יאללה בואו נחייה את הפורום!!

אני מאפשר ליורד הוואן השתלטות

סטייל נוסח ג'ק & בראד על NE. צהובוני מבטיח לחזור בניק זה באירועים חגיגיים במיוחד

../images/Emo214.gifצהובי! אני שמחה שאתה תופס

פיקוד ומחייה את הפורום!! כל אחד מאיתנו צריך לעשות זאת מידי פעם! בקשר לשרון וניק: מהרגע שהפרשה התחילה חשבתי מה הייתי עושה במקומם, והגעתי למסקנה שבעד שום הון שבעולם לא הייתי רוצה להתחלף איתם!! זה מורכב ומסובך: מצד אחד כמו שאמרתם ניק מרגיש בחילה עמוקה שהוא חושב שהאדם שהוא הכי מתעב גם אנס לו את האשה וגם השאיר משהו למזכרת, ולא פלא שהוא כ"כ היה לחוץ לדעת את מין העובר כדי לקבל קצת שקט נפשי. מה שכן, אולי אם הוא היה נרגע קצת ומחכה קודם כל ללידה אז הכל היה בסדר. זה לא פייר להלחיץ ככה אשה בהריון, היא לא אשמה שהיא נאנסה והיא לא צריכה לשלם בכך שהיא תמסור את הילד. ובכלל את שרון אני לא מבינה: מה את רצה לך ככה כשאת בהריון?? ועוד שזה קרה לה כבר בהריון עם נוח... קצת זהירות לא היתה מזיקה. לסיכום: אני חושבת שאף אחד לא אשם, לא ניק ולא שרון, הפ פשוט נקלעו למצב קשה,עצוב, ומבחיל והכל מעשה ידו של מאט קלארק שניסה להרוס את חייהם גם מהקבר ולצערנו הוא גם הצליח...

junny

New member
נראה לי שהייתי מרגישה כמוה

ועכשיו אני הוכלת לקרוא את כל השרשור הארוך הזה...

../images/Emo210.gif אז יש לי רעיון לפרס

האדמה
את הניק ניימז הרמוניקה ויורדהוואן - לשנות לצבע אדום.

../images/Emo214.gif כן,כן, רעיון גדול!! ../images/Emo45.gif

אף פעם לא ראיתי את עצמי באדום, (רק בשחור מודגש
)

../images/Emo210.gif כן... באמת מעניין איך זה נראה

אולי זה אדום מודגש?
|מתרגש כמו ילד קטן|

../images/Emo210.gif לאן מקנזי נעלמה פתאום??

וואי.. וואי... רק שלא מחליפים לי אותה עכשיו... אל תתפלאו אם אני יחליף את הסוכריה ב-
. למרות שהזוגיות והקטעים עם בילי די מיצו את עצמם, בכל זאת היא שחקנית נהדרת.

../images/Emo6.gifאני לא מאמינה! שמתי את האייקון

שלך בטעות מרוב עייפות...
טוב, אני הולכת לישון, מחר אני כבר יטפל בשרשור העיקש הזה. לילה טוב

../images/Emo210.gif רואים שאת שפוכה

שכחת גם לשים את ה
שלך בשלל הודעות נוספות...
תלכי לישון, זה יעשה לך טוב
לילה טוב

junny

New member
../images/Emo176.gif אותי מקנזי קצת משעממת

לאחרונה.. חייבים להחיות לה את הדמות סופסוף

Kalla

New member
כן, ניק נהג בחוסר רגישות רבה.

אפשר להבין אותו, אך הוא היה צריך להתחשב בשרון יותר במצבה ואחרי כל מה שהיא עברה. אבל להאשים אותו בנפילה? מה פתאום! רק הורמונים מתוסבכים של אישה אומללה שהייתה בהריון ואיבדה את תינוקה יכולים לא להצדיק, אך לפחות להסביר, דבר כזה.

למעלה