עדכונים 15.6

Bright Unicorn

New member
ה"ניו יורק דיילי ניוז" מפרסם

את עשרת האנשים אשר השפיעו ביותר על תרבות הפופ ב-50 השנים האחרונות... לטעמו עשרת הדמויות הן- 1. Elvis 2. Madonna 3. Frank Sinatra 4. Marilyn Monroe 5. Michael Jackson 6. Muhammad Ali 7. Oprah Winfrey 8. The Beatles 9. Princess Diana 10. Paul Newman

candyheart

New member
נשמע נכון

רק הייתי שמה אופרה הרבה יותר נמוך....מקומה לא בין כל האלילים האלה.וגם את הביטלס יותר גבוה.מעניין יהיה לראות את הרשימה המלאה.

מייקל צריך להיות 3!!!

ואם חושבים על זה בעוד 10 שנים ככה מדונה כבר תהיה מק' 1. להיות שורדת 30 שנה זה בלתי נתפס.

Bright Unicorn

New member
פרמיירת הקליפ ללהיט "נערות קליפורניה"

של הזמרת קייטי פרי, היום, לפי MTV.COM. האתר מזמין את כולנו להתחבר אליו בסביבות הצהריים לצפות בקליפ הנ"ל...

Bright Unicorn

New member
הזמרת שריל קול חתמה חוזה

הקלטות בלייבל של לא אחר מאשר will i am. וויל על שריל: "אני אוהב לשתף פעולה עם שריל.. דיברנו על לעבוד יחדיו על אלבומה הבה. החתמתי אותה עם הלייבל באמריקה שלשם כנראה מכוון האלבום הבא. אנחנו נעשה משהו מופלא וממש שונה ממה שעשתה עד כה"

theone24

New member
וואו...כמה חרשתי על 3 Words ,השיר, כאשר...

האלבום שלה שוחרר, אחד השירים הטובים של 2009, לדעתי, עם ליריקה לא רעה בכלל בשביל שיר דאנס שכזה. זה יכול להיות מהלך מעולה בשבילה.

candyheart

New member
מעניין

אמת היא שאני לא הצלחתי לראות בה את מה שכולם רואים,למרות שאני אוהבת את 3 Words ואת Parachute.יהיה מעניין לראות אותה מנסה את מזלה בארה"ב.

theone24

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif!! לשנייה חשבתי שהעיניים שלי מתעתעות בי

ולא הבנתי איך הסתדרה לך ההודעה למקום הנכון, כמו שצריך, ולאיפה נעלמה ההודעה שנזפת בעצמך. ואז נזכרתי שאת המנהלת ואת יכולה לעשות כאן בעצם הכל.
! אבל זה היה מצחיק...והכי מצחיק שאיך שבאתי להגיב לך על זה, ההודעה נעלמה
בכל מצב, בנוגע לשריל, גם אני לא יודע מה כל כך משתגעים עליה בבריטניה. כן, היא נראית טוב, וכן היא יודעת לשיר סביר בלייב, כמו כל אחת מחברות הלהקה, GIRLS ALOUD, שהיא חברה בה, אבל משום מה הכוכב שלה זהר יותר משל כל שאר הבנות האחרות בלהקה. בכל אופן, האלבום הראשון שלה קצת מאכזב בעייני, חוץ מהסינגלים המצוינים, הוא קצת טפל שכזה. ובאמת שחשבתי שהשירים עם וויל יהיו טיפה יותר טובים מהשאר, אבל חוץ מ3 WORDS כל שאר השיתופים שלה איתו ממש לא עושים לי את זה.

candyheart

New member
קיוויתי שאף-אחד לא יספיק לראות את זה!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הטבות הניהול
בקשר לשריל,אני אישית לא רואה בה את הבחורה היפהפיה שחלק מהאנשים רואים בה.היא יפה,אבל לא בצורה יוצאת דופן.כך גם הקול שלה,סבבה,אבל לא משהו מיוחד. בדיוק בגלל זה קשה לי להבין מה כולם מוצאים בה. ולא יצא לי לשמוע את האלבום שלה,אז אני לא יכולה להגיד לך מה לדעתי.אבל אני מניחה שאני ארגיש כמוך לגביו.

בעיניי היא מעלפת. יופי נעים שעושה טוב

על הלב. במיוחד עכשיו. לא שמעתי תאלבום שלה באל 3 Words וParachute משירי השנה שלי. נקווה שיצליח לה בארה"ב!

Bright Unicorn

New member
הזמרת קיילי מינוג מעטרת את שער

מגזין "הבלאקבוק" יוני/יולי2010... ובנוסף נתנה סט תמונות וראיון לתוך המגזין אני חייב לציין שהיא נראית מושלמת מתמיד! אין מילים בפי

למעלה