הופעה כל כך טובהההההההההההה

../images/Emo214.gifהופעה כל כך טובהההההההההההה../images/Emo99.gif

אני לא זוכרת מתי בשנה האחרונה הייתי בהופעה כל כך טובה כשהגעתי הייתי בהלם שבקושי היו אנשים, זאת הייתה ההופעה הכי אינטימית שהייתי בה, המקום אחלה, התאורה קצת פחות (למה מסנוורים את הקהל?!) ודניאל סלומון.
והמתופף
והגיטריסט
היו כל כך הרבה שירים, כל הטובים
שני הדרנים (בהדרן השני כשהקהל לא הפסיק לקרוא לו שוב הוא אמר שאנחנו ממש נדיבים וחזר לשיר את "לא מאמין", בהדרן הראשון הוא שר את "הסודות" שכתב עבור דנה ..) היו גם מישהו לרוץ איתו, חיפה 87(כמובן), רבות הדרכים, הייתכן, הכל נרגע (
), עדיף (איזה ביצוע אלוהיייייי
) ועוד המון המון שיריםםםםםם...(לא לקחתי פלייליסט) אח"כ דיברתי עם דניאל וגיליתי שהבחור יפה יותר על הבמה מאשר במסך הטלויזיה, ופי אלףףףףףף יפה במציאות כשהוא מדבר איתך
ישר הוא זיהה אותי (פעם ראשונה שראה אותי) והוא כל כך אנושי. בחור מקסים. יש מלא מלא תמונות, אעלה אותן מחר או בראשון... לילה/יום טוב

LOLI152

New member
איזה כיף לך!!:)

הופעה מעולה!!! גם אני הייתי בהופעה הזאת... רק לא אתמול.. הביצוע לעדיף.. בהתחלה הייתי חלוקה לגביו.. וההחלטה הסופית הייתה שאני מעדיפה אותו על הביצוע הקודם..אכן.. מדהים!!:) אהה הדרן מעניין!:) (כשאני הייתי ההדרן הראשון היה השיר "שנה טובה" חחחח והשני אני לא זוכרת, אבל לא אני לא מאמין, למרות שממש קיוויתי לזה..) איזה כיף לך שנהנית! ושהיית בהופעה..!! מחכה לתמונות..!

../images/Emo214.gif"עדיף" לא יצא לי מהראש עד לפני כמה

שעות... אני יכולה להגיד שההופעה רק גרמה לי להאזין לשירים של דניאל במשך כל היום. יש זמרים שצריך להגיע להופעה שלהם וזהו- מתמכרים! והאמת שלא ציפיתי לשום דבר בגלל שהייתי בטוחה עד הרגע האחרון שלא אגיע..

LOLI152

New member
חחח איזה תמונה חמודה!

הורסת:) דניאל יוצא ממש חמוד בתמונה הזאת:)

LOLI152

New member
חייבים לאהוב את דניאל..

ואת הפרצופים שהוא עושה בזמן ההופעה.. חייבים לאהוב!! אין!!

למעלה