סיכום שבועי

JAP Noa

New member
מה? אבל זה לא רק בקריה ככה..

כאילו בדוגרי אני חייבת להגיד לך שאני עושה יומיות ואפילו במקום שממממש קרוב לי הביתה, ואני מבואסת מזה ברמות..הייתי מעדיפה בהרבה להיות בבסיס סגור ולצאת חמשושים.. והקטע עם השמירות זה באמת זין, אני למשל דיי חולה עכשיו ואני אלך לשמירות כמו גדולה כי לא בא לי לדפוק את העתודה בפסח.. בכלל לא אמרת לי מה את עושה בצבא, מה התפקיד שלך? וזה כיף שאת אוהבת..אני שונאת את הבסיס שלי ברמות, וגם את החיל שלי.. ואני מטורפת על התפקיד שלי אבל, שזה פלוס רציני.

MeItOsH

New member
בוקר:]

משהו טוב שקרה לך השבוע:ח-ו-פ-ש. משהו רע שקרה לך השבוע:ימים מרוכזים.ככה שבעצם יצאתי לחופש רק ביום שישי.
אכזבת השבוע:חתונה של קרוב משפחהשהייתה מעפנה טילים. שיר שלא הפסקת לשמוע: spotlight-mutemath full moon - the black ghosts radiohead - 15 steps flightless bird,american mouth - iron&wine התחדשות השבוע: צמיד ממגנוליה וג'ינס מקסטרו תוכנית השבוע:בטי,בונס,על טבעי, women murder club סרט השבוע:מארלי ואני,סיפורים לפני השינה,וולברין,יס מן ספר השבוע:the winner - david baldacci מאכל השבוע:דומינוס פיצה
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:יום מרוכז אחרון והליל סדר כמובן! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:ביום שלישי היה לי יום מרוכז בספרות,וקראנו את אנטיגונה..ועשינו אתזה ממש כמחזה [אני הייתי בהתחלה אנטיגונה ואיסמנה,אח"כ רק אנטיגונה..וראש המקהלה..והשליח..
] וחברה שלי הייתה קראון..והמורה השומר. אז היה קטע שקראון אומר לשומר "די לדבר כבר! נמאס לי לשמוע את הקול שלך" וזה התאים בדיוק לשתיהן כי בתחילת השיעור היא [החברה] אמרה למורה שנמאס לה שהיא חופרת לנו. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:ללמוד מתמטיקה
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נחמד מאוד!

RayoDeLuz

New member
../images/Emo98.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי ספרי חשבונאות בחינם
משהו רע שקרה לך השבוע: משהו אישי.. *.* אכזבת השבוע: מבחן נראלי שיר שלא הפסקת לשמוע: אין התחדשות השבוע: ספרים... וג'ינס וסווטשרים
תוכנית השבוע: גוסיפ ו90210 סרט השבוע: WILD CHILD וPRIDE & PREJUDICE ספר השבוע: אין מאכל השבוע: פיצה ב1$
יציאת השבוע: פגישה של חשבואות.. השם שלי יופיע בספר של חשבונאות החדש..
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים עם הסמסטר הזה כבר.. זה נמשך... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אפחד.. טוב לי לבד :) אדם שעשה לך את השבוע: כנ"ל ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: לא זוכרת.. יש מלא..^^ תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: לחרוש עד סוף הסמסטר.. ולתכנן ת'יומולדת סופסוף ^^ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סביר +

Just Freckles

New member
היה שבוע מדהים../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ביום שבת יצאנו בצופים לטיול פסח שקוראים לו ים אל ים, והיה פשוט מדהים. באמת שבחיים לא נהנתי ככה בטיול. התחלנו בים התיכון, הלכנו 45 קילומטר בארבעה ימים וסיימנו בכנרת. קמנו כל יום בארבע והמסלולים היו קשים בטירוף, אבל זה היה שווה את זה. כל כך נהנתי, וממש התגבשנו כגדוד
משהו רע שקרה לך השבוע: שקיבלתי(הבנות יודעות מה) והלכתי את כל ים אל ים עם זה
אכזבת השבוע: לא היה שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מיני מורלים בצופים
התחדשות השבוע: חולצה וסווטשרט תוכנית השבוע: מי ראה טלוויזיה?
סרט השבוע: כנ"ל ספר השבוע: גם לא קראתי
מאכל השבוע: נודלס עם מוקפץ עוף
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש והרבה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: הצוות מדריכים שלנו. הם כאלה חמודים, כפרעליהם
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: הלכנו לחברים שלנו בשבט אחר, והיו שם שני ערסים שעשו לנו הופעה: ערס1: איך קוראים לזה?(מצביע על הברכיים) ערס2: קשיות. ערס 1: למה קשיות? ערס2: כי זה קשה! ערס1: לא, קוראים לזה ברכיים. ערס2: אל תבוא אליי עכשיו עם מילים באנגלית! ערס2: קבלו, שיפועציה מרהיבה!(שיפועציה זה שיפוע בסיטואציה, אל תשאלו אותי מה זה
) ואז הוא שפך מהקרש חיתוך את הפטרוזיליה לסלט חחח אני וחברה שלי נמרחנו שם! הוא אמר עוד כל מיני דברים שאני לא זוכרת
תמונת השבוע: יש מלא, אני עצלנית מדי בשביל להעלות. התוכניות שלי לשבוע הבא: לא לעשות כלום ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מדהיםמדהיםמדהים. שכל השבועות יעברו ככה!

למעלה