יאללה בואו נחייה את הפורום!!

../images/Emo210.gif יאללה בואו נחייה את הפורום!!

בשעות קשות שכאלה (ויקטור בכלא, טרייסי מקבלת זמן מסך) חייבים להתאסף ביחד בחווה, ביחד עם ניקי, ויקי, ריאן, ניק, שרון, פול, מיגל וכמובן הצלחת הכחולה. אז הנה באתי להושיעכם עם דיון חדש: האם אתם מסכימים עם שרון, ומאשימים את ניק במות התינוקת
מצד אחד... הגישה שלו באמת לא תרמה להריון. הוא היה אנטי ולא היה אכפת לו, למקרה שהתינוק של מאט. הוא מאוד היקשה עליה והיה גס רוח. מצד שני... הוא לא אשם באופן ישיר בנפילה שלה. הצמיג שלו התפוצץ כשיצא בסערה מהבית, היא נבהלה, רצה מהר ומעדה. זה היה גם יכול לקרות סתם בקטע רגיל, ולא ישר אחרי מריבה... ועדיין אני מניח שהיא היתה מבוהלת באותה מידה והיתה רצה. אז האם באמת יש מקום להאשים אותו? אולי לא ספציפית על המקרה הזה, אלא על הגישה כולה. ובכל זאת, יש מקום לטעון שהתינוקת מתה בגללו
מצפה לדיון מעמיק ושכלתני

אז ככה

לא יודעת כמה זה מעמיק ושכלתני,אבל אני בהחלט יכולה להבין את שרון שהיא מאשימה את ניק. הוא היה "אנטי" במשך הרבה זמן,ובאמת היה ניראה שהיה שמח להיפטר מהתינוק. ההתנהגות הילדותית שלו והבריחה החוצה היו ממש לא במקום. וכן,בגלל שהוא התנהג כמו תינוק,היא רצה החוצה ונפלה. בהחלט הוא אשם! גם אם לא באופן ישיר.

nimix

New member
מה פתאום

שרון גם לא חסר לה אני בהחלט מבין את ניק שרצה לדעת האם התינוק שלו אם לאו אז בטח שהוא ילחץ ושרון הזאת, איך היא בכלל חושבת לגדל ילד של מאט קלארק.. נו באמת זה לא הגיוני נקשרה אליו כאשר זה זרע השטן i say : (black eyed peas) - BULLSHIT !! נ.ב. היש פרק בו שרון אינה בוכה?? היא כנראה נולדה עם דמעות בעיניים.

../images/Emo210.gif אבל זה עדיין ילד שלה!

"ושרון הזאת, איך היא בכלל חושבת לגדל ילד של מאט קלארק.. נו באמת זה לא הגיוני נקשרה אליו כאשר זה זרע השטן" משהו גדל בתוכה! ובמיוחד אחרי שויתרה על קאסי כשילדה אותה... היא לא יכלה לעשות זאת שוב. היא כבר נקשרה לתינוק. הוא שלה, לא משנה מי האב. היא לא יכלה לעבור את הטראומה של לאבד ילד שוב. אני מבין את הרצון של ניק לדעת אם הוא האב, אבל אולי באמת היה עדיף אם בכלל לא היה דורש בדיקה ומתייחס לתינוק כשלו, בכל מקרה. כי לבקש ממנה לוותר על התינוק שלה, ולא משנה אם הוא מאב מנוול ביותר, זה דבר אכזרי מאוד.

nimix

New member
איך אפשר

לגדל ילד ביודעין (אולי אפילו במחשבה) מי האבא? מאט קלארק אנס אותה עוד כשהיו במדיסון , מירר להם את החיים כאן (ע"ע הפללה במכירת סמים לקטינים) אז אולי לא להפיל את התינוק , נכון זה נורא מה שקרה לה אבל אפשר למסור אותו לאימוץ, אבל לגדל אותו? ומה היא הייתה עושה אם הוא היה טיפש עשרה והיה דומה לאביו עליו השלום שיחיה? ותודה על הציטוט ...

../images/Emo210.gif מז"א אם הוא היה דומה...?

איזה מצחיק... היא זו שמגדלת אותו, וזה הרבה יותר חשוב מגנטיקה. היא היתה מקנה לו ערכים של בנאדם טוב. הוא לא היה מושפע מ"אביו", כי הוא בכלל לא היה בסביבה. היא וניק היו מלמדים אותו להיות בנאדם. החינוך שאתה מקבל מהבית בילדותך זה הדבר הכי מעצב ומשפיע. די טיפשי (אפילו מאוד!) לטעון שצריך לוותר על ילד כי האבא נבלה אז מראש נחשוב שיש סיכוי שהילד יהיה פגום. חשיבה כ"כ לא נכונה. אין קשר בין מה שמאט עשה לה לבין התוצאה - תינוק. הילד לא אשם, ועדיין הוא שלה. לא מגיע לו להיענש בגלל זה. ניק היה לומד לקבל את המציאות בסופו של עניין. והילד (למעשה, הילדה) היה יכול להיות מאושר ונורמלי כמו כולם.

nimix

New member
נו בוודאי

שהילד יכול היה להיות נורמלי ובטח שאין קשר בין האבא לבין הילד ( אלא אם האבא בסביבה אז הוא משפיע) אבל ניק לעולם לא יקבל את הילד כשלו וזה לא יעזור כאשר הוא יראה איך שרון מתחברת אליו , ויופי טופי שהיא ילדה אותו ( הרי מי ילד ?? ניק?) זה לא העניין, אף ילד לא בוחר למי להיוולד, במקרה זה ניק חושב שהוא יודע מי האבא והוא מתעב אותו אני לא יודע מה איתך אבל אני לא הייתי רוצה לגדל ילד של מישהו שאנס את אשתי , הפליל אותי במכירת סמים וכו' ודע לך שנעשו מחקרים ודווקא כן יש נטייה גנטית לילדים לפתח דפוסי התנהגות כמו של אביהם - אפילו אם הילד לא רואה אותו ! וזה בדוק אחי למד קרימינולוגיה ויש המון מחקרים בנושא אם ניק לא מעוניין בילד אז הוא לא מעונין

python 4

New member
זה היה בשבוע שהייתי בו בחו"ל..

לכן אני לא כל כך בקיא בפרטים, אבל אם שרון בתמונה אני אומר שצריך להאשים אך ורק אותה. אין שום סיבה אחרת לתאונה פרט לכך שהיא ביקשה מהתסריטאים לעוד זמן מסך עם הפנים מלאי רחמים עצמיים שלה, ויפה שעה אחת קודם! מצטער שזה לא היה כל כך שכלתני.. אני קבור במאמרים לדוקטורט והשכל שלי כבר לא עובד

python 4

New member
אגב - למה יורד הוואן? איפה צהובון?

יוחזר מייד צהובון 1 ויחיד

../images/Emo210.gif אבל ליור דה וואן יש תותים ../images/Emo3.gif

צהובון זה ניק יותר יפה האמת... אבל אין לי כוח כל פעם להחליף. אז עדיף זה מאשר כלום, לא?
בשבילכם אני עדיין צהובי

../images/Emo214.gifתודה חמוד שלי, באמת שרציתי

לכתוב לך תודה על שנתת לי את הרעיון של ה-
בזה ששמת את ה-
שלך. רק מה, אני עדיין לא סגורה באיזה צד אני רוצה אותה...
בכלל, מה דעתכם שכל אחד כאן יבחר לו אייקון מסויים?
תחשבו על זה...!

../images/Emo210.gif אבל יש בעיה קטנה...

ה-
הוא אייקון עונתי. כך שכשייגמר הקיץ, לא תוכלי לשים אותו יותר. ואיך אפשר להיפרד מהבייבי שלך?
אני גם חושב שזה נחמד אם לכל אחד יהיה את האייקון שלו. גם יותר יפה לעין, וגם זיהוי מהיר של מי שכותב לפי האייקון

junny

New member
../images/Emo176.gif ../images/Emo8.gifנראה לי שהוא מכיר אותי

למעלה