שאלון צבעים

rhilf

New member
../images/Emo165.gifעונה../images/Emo165.gif

כמה אני מתגעגע ליום העצמאות! אחרי 5 שנים שלא עשיתי כלום סוף סוך יהיה משהו ליום העצמאות אבל אין כמו יום העצמאות בארץ
מה את עושה בערב יום העצמאות? יש פה באוניברסיטה טקס אני אלך לזה
מה עשית שנה שעברה? שום דבר
(בברזיל אין מה לחגוג)
מי מופיע אצלך בעיר? שאלה טובה
אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה? לא בעיה לזכור
מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות? המנגל ליום למוחרת (מתגעגע לזה)
מה אתה עושה יום אחרי? היינו עושים מנגל שהיינו בארץ
אתה איזה שעה אתה בערך יוצא? תמיד הייתי יוצא קצת לפני צאת יום הזיכרון
אתה קונה את הזוהרים האלה? בזבוז כסף
אתה קונה ספריי שלג? לא, חברים שלי מרסיסים עלי
מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות? חג שמח ותהנו בהופעות

בבקשה:

מה את עושה בערב יום העצמאות?נמצא בקריניצי ברמת גן אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה?ברור מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות?לבלות עם חברים מה אתה עושה יום אחרי?יוצא לאפטר איזה שעה אתה בערך יוצא?12 אתה קונה את הזוהרים האלה?האלה?מה זה? אתה קונה ספריי שלג?ממש....... מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות?אהבה ושמחת חיים! גאווה ואושר!

boopymylife

New member
חחח...

1- מה זה קריצני? 2- אפטר ממה בדיוק? 3- הזוהרים האלה! אתה לא מכיר?! 4- גאווה לא צריך לאחל לפורום הזה ברוך ה' =] חג שמייח ויומטוב

שישיוי

New member
עונה

מה את עושה בערב יום העצמאות?אין לי מושג מה עשית שנה שעברה? הייתי אצל חברה שלי והתחרפנו מי מופיע אצלך בעיר?אף אחד אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה?כן מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות?להתחרפן מה אתה עושה יום אחרי?ים אתה איזה שעה אתה בערך יוצא?לא יודעת אתה קונה את הזוהרים האלה?כן אתה קונה ספריי שלג?כן ברור הכי כיף מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות?שיהיה מהנה וכיף ואל תשכחו שעם ישראל חי

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

מה את עושה בערב יום העצמאות? לא יודעת
מה עשית שנה שעברה? ביליתי עם חברות
מי מופיע אצלך בעיר? חחח מי מכיר את החור הזה בכלל?!
אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה? אה-הא מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות? שיש חופש יום אחרי
מה אתה עושה יום אחרי? לא משהו מיוחד... אתה איזה שעה אתה בערך יוצא? לא יודעת... אתה קונה את הזוהרים האלה? לא אתה קונה ספריי שלג? לא מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות? מאחלת לכם שיהיה לכם אחלה יום עצמאות... ולמרות הכל- אל תתביישו במדינה הזו. תתגאו בה ובמי שאתם... אם עשינו את זה 58 שנה... אין סיבה שלא נמשיך ונעשה זאת

עונהה...

מה את עושה בערב יום העצמאות? משוטטת בפארק רעננה עד הבוקר :) מה עשית שנה שעברה? שוטטתי בקניון בכפ"ס. מי מופיע אצלך בעיר? אהמ... אין לי מושג. כנראה מישהו גרוע... אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה? שמגיע יום העצמאות אני מתעדכן. מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות? לעשות על האש עם כל המשפחה, מלחמות ספריי שצף, לראות את ההופעות, זיקוקין!! מה אתה עושה יום אחרי? ישנה, ועושה על האש
אתה איזה שעה אתה בערך יוצא? אהמ... 8 ככה.. יש לי להספיק להיות בכמה מקומות לפני הפארק. אתה קונה את הזוהרים האלה? פעם קניתי את זה ואז הצטערתי, אבל בסוף אני בטוח אקנה! אתה קונה ספריי שלג? בטח... חחחח מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום העצמאות? הרבה אושר הצלחה ושמחה! ועד יותר מ58 שנים!

boopymylife

New member
../images/Emo164.gifעונה../images/Emo164.gif

מה את עושה בערב יום העצמאות? בכוונה זה בלשון נקבה? אתה מנסה לרמוז שכל הפורום הם נקבות? ^^ ותאמת אני עוד לא סגורה על עצמי במה אני עושה.. או הופעה של מה קשור, או רוק העצמאות או על האש עם הדודים..
מה עשית שנה שעברה? הייתי ברוק העצמאות
מי מופיע אצלך בעיר? ממה שאני זוכרת.. ממ. מה קשור, אדיר מילר, וכל מי שיהיה ברוק העצמאות.. (אביב גפן היהודים עברי לידר וכל אלה)
אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה? איך אפשר שלא?
מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות?שונאת את יום העצמאות! תמיד יש לי דילמות יום לפני מה לעשות! (כמו עכשיו!)
מה אתה עושה יום אחרי? יושנת הרבה.. על האש עם כל הדודים פה בבית שלי.. וצילומים לקליפ (מגמת קולנוע)
אתה איזה שעה אתה בערך יוצא? לא הבנתי את השאלה.
אתה קונה את הזוהרים האלה? יש מצב
אתה קונה ספריי שלג? לא
מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות? מה מאחלים ליום העצמאות? חג שמח? חח אז חג שמחחחח לכולםםם תבלו!

boopymylife

New member
../images/Emo3.gifתיקון

מה את עושה בערב יום העצמאות? הולכת להופעה של שלישיית מה קשור ואז הולכת לעל האש עם חברים =] ועוד תיקון.. אני לא שונאת את יום העצמאות.. אני מתה עליו!

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

מה את עושה בערב יום העצמאות? בים עם חברים בהופעה של משינה+סינגריה D: מה עשית שנה שעברה? כלום :X מי מופיע אצלך בעיר? משינה
,סינגריה אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה? ברור [: מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות? הזיקוקים
מה אתה עושה יום אחרי? לישון
אתה איזה שעה אתה בערך יוצא? כל הלילה אתה קונה את הזוהרים האלה? לא |: אתה קונה ספריי שלג? אולי |: מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום העצמאות? חג שמח ויום הולדת שמח למדינה

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifעונה../images/Emo104.gif

מה את עושה בערב יום העצמאות?סתם בבמות בעיר מה עשית שנה שעברה? הופעתי ואז סתם הסתובבתי מי מופיע אצלך בעיר?מאיה בומבילה ושירלי לילו אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה?יאס מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות?את הזיקוקים
$#^%@ מה אתה עושה יום אחרי?לא יודעת אתה איזה שעה אתה בערך יוצא?מה
אתה קונה את הזוהרים האלה?לפעמיים אתה קונה ספריי שלג?לא מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות?חג שמחחחח:] ותהנו^@$

Nofar723

New member
../images/Emo13.gif

מה את עושה בערב יום העצמאות?הולכת לרוק עצמאות מה עשית שנה שעברה?הסתובבתי עם חברות מי מופיע אצלך בעיר?היהודים,אביב גפן, מוניקה סקס מי שמופיע ברוק עצמאות אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה?כן מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות?לעשות מנגל ולהיות עם חברים מה אתה עושה יום אחרי?ישנה
אתה איזה שעה אתה בערך יוצא?אין לי מושג אתה קונה את הזוהרים האלה?לא אתה קונה ספריי שלג?לא מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות?תהנו

עונה ../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

מה את עושה בערב יום העצמאות? הולכת לדנס בר בת"א מה עשית שנה שעברה? לים נדמה לי.. מי מופיע אצלך בעיר? לא מעניין אתה עוקב כל הזמן בת כמה המדינה? לא חח מה אתה הכי אוהב ביום העצמאות? אז הצפיפות.. כאילו שאין מה לעשות שכולם הולכים לאותו מקום מה אתה עושה יום אחרי? על האש.. חח מי לא?? והולכת לרות יש שם הופעות (ולא צפוף
) אתה איזה שעה אתה בערך יוצא? בבוקר אתה קונה את הזוהרים האלה? כה אתה קונה ספריי שלג?כה מה אתה מאחל לפורום לכבוד יום הצעמאות? שיהיההה מהמםםם ...

בעצם אני יודעת..

מופיעים אצלינו יודה סעדו והדס מורנו.. אבל מחר.. לא ידעתי שהדס מורנו יודעת לעשות משו
ואיכס יודה סעדו

עונה../images/Emo13.gif

כללי - מה המצבע האהוב עלייך? כחול חזק. - מה הצבע השנוא עלייך? ורוד. - מה צבע הקירות בחדר שלך? כחול. - מה צבע השיער שלך? שחור(יש כאלה שאומרים חום כהה. אני לא מאמינה להם!) - מה צבע העיניים שלך? חום כהה כהה. - מה צבע התיק שלך? אדום. - מה הצבע ששולט בארון שלך? אפור. - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך? כמה שיותר אדום. ורוד - אוהבים את הצבע? ממש לא. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? פאקצה. - אתה אוהב מסטיק בזוקה? בטחח... - עד איזה גיל שיחקת בברביות? אין לי מושג. בעצם, לא שיחקתי בברביות. - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? צעצוע של אחותי. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? אפ'פעם אני חושבת לא לבשתי ורוד:p - תן חרוז למילה ורוד.. - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? שיהנו! שחור - אוהבים את הצבע? בטח. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? סרט אימה. גוטי. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? היום. - תן חרוז למילה שחור... אפור. - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? אחלה אנשים. - למה תמיד השלט של ה-TV שחור? לא יודעת:|. - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? המקלדת. - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? חחחח אני יודעת? - איך זה שאין מאכל שחור? יש... תנו לי לחשוב על משהו... בטוח יש! ירוק - אוהבים את הצבע? אמ... לראיה בלבד. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? דשא. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? מממ... לפני שבוע אולי.. - תן חרוז למילה ירוק... - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך?הכבל של האוזניות. - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים? בטח שמלפפונים ומלפפונים חמוצים פחות. - למה אין ארטיק ירוק? אין? - תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? תפוח. אדום - אוהבים את הצבע? כן. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"?דם. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום? היום. חולצה. - תן חרוז למילה אדום... כתום. - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? יפה להם. - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? אוזניות. - תות או דובדבן? תותת!! - למה אדום זה צבע "העט של המורה"? באמת?! - גמבה או עגבנייה? גמבה! צהוב - אוהבים את הצבע? לא ממש.. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? בננה:| - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? לפני הרבה זמן אני מקווה. - תן חרוז למילה צהוב... - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? שיהנו:p - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? דיסק. - בננות עושות לך את זה? ממש לא, אני נגמלת כבר שנה מזה. - למה כל הסמיילים צהובים? זה הצבע הכי קרוב לצבע גוף שהם מצאו כנראה... - בלונדיניות באמת נהנות יותר? ממש לא. - גבינה או חמאה? לא זה ולא זה:) כחול - אוהבים את הצבע? הכי שבעולם! - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? ים! - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? היום! - תן חרוז למילה כחול... סגול? - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? אנשים טובים! - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך? תיק ובטרייה , חחחחח. - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? זה התחלף עם השנים. - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער? חד פעמי אולי. - למה השמיים כחולים? כי זה יפה:) סגול - אוהבים את הצבע? לא. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? ענבים. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? מזמן. - תן חרוז למילה סגול... כחול? חחחחחחח אני לא טובה בחרוזים! - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם?אנשים שמחים בטח. - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? מגבת! - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? חכם כנראה, אה? - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? כהה. כתום - אוהבים את הצבע? כןןן!! - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? גוש קטיף. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? לא זוכרת. - תן חרוז למילה כתום... - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? אנשים שולטים! - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? שומדבר ת'אמת. - נכון שגזר זה סקסי? בהחלט! - אוהבים ?בטח. איך היה?:] משו-משו!

עונה../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

כללי - מה המצבע האהוב עלייך? תכלת וצהוב - מה הצבע השנוא עלייך? ירוק ובורדו וחום גם - מה צבע הקירות בחדר שלך? אפרסק - מה צבע השיער שלך? חום-שטני - מה צבע העיניים שלך? חום - מה צבע התיק שלך? אדום לבן - מה הצבע ששולט בארון שלך? חום (עץ) - באיזה צבע אתה מעדיף את התפוח שלך? אדום ורוד - אוהבים את הצבע? כה.. נחמד - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ורוד"? על פקצה חח
- אתה אוהב מסטיק בזוקה? כה.. - עד איזה גיל שיחקת בברביות? כיתה א-ב משו כזה - מה החפץ הורוד הכי קרוב אלייך? הארגונית שלי.. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ורוד? בפסח - תן חרוז למילה ורוד.. חוד עוד לרקוד מאד - מה אתה חושב על אנשים שורוד הוא הצבע האהוב עליהם? אני לא סטיגמטית
שחור - אוהבים את הצבע? כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "שחור"? שחור לעיניים - מתי פעם אחרונה לבשת משהו שחור? אתמול - תן חרוז למילה שחור... חור, טחור, - מה אתה חושב על אנשים ששחור הוא הצבע האהוב עליהם? שיש להם טעם טוב
- למה תמיד השלט של ה-TV שחור? כדי שלא יראו כשהוא מתלכלך.. חח - מה החפץ השחור הכי קרוב אלייך? ספר שאני קוראת (יותר נכון לא קוראת... אנה קרנינה) - תחתונים שחורות באמת מסמלות רצון לסקס? לא.. ממש ממש לא - איך זה שאין מאכל שחור? אין לי מושג.. ויותר טוב שאין... ירוק - אוהבים את הצבע? לאאאאא - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "ירוק"? חברה שלי - מתי פעם אחרונה לבשת משהו ירוק? בשינה.. הפיג'מה שלי ירוקה - תן חרוז למילה ירוק... רוק, שרוק - מה אתה חושב על אנשים שירוק הוא הצבע האהוב עליהם? לא יודעת.. - מה החפץ הירוק הכי קרוב אלייך? המילון שלי לערבית - אוהב מלפפונים? ומלפפונים חמוצים? כה.. מתוקים במיוחד.. חמוצים גם אבל בתוך חומוס עם פיתה.. אופס.. בתוך פיתה עם חומוס - למה אין ארטיק ירוק? כדי שלא נשלשל אותו
- תפוח [ירוק, כמובן] או אגס? אגס.. יאמי. אדום - אוהבים את הצבע? כה. - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "אדום"? דם, לב. - מתי פעם אחרונה לבשת משהו אדום?עכשיו. - תן חרוז למילה אדום... חרדום, דום, - מה אתה חושב על אנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם? שיש להם טעם טוב
זה צבע יפה - מה החפץ האדום הכי קרוב אלייך? הכרית שלי.. עם סדין בצבע אדום - תות או דובדבן? תות - למה אדום זה צבע "העט של המורה"? אההה כי לא הרבה עושים מבחנים עם הצבע הזה.... וגם זה עוזר לראות טעויות.. צבע חזק כזה. - גמבה או עגבנייה? עגבניהה.. איכס גמבה צהוב - אוהבים את הצבע? מאדדדדדדדד - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "צהוב"? שמש - מתי פעם אחרונה לבשת משהו צהוב? שלשום.. - תן חרוז למילה צהוב... טוב - מה אתה חושב על אנשים שצהוב הוא הצבע האהוב עליהם? שיש להם טעם טוב... - מה החפץ הצהוב הכי קרוב אלייך? המרקר שלי הצהוב - בננות עושות לך את זה? לא - למה כל הסמיילים צהובים? כי זה צבע שדומה לצבע עור.. וגם לא חזק במיוחד. - בלונדיניות באמת נהנות יותר? נהנות ממה? - גבינה או חמאה? גבינה כחול - אוהבים את הצבע? מאד - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כחול"? שמים - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כחול? אתמול - תן חרוז למילה כחול... מחול - מה אתה חושב על אנשים שכחול הוא הצבע האהוב עליהם? לא יודעת נו מה זו השאלה הזו - מה החפץ הכחול הכי קרוב אלייך? הבקבוק שלי - ענבים הם סגולים.. למה ארטיק ענבים הוא כחול? כי אין להם תקציב לסגול - חשבת פעם על פסים בצבע כחול בשיער? כה.. נחמד - למה השמיים כחולים? כי זה צבע יפה.. מרגיע.. דומה ללבן.. סגול - אוהבים את הצבע? כככה - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "סגול"? זפת חח - מתי פעם אחרונה לבשת משהו סגול? לפני שנה?! - תן חרוז למילה סגול... גולללללל גדולללללל מחוללללל - מה אתה חושב על אנשים שסגול הוא הצבע האהוב עליהם? כלום - מה החפץ הסגול הכי קרוב אלייך? אין כזה - מי הגאון שהחליט לקרוא ללהקה "סגול עמוק"? מאיפה לי? - אתם מעדיפים סגול כהה או בהיר? בהיר כתום - אוהבים את הצבע? כן - מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאומרים "כתום"? התנתקות וכו' - מתי פעם אחרונה לבשת משהו כתום? הגומיה שלי.. חח עכשיו (אם זה נקרא) - תן חרוז למילה כתום... סתום - מה אתה חושב על אנשים שכתום הוא הצבע האהוב עליהם? שהם שמאלנים.. חח סתם.. שזה צבע יפה. - מה החפץ הכתום הכי קרוב אלייך? ספר גאומטריה - נכון שגזר זה סקסי? לא - אוהבים ? לא איך היה?:] שאלות חופרות בטרוף.. אבל נחמד

למעלה