטין!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר

JAP Noa

New member
פרח לניצול זה לא רק קו"ן עושים?

בא לי גם להשתתף בזה! [למרות שאני בגיבוש לוחמות על יום השואה אז בטח אי אפשר..] וגם את סוגרת את פסח א'?

Galuush

New member
מה זה קו"ן?../images/Emo9.gif

וממה שהבנתי זה פרוייקט בכל הצבא
כן... לצערי
. לפחות שנה הבאה אני לא אעשה פסח א'! גם את עושה?

JAP Noa

New member
כן../images/Emo7.gif

משני הזה עד שני הבא..
אני שונאת את חיל אוויר!! קו"ן זה קצינים ונגדים חחח.. וברור שלא פסח א' זה שמירה של צעירים, אם לא הייתי כולה חודשיים בבסיס בחיייייים לא הייתי עושה אותה. אבל ברררררררור.
את בבסיס סגור או פתוח?

Galuush

New member
אני בבסיס פתוח

ואני נכנסת לסבב הלילות בצוות שלי, אז אני נשארת שני לילות... קצינים ונגדים יוצאים לפולין. פרח לניצול זה פרוייקט בכל הצבא שכל מי שרוצה יכול לצאת

Robin Sparkles

New member
השבוע הכי טוב שהיה../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:חופש. חבר של אחותי הציע לה נישואים!!
הלך לי ממש טוב בטרום מתכונת בתנ"ך שבכלל לא למדתי
משהו רע שקרה לך השבוע:משגעים אותי..... אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Maria Mena-All This Time Slumdog Millionaire- Jai Ho Slumdog Millionaire- O...Saya התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:גוסיפ גירל,איך פגשתי את אמא,עקרות בית נואשות ומגרש ביתי... סרט השבוע:נער החידות ממומביי,מארלי ואני
ספר השבוע:twilight מאכל השבוע:פיצה יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חג
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:בת דודה שלי... אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:יש תלמיד שאף פעם לא בכיתה ואם הוא כבר טורח להגיע הוא יוצא אחרי דקה..בשיעור הבעה הוא יצא המורה:"בוא רגע אל תצא! נו איך קוראים לו....!" ~~~~ ואני וחברות שלי היינו בספריה כי לא היה שיעור אז חברה אמרה לחברה אחרת שתנחש איזה סרט היא עושה בפנטומימה והיא עשתה את "דמדומים"
היו עוד כמה סרטים מצחיקים אבל לא חשוב... ~~~ אמא שלי דיברה עם חבר של אחותי בפלאפון על הקבלת פנים שתהיה בחתונה... אני (צועקת בתקווה שהוא ישמע):"שיהיה סושי!!" אחרי דקה כבר שלחתי לאחותי SMS שיהיה סושי חחחח ~~~ אני וחברה שלי היינו בסופר והיה עמוס (כי בקופה ה"מהירה" היו אנשים עם עגלות!!) ידיד מהכיתה היה לפני והוא ראה מה אני קונה.. הוא:"קני את זה (משהו שהוא קנה) יעלה לך פחות ממה שקניתי.." (עלה לא פי 2 ממני..) אני:"זה לא הזמן לתוכנית חיסכון אני רעבה" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה!!!!!!

Galuush

New member
חחח הציטוט האחרון משעשע ממש!!../images/Emo6.gif

ויפה שהמורה שלך זוכרת איך קוראים לתלמיד

Robin Sparkles

New member
עוד משהו טוב../images/Emo9.gif

אחותי אמרה שבחתונה יהיה סושי בר!!!!!
אני הולכת לחטוף הרעלה...

BadtotheBone

New member
מסכמת...

אוף שתתחיל כבר העונה ה-2!!! הפרומואים בהוט הורגים אותי משהו טוב שקרה לך השבוע: הרבה דברים טובים קרו השבוע האמת... היה שבוע ממש טוב! משהו רע שקרה לך השבוע: אמא טסה לארגנטינה אכזבת השבוע: אין שיר שלא הפסקת לשמוע: sould I give up or should I just keep chasing Pavements שיר מעולה. התחדשות השבוע: או-אה הרבה!, דיוידי נייד, בגדים, אייפוד טאץ'
, ופלא' חדש..
תוכנית השבוע: אלן סרט השבוע: "הכל אודות אמא" סרט ספרדי של אלמודובר ספר השבוע: האי של סופייה מאכל השבוע: אין יציאת השבוע: עם הבחור שאני יוצאת איתו.. חחח
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני צפה לשחרור שלי, שהוא לא שבוע הבא אבל קרוב מאיי פעם! חחח אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין אדם מיוחד, אני רוצה שאמא שלי תחזור מארגנטינה חח אדם שעשה לך את השבוע: הבחור שאני יוצאת איתו. אוחח כזה חמודי... ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "בואנה מ.צ...מחפשים אותך בטרמינל.." "??" "חיילים שרוצים דו"ח יאללה לך לך מפה.." חחח תמונת השבוע: אין..
התוכניות שלי לשבוע הבא: חופש!!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה!!

JAP Noa

New member
"Guess this means you take back.."

"What you said before.."
משהו טוב שקרה לך השבוע: שלישי - רביעי - חמישי מדהימים. אני כלכך אוהבת את התפקיד שלי בצבא.
אפילו שבשלישי ורביעי יצאנו ב-9 בערב מהמשרד [ואנחנו עושות יומיות!!!!!] היה מדהים. היה כזה מצחיק ואווירה טובה.
משהו רע שקרה לך השבוע: ביום שני הייתי שבר כלי ברמות. בכלל, יש רגעים שהבסיס הזה גורם לי טו פוש מיייסלף טו דה אדג'. היה קרייייייייייעה, היו מיונים ממש קשים וסוציומטרי שבא למות. כאילו באמת שחשבתי שאני כבר יודעת להעביר ולא יהיה לי יותר שביזויות כאלה. כמעט קפצתי מאיזה גג ביום הזה.
אכזבת השבוע: ממנה. כלכך. אין מצב שאני מסתדרת איתה בשנתיים הקרובות. אין סיכוי בחייים.
שיר שלא הפסקת לשמוע: טראש פופי מתקתק וזול
קלי קלארקסון, לילי אלן, כאלה חביבים.
התחדשות השבוע: כלוווווווווווווווווווווום
נמאס לי כבר מהחוסר קניות הזה! מלא חמץ שיהיה לי מה לאכול בשמירות
וטופס נשק וזה
תוכנית השבוע: גוסיפ גירל.
וממש לא כי זה הדבר היחידי שראיתי השבוע, כי דווקא היום ראיתי טלוויזיה בכמות שלא ראיתי מאז הגיוס, אבל פשוט בגלל שהיה פרק מצוין. הם ממש חוזרים לעצמם.
סרט השבוע: מי רואה סרטייייייייייים? למי יש זמן?
ספר השבוע: זה ממש עצוב, אבל ELLE מלפני איזה 100 חודשים זה הדבר היחיד שקראתי.
כשיש לי זמן אני משתדלת לישון
מאכל השבוע: קולה Zero
יציאת השבוע: היום. התגעגעתי ברמות.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שהוא יעבור וייגמר. שמירות זה כזה זין
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את הבנות שיבואו קצת לבסיס שאני לא אהיה בודדה לגמרי
ואת כל מי שיבוא לבקר אותי
ואת כל הבנות מהקורס שאנחנו נפגשות ביום שאני יוצאת מהשמירות
ואני אבוא כולי מסטולה אבל לפחות אני אראה אותן!
אדם שעשה לך את השבוע: יש כמה, שבלעדיהן אני מניחה שלא הייתי שורדת את השבוע הזה.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: ווווווווווואי טוב זאתי מהמגדלים שפשוט הרסה אותי
והההההההההההמשפט שלנו - "חיל אווויר, טוחנים ונהנים" "אין אין על חיל אוויר, רק אצלנו כל קורסיסט מסכן יוצא הביתה ואנחנו סוגרות, עובדות בטירוף וגם עושות מטבחים ורס"ר כדי לפצות על זה שהחייים שלהם יותר טובים מאיתנו.." המירמור, המירמור.
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: להיכנס לשמירות. כמה עצוב.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: התחיל אדיר, המשיך זוווועה, נגמר מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
הודגש באמצעות מדגישומטיק
שבוע טוב וחג שמח!! [אני לא אהיה פה בחג עצמו לאחל, אז אני מאחלת מעכשיו]

BadtotheBone

New member
חחח

את קורעת אותי... יאללה שבוע שמירות יעבור לך בטילל!!! (אל תגידי לא..פשוט תשקרי לעצמך זה יותר קל ככה חחח) ואין על חיל הים!!! חחח

JAP Noa

New member
את בחיל הים?../images/Emo12.gif

זה היה החלום שלי להיות בחיל הים

BadtotheBone

New member
יאפ

למה? ובבקשה אל תגידי בגלל המדים הלבנים! חחח כי אנחנו באמת שבקושי לובשים אותם... רק איזה ארבעה ימים בשנה..וגם זה בלחץ חח ואת בחיל האויר אז זה לא ביגי אני אישית שונאת את המדים הירוקים..זה כ"כ מכוער!!

JAP Noa

New member
ממממממש לא בגלל המדים..

מה אני גיי? אם כבר אז הכומתה והדרגות
כי רציתי למיין לחובלים ולשייטת ולצוללות
באיזה בסיס של חה"י את?

BadtotheBone

New member
אוהו סופסוף בנאדם נורמלי!

ח"ח! אני בקריה חח שום בסיס של חה"י... חחחח קשרי חוץ יושבים בבניין המטה של חיל הים... אבל תכלס שהייתי בהרבה בסיסים של חיל הים כי לשם אנחנו לוקחים את הביקורים שמגיעים אלינו אז יצא לי לראות כמה דברים ממש ממש מגניבים...

JAP Noa

New member
אההה חחח אני רציתי להיות בבא"ח..../images/Emo99.gif

או בבה"ד
אבל בקטנה, איי לוב מיי ג'וב
יש חיל הים גם בקריה? ידעתי שיש את הביתן בתל השומר..

BadtotheBone

New member
יש הכל בקריה

זה כאילו הHQ של צה"ל יש חיל הים, חיל האויר, חיל ירוק-כל הגופים - מודיעין, אט"ל, מז"י, ממש הכל...

JAP Noa

New member
זה הבסיס שהכי לא רציתי לשרת בו בעולם..

זה כזה לא צבא שזה מדהים

BadtotheBone

New member
מה שנכון נכון.

אני לא יכולה להתווכח שזה הכל חוץ מצבא, לטוב ולרע. אני לא מתחרטת שאני משרתת בקריה, ואני מתה על התפקיד שלי ועל הבסיס שלי ועל האנשים שאיתי ואין תלונות. אבל אין ספק שזה לא צבא. זה הרבה כל אחד דואג לעצמו ודופק את החברים הכי טובים שלו וזה מבאס ממש... כאילו, חופשי בנאדם יכול להוציא גימלים לשמירות כשהוא יודע שהעתודה שלו זה החבר הכי טוב שלו, ולא יהיה לו איכפת. וזה מגעיל ברמות... אבל שוב כל בסיס עם הדברים שלו. יש גם טוב בלשרת בקריה בזה שאתה יכול לקדם את עצמך מאד מהבחינה האישית ושלכמעט כולם יש חיים מעבר לצבא וזה נחמד קיצור חפרתי. הבנת אותי.. חחח

למעלה