שאלון צבעים

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifשאלון צבעים../images/Emo210.gif../images/Emo84.gif

כללי
- מה המצבע האהוב עלייך? - מה הצבע השנוא עלייך? - מה צבע הקירות בחדר שלך? - מה צבע השיער שלך? - מה צבע העיניים שלך? - מה צבע התיק שלך? - מה הצבע ששולט בארון שלך? - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך?
ורוד
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? - אתה אוהב מסטיק בזוקה? - עד איזה גיל שיחקת בברביות? - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? - תן חרוז למילה ורוד.. - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם?
שחור
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? - תן חרוז למילה שחור... - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? - למה תמיד השלט של ה-TV שחור? - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? - איך זה שאין מאכל שחור?
ירוק
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? - תן חרוז למילה ירוק... - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך? - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים? - למה אין ארטיק ירוק? - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס?
אדום
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום? - תן חרוז למילה אדום... - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? - תות או דובדבן? - למה אדום זה צבע "העט של המורה"? - גמבה או עגבנייה?
צהוב
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? - תן חרוז למילה צהוב... - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? - בננות עושות לך את זה? - למה כל הסמיילים צהובים? - בלונדיניות באמת נהנות יותר? - גבינה או חמאה?
כחול
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? - תן חרוז למילה כחול... - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך? - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער? - למה השמיים כחולים?
סגול
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? - תן חרוז למילה סגול... - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר?
כתום
- אוהבים את הצבע? - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? - תן חרוז למילה כתום... - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? - נכון שגזר זה סקסי? - אוהבים
? איך היה?:]

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifעונה:p

כללי - מה המצבע האהוב עלייך?ורוד - מה הצבע השנוא עלייך? אפור - מה צבע הקירות בחדר שלך?לבן - מה צבע השיער שלך? שחור - מה צבע העיניים שלך?חום - מה צבע התיק שלך?סגול
- מה הצבע ששולט בארון שלך?שחור ולבן - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך?לא אוהבת תפוח ורוד - אוהבים את הצבע?יאס. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"?בזוקה - אתה אוהב מסטיק בזוקה?
- עד איזה גיל שיחקת בברביות?שנאתי ברביות - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך?הגומינה שלי - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? יום רביעי - תן חרוז למילה ורוד.. אממ.. לא יודעת
- מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם?ורוד זה הצבע האהוב עליי
אממ.. לא יודעת שחור - אוהבים את הצבע?יאס - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"?אמ.. לא יודעת - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור?אני עכשיו לובשת חולצה שחורה - תן חרוז למילה שחור... אין לי
- מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם?נאדה - למה תמיד השלט של ה-TV שחור?
- מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך?החולצה שלי - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? לא יודעת, אבל אם אתם אומרים - איך זה שאין מאכל שחור?וואלה, איו מאכל שחור
ירוק - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"?דשא - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק?אף פעם לא לבשתי משהו ירוק - תן חרוז למילה ירוק... אני גרועה בזה
- מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם?לא חושבת עליהם - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך?M&M ירוק
- אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים?כן ולא - למה אין ארטיק ירוק? דווקא יש, מלון ומנטה - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס?אגס אדום - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"?אש - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום?פי.. הרבה זמן לא לבשתי אדום - תן חרוז למילה אדום... דיי - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם?כלום - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך?מיני אוטובוס שאח שלי הביא לי מלונדון - תות או דובדבן?תות
! - למה אדום זה צבע "העט של המורה"?
- גמבה או עגבנייה?לא זה ולא זה צהוב - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"?גבינה צהובה - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב?יום ראשון - תן חרוז למילה צהוב...
- מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם?כלום - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך?קש - בננות עושות לך את זה? לא - למה כל הסמיילים צהובים? כי.. לא יודעת
- בלונדיניות באמת נהנות יותר?אני לא בולנדינית אז אני לא יודעת - גבינה או חמאה?גבינה כחול - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"?ים
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול?לא זוכרת - תן חרוז למילה כחול... ה=צ=י=ל=ו - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם?לא חושבת עליהם!! - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך?כובע של המורדים
- ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? פחח, ענבים בכלל ירוקים
- חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער?לא! - למה השמיים כחולים?תשאל אותם לא אותי סגול - אוהבים את הצבע?לא! - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"?לא יודעת - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול?לא לבשתי - תן חרוז למילה סגול... =\\\\\\\\\\\\ - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם?כלוווווום - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך?עטיפה של עוגיות - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? לא יודעת - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר?בהיר אם כבר כתום - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"?תפוז - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום?לא זוכרת - תן חרוז למילה כתום... - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם?כ=ל=ו=ם - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך?עט כתום - נכון שגזר זה סקסי? לא - אוהבים ?בערך, ד"א מכבי ת"א בפיינל פורררררר!!!!! איך היה?:] נחמד

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

כללי
- מה הצבע האהוב עלייך? אין צבע ספציפי... - מה הצבע השנוא עלייך? אין צבע מיוחד... - מה צבע הקירות בחדר שלך? צהוב בננה
- מה צבע השיער שלך? ג'ינג'י - מה צבע העיניים שלך? כחול-ירוק - מה צבע התיק שלך? שחור - מה הצבע ששולט בארון שלך? אין משהו ספציפי... - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך? אדום
ורוד
- אוהבים את הצבע? לא מתה עליו אבל גם לא שונאת אותו... - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? פקאצות
- אתה אוהב מסטיק בזוקה? יאפפפ
- עד איזה גיל שיחקת בברביות? מאיפה לי?
- מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? אין משו בסביבה... - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? אתמול
- תן חרוז למילה ורוד.. מאוד[?] - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? שיהיה להם בכיף
שחור
- אוהבים את הצבע? צבע בסדר
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? חום
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? אממ... נראה לי שהשבוע... - תן חרוז למילה שחור... חור[?] *חלש ביותר
* - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? שיהיה להם בכיף... - למה תמיד השלט של ה-TV שחור? תשאלי את היצרן
- מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? המקלדת שעליה אני כותבת עכשיו
- תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? לאדעת
- איך זה שאין מאכל שחור? יש! זה אורז ששמים לו משו ואז הוא שחור
ירוק
- אוהבים את הצבע? צבע יפה
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? עלה[?] - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? לא זכור לי
- תן חרוז למילה ירוק... רוק[?] - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? שיהיה להם בכיף
- מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך? קופסא - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים? יאפ
- למה אין ארטיק ירוק? יש ארטיק חצי ירוק (אבטיח)... זה נחשב?
- תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? אגס
אדום
- אוהבים את הצבע? כן
הצבע האהוב עליי
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? פפריקה
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום? מתישהו השבוע... - תן חרוז למילה אדום...דום[?] - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? שיהיה להם בכיף...
- מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? אממ... מיני מערכת סטריאו כזו.. או איך שלא קוראים לזה
- תות או דובדבן? שניהם
- למה אדום זה צבע "העט של המורה"? כי זה רמז שלה לרצון שלה לרצוח אותנו (אדום=דם)... מאיפה לי?
- גמבה או עגבנייה? עגבניה
צהוב
- אוהבים את הצבע? אממ.. למה לא?
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? גבינה
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? לא זכור לי
- תן חרוז למילה צהוב... לא יודעת
- מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? אוזניות - בננות עושות לך את זה? לא... אבל הן טעימות
- למה כל הסמיילים צהובים? תשאלי את מי שהמציא אותם... - בלונדיניות באמת נהנות יותר? לא יודעת... לא חושבת... - גבינה או חמאה? שאלה קשה
כחול
- אוהבים את הצבע? כן
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? ים
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? היום
- תן חרוז למילה כחול... חול[?] - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? שיהיה להם בכיף
... מה כבר אני יכולה להגיד?! - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך? אין משו בסביבה... - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? כי זה מה שיצא
- חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער? לא
- למה השמיים כחולים? כי ככה אלוהים החליט
סגול
- אוהבים את הצבע? כן
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? ענבים
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? לא זכור לי
- תן חרוז למילה סגול... - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם? לחזור על זה שוב?
- מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? אין משו... - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? מי זה בכלל "סגול עמוק"?
- אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? לא אכפת לי
כתום
- אוהבים את הצבע? כן
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? תפוזבל[?]
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? פייי... מזמן
- תן חרוז למילה כתום... תום[?] - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? Come on...
- מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? קישוט לחדר... - נכון שגזר זה סקסי? משו
- אוהבים
? יאפ
איך היה?:] היה טוב וטוב שהיה...

m i r u s h i

New member
איזה שאלון חביב ^.^../images/Emo108.gif

כללי
- מה הצבע האהוב עלייך? כחול בכל גווניו ^^,אדום וסגול :p - מה הצבע השנוא עלייך? אין כזה |: - מה צבע הקירות בחדר שלך? לבן,ומתישהו יעברו לצבע אפרסק :p - מה צבע השיער שלך? שטני בלונד - מה צבע העיניים שלך? כחול - מה צבע התיק שלך? איזה מהם? ביה"ס-אדום והמון תיקי צד בצבעים שונים ^^ - מה הצבע ששולט בארון שלך? כחול
- באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך? ירוק
ורוד
- אוהבים את הצבע? מחבבת את הגוונים הבהירים שלו ^^ - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? בזוקה
- אתה אוהב מסטיק בזוקה?
- עד איזה גיל שיחקת בברביות? כיתה ה-ו - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? השטיחון מתחת לטלוויזיה - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? ממ..לא זוכרת - תן חרוז למילה ורוד.. מאוד[?] - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? אופטימיים :] או פאקצות :|
שחור
- אוהבים את הצבע? מחבבת - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? חושך - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? היום :p - תן חרוז למילה שחור... בור,חור,חמור[..] - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? אפלים
- למה תמיד השלט של ה-TV שחור? למה לשאול אותי את זה? |: - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? המקלדת - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס?
- איך זה שאין מאכל שחור? יש :X תמרים וחרובים..
ירוק
- אוהבים את הצבע? מחבבת - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? הרבה דשא
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? לא זוכרת |: - תן חרוז למילה ירוק... עמוק,רחוק [..] - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? אוהבים טבע[?] - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך? תכשירי נטורל P: - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים? כן וכן
- למה אין ארטיק ירוק? יש :O מנגו! - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? תפוח
אדום
- אוהבים את הצבע?
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? אהבה [אוווו]
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום? בבוקר - תן חרוז למילה אדום... הדום,במקום,לפרום[...] - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? אוהבים[?] - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? המיטה
- תות או דובדבן? שניהם :p - למה אדום זה צבע "העט של המורה"? כי זה בולט ולתלמידים אסור לרשום במבחנים איתו
- גמבה או עגבנייה? שניהם :p |גבינהצ|צהוב|גבינהצ| - אוהבים את הצבע? מחבבת - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? שמש D: - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? לא זוכרת :O - תן חרוז למילה צהוב... לגנוב,לגרוב,לכתוב[...] - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? אוהבים אור[?] - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? השיער שלי?
- בננות עושות לך את זה?
- למה כל הסמיילים צהובים?
- בלונדיניות באמת נהנות יותר?
- גבינה או חמאה? גבינה
כחול
- אוהבים את הצבע?
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? וואו
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? היום - תן חרוז למילה כחול... מכחול,הכל[..] - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם?
- מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך? המנורת שולחן,הפיג'מה,הארון [להמשיך?] - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? הוא סגול |: - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער?
- למה השמיים כחולים? כי לה' יש טעם טוב בצבעים
סגול
- אוהבים את הצבע?
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? לא עולה |: - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? לא זכור לי :| - תן חרוז למילה סגול... מה שאמרתי בכחול ^ - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם?
- מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? הפצירה - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? זה 'גרון עמוק' לא?
- אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? לא אכפת לי :p
כתום
- אוהבים את הצבע?
- מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? תפוז,האתר :X - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? היום - תן חרוז למילה כתום... מה שאמרתי באדום^ - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? כתמתמים[?] - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? החולצה שזרוקה על המיטה :p - נכון שגזר זה סקסי?
- אוהבים |כדורסל| ? כשלא היה לי פטור מספורט,הייתי משחקת את זה תמיד ^^

עונה

מה המצבע האהוב עלייך? אדום - מה הצבע השנוא עלייך?אפור - מה צבע הקירות בחדר שלך?שמנת - מה צבע השיער שלך?חום כהה - מה צבע העיניים שלך?חום - מה צבע התיק שלך?כחול - מה הצבע ששולט בארון שלך?ירוק/כחול - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך?ירוק ורוד - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"?כל החנויות מפוצצות הקיץ בורוד - אתה אוהב מסטיק בזוקה?לא - עד איזה גיל שיחקת בברביות? מעולם - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך?מנורת שולחן - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד?לפני שבועיים - תן חרוז למילה ורוד.. - עין-חרוד - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם?שיהיה להם בכייף שחור - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"?תיאטרון - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור?היום - תן חרוז למילה שחור... - כפתור - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם?שיהיה להם בכייף - למה תמיד השלט של ה-TV שחור?אצלי הוא אפור - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך?אזניות - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? לא - אבל זה סקסי - איך זה שאין מאכל שחור?יש! קוויאר, פרג, פלפל, סוכריות סוס ירוק - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"?עץ - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק?יומיים - תן חרוז למילה ירוק... - בארוק - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם?שיהיה להם....... בכייף! - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך?נורת לד ברמקולים - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים?חמוצים לא. - למה אין ארטיק ירוק? יש!!!!!!!! - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? תפוח אדום - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"?אש - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום?בימים האחרונים - תן חרוז למילה אדום... - כתום/ פתאום/ גרדום - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם?שהם סוערים - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך?נעל - תות או דובדבן?דובדבן - למה אדום זה צבע "העט של המורה"? כי הוא בולט ומעצבן - גמבה או עגבנייה? פלפל אדום צהוב - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"?לימון - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב?לא זוכר - תן חרוז למילה צהוב... ליכתוב / איוב/ רחוב - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם?לא יודע - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? טוש זוהר - בננות עושות לך את זה? כןןןן! מת על בננות - למה כל הסמיילים צהובים? שאלה מעניינת - בלונדיניות באמת נהנות יותר?ברור - גבינה או חמאה?חמאה. כחול - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"?ים - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול?לאחרונה מתישהו - תן חרוז למילה כחול... - מכחול - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם?דייייי - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך?מצלמת אינטרנט - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? שאלה חשובה ביותר - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער?מכיר מישהו שעשה את זה - למה השמיים כחולים?כי ככה נעים להם סגול - אוהבים את הצבע?מאוד - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"?רוגע - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול?היום - תן חרוז למילה סגול... בזול - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם?שהם יצירתיים - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך?אין - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר?כהה כתום - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"?שמש - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום?היום - תן חרוז למילה כתום... מדחום - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם?שהם שמחים - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך?טוש - נכון שגזר זה סקסי? מה???? - אוהבים ?ככה איך היה?:]ארוך נורא

rhilf

New member
עונה

כללי - מה הצבע האהוב עלייך? כחול - מה הצבע השנוא עלייך? אני לא אוהב חום ואפור - מה צבע הקירות בחדר שלך? הקיר שלי תכלת תורקיז והקיר שממולי לבן - מה צבע השיער שלך? שטני - מה צבע העיניים שלך? חום - מה צבע התיק שלך? איזה מהם? שחור - מה הצבע ששולט בארון שלך? יש מכל מיני צבעים - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך? אדום ורוד - אוהבים את הצבע? צבע יפה - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? לא יודע - אתה אוהב מסטיק בזוקה? הרבה זמן לא אכלתי מסטיק - עד איזה גיל שיחקת בברביות?לא שיחקתי - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? ספר באנגלית - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? לפני שבועיים - תן חרוז למילה ורוד...לא עולה לי עכשיו מילה לראש - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? שזה יפה להם שחור - אוהבים את הצבע? כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? צבע יפה - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? היום - תן חרוז למילה שחור... חמור - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? כל אחד והצבע שלו - למה תמיד השלט של ה-TV שחור? למה יש לי שלט אפור - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? המקלדת - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? אין לי מושג - איך זה שאין מאכל שחור? יש, שוקולד ירוק - אוהבים את הצבע? אוהב - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? מכבי חיפה - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? היום(חולצה) - תן חרוז למילה ירוק...זרוק - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? אוהדי מכבי חיפה - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך? שמפו לשיער ומצעים של המיטה - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים ?? אני אוהב את שינהם - למה אין ארטיק ירוק? יש בטוח - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? אגס אדום - אוהבים את הצבע? כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? אהבה - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום? שבוע שעבר - תן חרוז למילה אדום... סתום - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? אנשים אוהבים - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? הבקבוק שעל השולחן של השותף לחדר שלי - תות או דובדבן? אני אוהב את שניהם אבל יותר דובדבן - למה אדום זה צבע "העט של המורה"? למורה שלי זה כחול - גמבה או עגבנייה? עגבניה אבל אין לי בעיה אם שניהם צהוב - אוהבים את הצבע? נחמד - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? שמש - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? לפני 3 שבועות - תן חרוז למילה צהוב... לאהוב - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? חמים - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? פתק מעל המחשב - בננות עושות לך את זה? לא - למה כל הסמיילים צהובים? לא יודע - בלונדיניות באמת נהנות יותר? לא יודע - גבינה או חמאה? גבינה כחול - אוהבים את הצבע? כן!!! - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? שמיים - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? שבוע שעבר - תן חרוז למילה כחול... הכל - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? חופשיים - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך?המשקפיים שלי - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? לא יודע - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער? לא מתאים לשיער שלי - למה השמיים כחולים? זה מאיר את העולם סגול - אוהבים את הצבע? כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? לא עולה לי שום דבר - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? לא זוכר - תן חרוז למילה סגול... עגול - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם? יפה להם - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? הגב של היומן שלי - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? לא אני - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? סגול כהה (יותר יפה) כתום - אוהבים את הצבע? צבע בסדר - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? תפוז - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? שבוע שעבר - תן חרוז למילה כתום... אדום - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? יפה להם - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? לא רואה כתום בשטח - נכון שגזר זה סקסי? מה??? - אוהבים |כדורסל| ? כן (לשחק וגם לראות)

Simply an Angel

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo189.gif

במילה אחת- LOL!

elii1988

New member
עדין לא הבנתי ממצחיק?../images/Emo122.gif../images/Emo163.gif

הוא כולה ענה על שאלון

שישיוי

New member
נוסטלגיה

היה את זה פעם בקומונה כללי - מה המצבע האהוב עלייך?שחור - מה הצבע השנוא עלייך?ורוד - מה צבע הקירות בחדר שלך?לבן - מה צבע השיער שלך?חום - מה צבע העיניים שלך?חום - מה צבע התיק שלך?סגול כהה - מה הצבע ששולט בארון שלך?חום - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך?ירוק ורוד - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"?פאקצות - אתה אוהב מסטיק בזוקה?לא - עד איזה גיל שיחקת בברביות?לא זוכרת - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך?כלום - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד?נעליים עם טיפה ורוד ביום שני - תן חרוז למילה ורוד.. לא יודעת - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם?שיהנו שחור - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"?דיכאון - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור?עכשיו - תן חרוז למילה שחור... לא יודעת - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם?שהם הכי מגניבים - למה תמיד השלט של ה-TV שחור?כי זה הצבע הכי יפה - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך?המכנסיים שלי - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? ברור - איך זה שאין מאכל שחור?כי זה לא נראה טעים ירוק - אוהבים את הצבע?מאוד - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"?שיר ביטון - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק?אתמול - תן חרוז למילה ירוק... אין - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם?שהם פשוט שולטים - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך?מפתחות שלי - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים?כן - למה אין ארטיק ירוק? יש רמזור - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס?תפוח אדום - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"?הפועל - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום?לא זוכרת - תן חרוז למילה אדום... אין - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם?אין לי דעה - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך?עטיפה של ארטיק - תות או דובדבן?תות - למה אדום זה צבע "העט של המורה"?כי מורות אוהבות אדום - גמבה או עגבנייה?גמבה צהוב - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"?מכבי - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? במשחק האחרון של מכבי - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם?קולים - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך?צעיף של מכבי - בננות עושות לך את זה? לא - למה כל הסמיילים צהובים? כי צהוב זה צבע אופטימי - בלונדיניות באמת נהנות יותר?מאיפה אני יודעת אני לא בלונדינית - גבינה או חמאה?חמאה כחול - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"?מכבי - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול?במשחק האחרון של מכבי - תן חרוז למילה כחול... אין - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם?קולים - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך?צעיף של מכבי - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול?כי כחול יותר יפה - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער?לא - למה השמיים כחולים?הם בצבע תכלת סגול - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"?הפסטיבל - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול?לא נראה לי שיש לי סגול בארון - תן חרוז למילה סגול... אין - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם?שיופי להם - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך?התיק שלי - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"?לא יודעת - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר?בהיר כתום - אוהבים את הצבע?לא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"?תפוז - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום?לא זוכרת - תן חרוז למילה כתום... מתי תבינו שאין חרוזים לצבעים - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם?מושפלים - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך?אין - נכון שגזר זה סקסי? לא - אוהבים ?כן

JULI4561

New member
אאאאנננניייייי ../images/Emo23.gif

כללי - מה הצבע האהוב עלייך? אני אוהבת את רוב הצבעים ,אין לי ספציפי. - מה הצבע השנוא עלייך?ירוק כהה נוצץ, - מה צבע הקירות בחדר שלך? סגול WESH .. ושמנת. - מה צבע השיער שלך? חום בהיר - מה צבע העיניים שלך?חום - מה צבע התיק שלך? לבן - מה הצבע ששולט בארון שלך?אין לי צבע שולט . - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך?ירוק
ורוד - אוהבים את הצבע? צבע נחמד. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? אופטימיות. - אתה אוהב מסטיק בזוקה?
- עד איזה גיל שיחקת בברביות?
אף פעם לא שיחקתי . תמיד שנאתי ברביות. - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך?ספר - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? אתמול. - תן חרוז למילה ורוד.. ורוד - קלוד
- מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? בד"כ זה פקאצות ..אבל יש גם אחרים , אז שיהיה להם בכיף. שחור - אוהבים את הצבע?כן אחלה צבע. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"?בגדים. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? עכשיו אני לובשת. - תן חרוז למילה שחור... חור
- מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? אנילא יודעת . - למה תמיד השלט של ה-TV שחור? את זה תשאלו את מי שמייצר אותם - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך?מדפסת. - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? לא נראה לי .. - איך זה שאין מאכל שחור?בטח שיש ..סתכלו בתשובות של אורי! ירוק - אוהבים את הצבע? כן, לא מזיק. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? דשא[
] - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? מתישהוא לפני הרבה זמן! - תן חרוז למילה ירוק... נו .. מה נסגר עם החרוזים ..אממ.. דרוק [אפשר גם מילים לא הגיוניות נכון
,זה בטח משהו באיזה שפה
] - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? שהיה להם בכיף! - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך?ספר - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים?מלפפונים חמוצים
אבל שיהיו חמוצים ממש . לא מתוקים כי יש כאלה ..וזה איכס.. - למה אין ארטיק ירוק? יש .. ארטיק אבטיח .. הזה שמבחוץ הוא ירוק
- תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? תפוח
אדום - אוהבים את הצבע? כן צבע יפה. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? לב
- מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום?לא זוכרת .. נראה לי יום חמישי. - תן חרוז למילה אדום...
שוב
דום! - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? אני צריכה לחשוב משהו מסוים
- מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך?קלסר. - תות או דובדבן? תות
- למה אדום זה צבע "העט של המורה"? כדי שיהיה בולט! - גמבה או עגבנייה? עגבנייה צהוב - אוהבים את הצבע? כן צבע נחמד. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? שמש - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? אממ .אני לא זוכרת , נראה לי שגופיה ,אבל זה היה צהוב בהיר . - תן חרוז למילה צהוב...
- מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? לא יודעת שיהנו להם. - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך?שקית. - בננות עושות לך את זה? כן אבל רק רכות. - למה כל הסמיילים צהובים? אין לי שמץ. - בלונדיניות באמת נהנות יותר?
נראה לי - גבינה או חמאה? גבינה כחול - אוהבים את הצבע? כן .. צבע חביב - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? שמיים - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? לא זוכרת ..
יום רביעי לבשתי תכלת . - תן חרוז למילה כחול... מכחול
- מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? שאלה מרגיזה
.. אני לא יודעת. - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך?דיסק - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? לא יודעת .. אולי בגלל כל החומרי צבע . - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער?
שהיתי קטנה
- למה השמיים כחולים? אין לי מושג .. לשאול אותם
סגול - אוהבים את הצבע?כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? אין לי משהו מסוים. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול?ממזמן. - תן חרוז למילה סגול... גול .. - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? אני לא מוצאת משהו סגול בחדר
- מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? בטח מי שהקים אותה .. - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? בהיר כתום - אוהבים את הצבע? אחלה צבע~ - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? תפוז - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? לא זוכרת .. - תן חרוז למילה כתום... נחתום
- מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? עט - נכון שגזר זה סקסי?
- אוהבים ? מה גזר
איך היה?:] נחמד .. קצת מציק אבל שאלון נחמד

boopymylife

New member
חחח מה זה בא לי לענות...

כללי צבע אהוב עליי- חום צבע השנוא עליי- סגול צבע הקירות שלי בחדר- לבן צבע השיער שלי - חום צבע העיניים שלי-חום צבע התיק שלי -ג'ינס הצבע השולט בארון שלי-חום ושחור. באותה מידה באיזה צבע אני מעדיפה את התפוח שלי- אני מעדיפה לא לאכול תפוח..
ורוד
אוהבים את הצבע? לא מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? תאמת? דרלינג =] אתה אוהב מסטיק בזוקה? יאס עד איזה גיל שיחקת בברביות? כיתה ב'
מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? תאמת??? שומדבר!!!!!! מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? - אני מעדיפה לא לזכור את הרגע המפדח הזה תן חרוז למילה ורוד.. - קשה.. חחחח.. ממ.. מאוד? מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? טעם מזעזע בצבעים? אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? מעדיפה לא לראות סגול בכלל
כתום
אוהבים את הצבע? חביב מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? תפוז מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? חחח תאמת!?! בשחקנללל!!!!!!!! חחחח!!! תן חרוז למילה כתום... אדום מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? מתנחלים? מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? כלום נכון שגזר זה סקסי? משו. לא יכולה לעמוד בפני גזר. עושה לי את זה פשוט אוהבים
? לא איך היה?:] מייגע
שחור
אוהבים את הצבע?- אחושרמוטה מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? אני חחחחחח מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? לפני שעה תן חרוז למילה שחור... ליאור
מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? שיש להם אחלה טעם למה תמיד השלט של ה-TV שחור? למה לא? מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? סטריאו תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? בתור מה אתם שואלים אותי? איך זה שאין מאכל שחור? בטח שיש .. זיתים שחורים.. גריעינים שחורים =]
ירוק
אוהבים את הצבע? כה מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? חחח דווקא עלה לי משו. מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? לא זוכרת. תן חרוז למילה ירוק... מתוק מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? אוהדי מכבי חיפה? מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך? סדין אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים? מאודדדד למה אין ארטיק ירוק? ברור שיש.. ! ארטיק מנטה! זה בצבע ירוק! לא טעמת? תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? ברורררר שאגס!
אדום
אוהבים את הצבע? מאוד... מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? LOVE מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום? לא בזמן האחרון תן חרוז למילה אדום... כתום ?חחח מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? אנשים חמים? חחח מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? פוף תות או דובדבן? דובדבן למה אדום זה צבע "העט של המורה"? חחח וואלה עוד לא עליתי על העניין. גמבה או עגבנייה? גמבה!
צהוב
אוהבים את הצבע? לא מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? איכ מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? לא ניראה לי שמתישהו לבשתי צהוב תן חרוז למילה צהוב... מרוב שזה צבע מגעיל אין לו אפילו חרוז חחח מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? איכ מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? כרית בננות עושות לך את זה? לא ממש למה כל הסמיילים צהובים? ככה הם נולדו בלונדיניות באמת נהנות יותר? אף פעם לא הייתי בלונדינית כדי להגיד גבינה או חמאה? גבינה
כחול
אוהבים את הצבע? ככה מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? שמיים מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? עכשיו(פיג'מה) תן חרוז למילה כחול... הכל.. מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? סבבה להם חח מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך? הפיג'מה שלי ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? שאלה טובה חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער? תאמת כן ! חחח למה השמיים כחולים? ><
סגול
אוהבים את הצבע? ממששששששששששששששששששששש לא . גועל נפש מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? גועל נפש מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם? שהם גועל נפש מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? אין כזה תן חרוז למילה סגול... גול מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? בחייים לא מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? -למה גאון?

rhilf

New member
../images/Emo102.gif../images/Emo165.gifשאלון ליום העצמאות

טוב השעה 11 וחצי ואין מה לעשות עכשיו. אז הנה שאלון ליום העצמאות
מה את עושה בערב יום העצמאות?
מה עשית שנה שעברה?
מי מופיע אצלך בעיר?
אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה?
מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות?
מה אתה עושה יום אחרי?
אתה איזה שעה אתה בערך יוצא?
אתה קונה את הזוהרים האלה?